کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندر مورد كسب پيروزی مقابل تيمی خوب....


در بازی كمی عصبی بوديم زيرا در مقابل تيم خوبی بازی می كرديم. من قبل از بازی نيز گفتم كه تيم های دسته های پايين تر در پنج سال گذشته پيشرفت كرده اند و شما می توانستيد امروز اين مساله را ببينيد. آنها بازی مستقيم را انجام می دادند اما فاقد تكنيك نبودند. آنها بازی مستقيم انجام می دادند اما اين كار را با فكر و هوش انجام می دادند. آنها چند فرصت خطرناك را در نيمه اول ايجاد كردند ، حتی پس از گلی كه زدند. بنابراين 1-1 نتيجه بدی برای ما در نيمه اول نبود. در نيمه دوم ما بهتر كار كرديم ، آنها به لحاظ فيزيكی افت كردند و بازی يك طرفه ای را انجام داديم.


در مورد اينكه شما در بين دو نيمه خونسرد بوديد يا خير....

بله ، من در بين دو نيمه بسيار خونسرد بودم زيرا داشتن وحشت و اضطراب كمكی نمی كند. من احساس می كردم كه اگر به بازی خود سرعت دهيم ، شانس خوبی براي بردن بازی داريم.


در مورد اينكه شرزبوری در نيمه اول بر بازی مسلط بود يا خير....

من مطمئن نيستم كه آنها در نيمه اول بر بازی مسلط بودند. شما اگر بار ديگر نگاهی به آمار بياندازيد ، خواهيد ديد كه آنها بر بازی مسلط نبودند. آنها موقعيت های خطرناكی خلق كردند. هميشه دشوار است يك تيم فوتبال را شكست دهيدو مهم نيست كه آنها در چه دسته ای بازی می كنند. آنها سوانسی و دربی كانتیرا حذف كرده بودند و شما امروز می توانستيد ببينيد كه آن به چه دليل بوده است. آنها در ليگ خود صدرنشين هستند.


در مورد اينكه برخی بازيكنان با ترس بازی می كردند يا خير....

ما تيم جوانی را به ميدان فرستاديم كه در آن تلفيقی از بازيكنان جوان و با تجربه را به كار گرفتيم. ما يك قمار انجام داديم و آن نتيجه داد زيرا شما می توانستيد برخی از بازيكنان مانند چمبرلين و كاكوئلين را كه تا به حال زياد بازی نكرده بودند را ببينيد كه بسيار خوب بازی كردند و اين نكته مثبتیبرای آينده تيم است.


در مورد اينكه تا چه اندازه باور تيم بازگشته است.....

در چهار بازی گذشته ما سه نتيجه خوب كسب كرديم و فقط در بازی مقابل بلكبرن ناكام بوديم و از نظر من آن بازی يك معجزه بود. آمار را كه مشاهد می كنيد ما 62 درصد از مالكيت توپ را داشتيم و 16 ضربه در چهار چوب داشتيم ولی در نهايت 4-3 بازنده شديم.


در مورد عملكرد اوكسليد-چمبرلين و كاكوئلين....

هر چه كه بازی به جلو پيش رفت ، چمبرلين پيشرفت كرد و قوی و قوی تر شد. در نيمه اول او كمی خجالتی بود ولی در نيمه دوم او به يكباره قد علم كرد. اين غير قابل باور بود. پس از نيمه اول شما انتظار اين عملكرد خوب را از او نداشتيد. او قوی و قوی تر ظاهر شد.


در مورد اينكه او مدعی حضور در تيم اصلی شده است....

شما می توانستيد اين را ببينيد كه او بازيكن تيم اصلی خواهد شد ، مطمئنا اينگونه است. او هنوز جای برای پيشرفت دارد اما به سرعت خود را به آن سطح خواهد رساند.


در مورد عملكرد جورو....

او در نيمه دوم بسيار خوب بود. در نيمه اول او روی گلی كه دريافت كرديم شگفت زده شد اما در نيمه دوم عملكرد خوبی داشت.


در مورد اينكه شما مربی برای دفاع تيم به كادر فنی اضافه خواهيد كرد يا خير....

من 32 سال است كه مربيگری كرده ام. نمی خواهم به اينگونه سوال ها پاسخ دهم.


در مورد عملكرد رايو....

او از زمانی كه به بازی آمد خوب كار كرد. حسرت من از بازی امشب اين است كه او زمان كافی برای اينكه توانايی های خود را نشان دهد نداشت. در ادامه به او فرصت های بيشتری داده خواهد شد.


در مورد گمانه زنی های موجود پيرامون آينده شما....

چه من تا 10 سال آينده اينجا باشم چه تا فردا ، من همه چيزم را برای باشگاهخواهم داد. من می گذارم خود مردم شرايط را ارزيابی كنند. من بر روی اينكه كار خود را به خوبی انجام دهم تمركز می كنم و اين تمام ماجرا است. من از هيچ يك از اين گمانه زنی ها نرنجيده ام.

من كاملا تمركز كرده ام تا كار خود را به خوبی انجام دهم. من اين را درك میكنم كه مردم ناراحت هستند و انتقاد می كنند اما آنها برای افراط كردن عجولهستند. من انتقادات را می پذيرم و نمی گويم كه آنها اهميتی ندارد. من انتقادات را به اينكه مردم بگويند من خوب هستم ترجيح می دهم اما نمی توانم وقتی كه ما بازی را می بازيم از اينكه انتقاد می كنيد شكايت كنم. زمانی كه ما كار خود را به خوبی انجام می دهيم ، همه ما را تحسين می كنند بنابراين بايد زمانی كه خوب كار نمی كنيم نيز با سرزنش شدن كنار بياييم. اما ما با هر دو اين وضعيت ها كمی فاصله داريم."

تگ ها

ثبت نظر شما
5+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی