کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراناوايل اين هفته سر الكس فرگوسن در صحبت هایی اعلام كرد كه قدرت تلويزيون درفوتبال انگلستان بسيار زياد است و آنها به تيمها امر می كنند كه در زمان هایی بازی كنند كه معمولا به ضررشان است.

فرگوسن گفته بود " در حال حاضر تلويزيون خدايی می كند " و اين صحبت در كنفرانس مطبوعاتی ونگر نيز مطرح شد. ونگر با فرگوسن موافق است اما معتقد است واگذاری قدرت به پخش كننده گان بازی ها می تواند به حفظ جايگاه ليگ برتر كمك كند.

" من می خواهم ما بهترين ليگ دنيا باشيم و هركاری را برای تحقق آن انجام خواهم داد. بايد بپذيريم كه اگر می خواهيم بهترين ليگ دنيا باشيم بايد 12.45 روز شنبه در وقت ناهار بازی كنيم يا حتی در صبح زيرا در آسيا مردم میتوانند ما را تماشا كنند و من از اينكه اين اتفاق بيافتد خوشحال می شوم.

" ما بايد برخی امتيازات و اعتباراتی را بدهيم و از آن گريزی نيست زيرا در هر معامله ای بايد دو طرف معامله راضی باشند و اگر شما می خواهيد كه ليگ برتر بهترين ليگ دنيا باقی بماند بايد فداكاری كنيد. من برای اين كار آمادهام.

" برنامه بازی ها هميشه رضايت بخش نيستند. اما اين مساله ما را از انجام درست كار خود باز نمی دارد ، نه ما را ، نه منچستر يونايتد و نه هيچ تيم ديگری از انگليس در اروپا.

" شما در ليگ برتر گاهی اوقات می توانيد كمی احساس باج دادن كنيد اما شايد آن بهایی است كه بايد آن را پرداخت كنيم. اگر شما از اين قراردادها رضايت نداريد.....من با فرگوسن موافقم كه ما آن قرارداد را امضا كرده ايم و كسی ما را مجبور به اين كار نكرده بود.

" ما به پولی كه از رسانه ها دريافت می كنيم وابسته هستيم و آنها به خاطر آن خواسته هایی دارند. ما اساسا فقط می توانيم به خودمان نگاه كنيم."

تگ ها

ثبت نظر شما
13+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی