کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


تابستان آینده نگاه های فوتبال دوستان به رقابتهای یورو 2012 خواهد بود و پس از آن نیز رقابتهای المپیک برگزار می شود، این برنامه فشرده بازیها برایبازیکنانی مثل جک ویلشر و تئو ولکات که شانس حضور در هر دو تورنمنت را دارند شرایط حساسی را رقم خواهد زد.

ونگر از تیم بریتانیا حمایت می کند اما او معتقد است بعضی بازیکنان در تیم استیوارت پیرس بازیکنان بهتری نسبت به بقیه هستند.

"از نظر من اینکه بریتانیای کبیر در المپیک خوب کار کند خوب است اما ما باید یک راه حل منطقی برای استفاده از بازیکنان پیدا کنیم، فکر می کنم اینکه ما هم در مواقع نیاز بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم مهم است.

جک، تئو،چمبرلین، رمزی و گیبز می توانند در آن رقابتها حضور داشته باشند اما ما باید یک راه حل پیدا کنیم، نمی دانم در فوتبال مدرن این اتفاق چگونهرخ می دهد، تا قبل از این رقابتهای زیر 23 سال را داشتیم و حالا به نظر میرسد برای انگلستان تورنمنت زیر 35 سال هم داشته باشیم!

بازیکنانی مثل رایان گیگز، از اینکه او بازی کند خوشحال می شوم نه به خاطر اینکه او برای منچستر یونایتد بازی میکند برای اینکه فکر می کنم گیگز هیچگاه نتوانست در تورنمنت های سطح بالای بین المللی حضور داشته باشد، بنابراین چنین چیزی برای او فوق العاده خواهد بود و او به اندازه ای خوب هست که بتواند این کار را انجام دهد."

ونگر در کنفرانس خبری خود پیش از بازی استوک بحثهای زیادی در مورد تابستان آینده و مشکلات احتمالی انجام داده ولی معتقد است بازیهای فوتبال المپیک رانباید بی ارزش جلوه داد.

"من نمی توانم این تصمیمات را بگیرم، من فقط فکر میکنم کمی مشکل بین استفاده بازیکنان در باشگاه ها و تیمهای ملی وجود دارد.

و وقتی شما به عنوان یک مربی باشگاه صحبت می کنید مردم فکر می کنند شما در مقابل کشور قرار دارید، من در برابر کشور نیستم و از اینکه انگلستان خوب کار کند خوشحال می شوم، چرا نباید از اینکه تیم خوب کار کند خوشحال شوم؟ اما وقتی شما مربی آرسنال باشید این نگرانی را خواهید داشت که بازیکنان خودرا وقتی برای بردن بازیها به آنها نیاز دارید در اختیار داشته باشید."

تگ ها

ثبت نظر شما
7+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی