کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانآرسنال و منچستر سيتی در حالی امشب به مصاف يكديگر خواهند رفت كه هر دو ، در آخرين ديدار خود در ليگ برتر به تساوی دست يافتند. ون پرسی معتقد است كهبرنامه بازی ها می تواند نقش مهمی در موفقيت يك تيم ايفا كند در حالی كه آرسنال و منچستر سيتی از اين مساله لطمه خورده اند.

" بازی شنبه مقابل فولام ، سومين بازی ما در هفت روز بود و اين تعداد بازی زياد است.

" ما در مقابل نورويچ بازی سختی داشتيم كه بايد تا آخرين دقيقه می جنگيديم.چهار روز بعد نيز بازی بسيار دشواری مقابل دورتموند بسيار آماده داشتيم كهما را تا پايان بازی آزار داد.

" زمان ريكاوری بين چهارشنبه تا شنبه ، كوتاه ترين زمان ممكن برای ما بود. اين يك بهانه نيست اما زمانی كه شما شنبه ، چهارشنبه و شنبه بازی می كنيد ،در حدود پنج تا ده درصد عملكردی متفاوتی از زمانی كه يك روز بيشتر استراحتكرده باشيد داريد.

" با اين وجود فرصت هایی برای پيروزی مقابل فولام داشتيم اما فكر می كنم همه اين را احساس كردند كه در برخی صحنه ها خستگی ما مشهود بود.

" منچستر سيتی برای اين بازی وضعيتی مشابه ما دارد. منصفانه بگويم ، حتی وضعيتی بدتر از ما زيرا آنها تنها دو روز قبل بازی بسيار دشواری در زمين ليورپول داشتند. من درك می كنم كه بسيار دشوار است برنامه بازی ها برای همهتيمها ايده آل باشد اما واقعا برنامه ريزی انجام شده برای ما يا سيتی را درك نمی كنم.

" اينها بازی های بزرگی هستند كه در همه جا در تلويزيون نمايش داده می شوندو مردم منتظرند تا همه بازيكنان را آماده و با عملكردی فوق العاده ببينند.اما با اين وضعيت ، چنين چيزی واقع بينانه نيست. وقتی كه شما در نه روز ، چهار بازی را انجام می دهيد مطمئنا از اين بابت متضرر خواهيد شد. گاهی اوقات احساس می كنم كه برنامه ريزی بازی ها می تواند با حساسيت بيشتری صورت بپذيرد."

تگ ها

ثبت نظر شما
16+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی