کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانرابین ون پرسی پس از انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن لیگ جزیره در کنفرانس مطبوعاتی در مورد راز و رمز موفقت در امر گلزنی گفت : " من فکر می کنم تنها مسائل اساسی را رعایت می کنم و هر بازی را طوری بازی می کنم که گویا آخرین مسابقه فوتبال من خواهد بود. از بازی لذت ببرید و هر آنچه را که همیشه انجام می دادید ، انجام بدهید. آن وقت است که فرصت گلزنی خودش ایجاد می شود. بعضی وقت ها هم اینطور نمی شود اما حداقل می شود جوری بازی کرد که مردم دوست دارند. "

ون پرسی در مورد صحبت های رود گولیت و توصیه های وی مبنی بر ماندن در فاینورد نیز اینطور گفت : " نمی توانم باور کنم. ایستادن در این جایگاه رویای بزرگی بود که به واقعیت بدل گشت. من 8 سال پیش از هلند به اینجا آمدم ، رود گولیت پشت تلفن از من خواست که در فاینورد بمانم ، زیرا تازه مربی فاینورد شده بود ، اما من با آرسنال تمام کردم ، رویاهایم به حقیقت بدل گشت و نمی توانم باور کنم که امروز در این جایگاه ایستاده ام. "

ون پرسی در مورد بستن بازوبند کاپیتانی آرسنال از تابستان گذشته و اثر آن روی گلزنی و روند بازی خود نیز اینچنین پاسخ داد : " این یک موضوع رسمی است و فقط به دنیای بیرون مربوط می شود. من همیشه به هم تیمی هایم کمک می کنم و هرکاری که از دستم بربیاید ، چه اینجا و چه بیرون از اینجا برای آنها انجام می دهم. در اینجا همه مرا مثل رابین دو سه سال قبل می دانند و من هم آنها را مثل سال های گذشته. من فقط می توانم از اینکه کاپیتان تیمی مثل آرسنال هستم بر خودم ببالم ، زیرا آرسنال تیم بزرگی است ، با تاریخچه با شکوه و هواداران بزرگ. " 

تگ ها

ثبت نظر شما
0+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی