کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

- درباره پیروزی
شانسهایی در نیمه اول داشتیم. نیمه دوم، در نیمه زمین خودمان توپی را از دست دادیم که باعث گل خوردنمان شد.البته آنها باز هم مارا امتحان کردند. اما بعد از آن بازیکنان باتجربه ما نبض بازی را در اختیار گرفتند. آرشاوین، پارک و بنایون باعث ایجاد تفاوت شدند.
باید به این تیم تبریک بگویم زیرا دو مدافع کناری ما بسیار جوان بودند و اغلب در مرکز بازی میکردند. در میانه زمین بسیار جوان بودیم اما روحیه خوبی از خود نشان دادیم.

- درباره خستگی ...
در 20 آخر کمی خسته به نظر میرسیدیم. خیلی از بازیکنانمان در این سطح بازی نکرده بودند و اینکه بازی به وقت اضافه نکشد برای ما اهمیت زیادی داشت.

- درباره بازگشت ورمایلن...
عملکرد خوبی داشت. مشکلی از ناحیه ماهیچه ساق پا داشت که او را بیرون کشیدیم اما امیدوارم که آسیب جدی نباشد. او برای بازی در روز شنبه آمادگی کامل نخواهد داشت. هنوز نمیدانم که چه کار باید بکنم اما او فردا تستی خواهد داشت اما آسیب بدی به نظر نمیرسد.
او برای مدتی طولانی بیرون بود و فقط دیروز یک جلسه تمرین داشت. انتظار چنین عملکردی با چنین شدتی نداشتم. فکر نمیکنم مشکل کشیدگی ماهیچه داشته باشد و فقط کمی دچار گرفتگی ماهیچه شده است. توماس در دوماه اخیر در هیچ دیداری حضور نداشته، او خودش میخواست بیرون بیاید ما میخواستیم در زمین نگهش داریم چون گل خوردن در 4 دقیقه پایانی احمقانه است. او خودش گفت نمیتواند ادامه بدهد و امیوارم مشکل جدی نداشته باشد.

- درباره فرم تیم...
فقط میخواهیم آن را ادامه دهیم. ذهنیت مردم را فقط ما میتوانیم تغییر دهیم. روحیه و نگرش خوبی داریم و هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد. ما هر روز بهتر میشویم.

- درباره آرشاوین...
وقتی توپ را در اختیار دارد کمی قمار میکند. گاهی اوقات توپهایی را خراب میکند که نباید خراب کند اما در آخر کارنامه خوبی از خود به جا میگذارد. او با زدن یک گل و دو پاس گل عملکرد خوبی داشت.

- درباره استفاده از آرشاوین در پست شماره 10 ...
بازی کردن با دومهاجم و دو وینگر امکانپذیر نیست. او بازیکن عمقی است اما میخواست به عنوان مهاجم سایه بازی کند. هرجا که از آندری بخواهید، او برای شما بازی میکند اما اگر صادقانه از او سوال کنید او دوست دارد به عنوان مهاجم دوم بازی کند.

- درباره چو یانگ پارک...
از او راضی ام و عملکرد خیلی خیلی خوبی از خود نشان داد. در ارتباط با دیگران بسیار هوشمندانه کار میکند. کیفیت حرکات و تمام کنندگی او فوق العاده است. او امشب کیفیت خود را نشان داد و به نظرم برای بازیهای لیگ آماده است. او امشب با ازادی بیشتری بازی میکرد و احساس راحت داشت و نشان داد که بازیکن خوبی است.

- درباره چمبرلین...
همان چیزی که به شما گفتم را نیاز دارد. او باید بر روی بازیها مسلط تر شود. او حالا در سطحی است که بر روی هر توپ 100درصد متمرکز باشد و این چیزها را باید در این بازیها یاد بگیرد.

- درباره چلسی...
11 تغییر در این بازی داشتیم، بنابراین شنبه شب تغییرات زیادی خواهیم داشت. این بازی در سطح بالایی برگزار میشود و ما هم بهترین عملکردمان را نمایش خواهیم داد و مطمئنم که از آن بازی چیزهایی را میتوانیم بگیریم.
شما میتوانید پرواز کنید اما در فوتبال راه زمینی سریعتر است. ما به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد و با روحیه ای بالا به آنجا خواهیم رفت.

- درباره فابیانسکی...
او یک دروزبان باکلاس جهانی است. همیشه از داشتن او بسیار خوشحالم، مانونه هم گلر خوبی است. مشکل این پست که بیشتر از یک نفر نمیتواند آنجا باشد.

- درباره میایچی...
او به انداه کافی بازی نکرد چون باید دفاع میکردیم. اما شما شجاعت او را میتوانستید ببینید، سرعت او تاثیرگذار است. او و چمبرلین باید نهایت استفاده از این شانسها ببرند. او به دلیل مصدومیت فقط یک جلسه دیروز تمرین داشت. او با مربی بدنسازی تمرینات زیادی انجام میدهد و به نظرم برای کریسمس آماده خواهد بود.

تگ ها

ثبت نظر شما
11+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی