کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

امروز میخوام یه سری آمار از تیم ناشناخته ی شرزبوری قرار بدم که بر حسب قرعه در کارلینگ کاپ به آرسنال برخورد کرده است و سه شنبه 29 شهریور در ورزشگاه امارات با ارسنال دیدار خواهد کرد. این تیم در لیگ 2 انگلیس رقابت میکند در واقع سطح و دسته ی چهارم انگلیس : 1.premier leage 2.cha,pionship 3. leage 1 4. leage 2 اما نتایج این تیم در لیگ 2 انگلیس: لیگ دو انگلیس 9 هفته را سپری کرده است که شرزبوری در این 9 بازی موفق به کسب 5 برد ، 2مساوی و 2 باخت میباشد و با 17 امتیاز و 3 امتیاز کمتر نسبت به تیم صدر نشین در رده ی سوم جدول این لیگ قرار گرفته است. آنالیز نتایج : شرزبوری 4بازی در خانه داشته است که 3تای آن را با برد به پایان رسانده است و بازی دیگر را مساوی. در بازیهای خارج از خانه نیز 2 برد ، 1 مساوی و 2باخت کسب کرده است. ین بازی را 3.1 در خانه پیروز شده است تا اکنون بازی سخت تری مقابل تیم لیگ برتری دیگر یعنی آرسنال اینبار خارج از خانه برگزار کند. این تیم 13 گل زده و 9 گل خورده در کارنامه ی خود در لیگ دو به جای گذاشته است. از 13 گل زده 8 گل را در خانه و 5 گل بیرون از خانه به ثمر رسانده است و از 9 گل دریافت کرده 3 گل در خانه و 6 گل خارج از خانه دریافت کرده است. آخرین نتیجه ی این تیم هم در پایان هفته ی نهم لیگ 2 با پیروزی 3-2 در خانه ی پورت وال به پایان رسیده است... مسیر کارلینگ کاپ تا دیدار با آرسنال : شرزبوری در گام نخست موفق به پیروزی 3-2 در زمین دربی کانتی شد. در دور قبلی کارلینگ کاپ موفق به حذف تیم لیگ برتری اسوانس سیتی شده است شرزبوری 3-1 اسوانسی را در ورزشگاه خانگی خود شکست داد تا شگفتی ساز شود تا در برابر آرسنال قرار گیرد...

تگ ها

ثبت نظر شما
8+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی