کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندر تمام طول تابستان گمانه زنی هایي مبنی بر جدایی نصری از آرسنال و پيوستنش به منچستر سيتی وجود داشت و در نهايت در آخرين روزهای پنجره نقل و انتقالات اين بازيكن ملی پوش فرانسوی تنها پس از گذشت سه سال آرسنال را ترككرد.

با جدایی وی از آرسنال ، آرون رمزی و ميكل آرتتا در كنار الكس سونگ خط هافبك قابل اتكایی را تشكيل داده اند. ضمن اينكه بازيكنی نظير جروينيو نيز به تيم اضافه شده است كه توانایی های هجومی زيادی دارد. جك ويلشر هنوز در اين فصل برای تيم به ميدان نرفته است اما پتانسيل بسيار بالای اين بازيكن عاملی برای اجازه دادن ونگر برای خروج نصری بود.

" شما می خواهيد كه بازيكنان جوان خود را حفظ كنيد اما زمانی كه ما بر سر قرارداد جديد به توافق نرسيديم ، من خودم را برای مواجه شدن با اين مساله (جدایی نصری ) آماده كردم.

" به طور كلی می دانستم كه رمزی فصل گذشته زياد بازی نكرد و اگر اين شانس را داشت كه مصدوم نمی شد ، می توانست به ما كمك كند. در تمرينات پيش فصل احساس كردم كه ويلشر و رمزی به خوبی با يكديگر كار می كنند.

" چيزی كه انتظارش را نداشتيم اين بود كه ويلشر را از دست بدهيم. بايد اعتراف كنيم كه پس از آن ، ما به لحاظ كيفی و كمی در مضيغه قرار گرفتيم بنابراين بازيكنان بيشتری را به خدمت گرفتيم."

اما سرمربی توپچی ها بار ديگر ابراز اميدواری كرد هواداران در بازی سه شنبه شب برخورد محترمانه ای با سمير نصری داشته باشند.

" اميدوارم كه با سمير برخورد خوبی شود. نمی دانم كه او بازی خواهد كرد يا خير اما شخصا می خواهم هر بازيكنی كه در گذشته برای ما بازی كرده است زمانیكه به اينجا می آيد مورد احترام قرار بگيرد.

" سمير در طول مدتی كه با ما بود پيشرفت فوق العاده ای داشت. او به خوبی ازيك بازيكن گل نزن به مردی تاثير گذار تبديل شد. البته كه او در اينجا بازيكن مهمی بود و من مطمئن هستم كه برای منچستر سيتی نيز چنين بازيكنی خواهد شد."

تگ ها

ثبت نظر شما
5+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی