کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراناین روز ها انتقاد های زیادی بر روی مهاجمین نیمکت نشین تیم آرسنال وجود دارد و مروان شاماک در راس این انتقاد ها قرار دارد . این در حالی است که این بازیکن مراکشی باید در ژانویه تیم را به مقصد بازی های آفریقایی ترک کند و راهی قاره آفریقا شود و این امر باعث می شود تا برای مدت طولانی در میانه فصل نتواند آرسنال را همراهی کند و این مسئله باعث شده تا آرسن ونگر اعلام کند احتمال دارد مهاجم دیگری به تیمش اضافه کند .
این روز های صحبت های بسیاری مبنی بر تلاش تیم آرسنال برای به خدمت گیری لوکاس پودولسکی وجود دارد و حالا آرسن ونگر مسئله خرید مهاجم دیگر در ژانویه را رد نمی کند .
در حال حاضر رابین ون پرسی , مروان شاماک  و پارک چو یونگ مهاجمین تیم آرسنال هستند که در غیاب ون پرسی عملا خط حمله آرسنال دارای قدرت کافی برای ضربه زدن به حریفان نیست .
آرسن ونگر درباره این موضوع می گوید :

" در حال حاضر برای ژانویه هیچ کاری نخواهم کرد . من ترکیب بزرگی دارم اما اگر درب اتاق مرا بزنید و بگویید من بازیکن فوق العاده ای برای شما دارم من این مسئله را رد نمی کنم .
اگر هیچ مصدومی نداشته باشیم باید از این مسئله گریز کنیم چرا که ما چمبرلین را داریم که می تواند آن جا بازی کند و همینطور آرشاوین و پارک و ون پرسی . پس ما بازیکنان هجومی در اختیار داریم اما در صورت مصدومیت کم تعداد خواهیم شد . "

اما شاماک این فصل پشت سر ون پرسی قرار گرفته و عملا نمایش مناسبی نیز برای آرسنال نداشته است .

" این مسئله اعتماد به نفس است اما سخت است که بخواهیم در حال حاضر وی را به صورت قرضی بدهیم چرا که جام ملت های آفریقا شروع خواهد شد . آن ها در ماه فوریه باز خواهند گشت و معمولا کمی خسته اند و این آسان نخواهد بود .
نیاز دارند که دو هفته قبل از بازی ها بروند و دو هفته و نیم بعد از ان نیز زمان برای ریکاوری نیاز است و این مسئله شش هفته زمان می گیرد . "

تگ ها

ثبت نظر شما
4+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی