کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تنها یک فصل از قرارداد ونپرسی باقی مانده است و تیمهای زیادی به دنبال این مهاجم هلندی آرسنال هستند.

وودکاک به سایت گل میگوید:"من مطمئنم اگر او بخواهد آرسنال را ترک کند تعداد زیادی از باشگاهها هستند که او را میخواهند.من فکر میکنم یک نفر با رفتن به جای دیگر میتواند تصمیم اشتباه تری بگیرد."

"مشکل این نیست که او فوتبال انگلیس را ترک کند.اگر منچستر سیتی بیاید و اورا بخواهد آنوقت ما درباره وفاداری به تیم صحبت خواهیم کرد."
"بسیاری وقتها مردم فکر میکنند چمن در جایی دیگر سبزتر است و آنها به آنجا میروند و هنگامی که جستجو میکنند میبینند آنچیزی که فکر میکردند آنجا نیست،بنابراین برای رابین مسائل زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار دهد."

"اجازه دهید صادقانه صحبت کنیم،آرسنال به او کاملا وفادار بوده است.رابین در طول چند سال اخیر یک و یا دو آسیب دیدگی بد داشته است،و جالب است ببینیماو درگذشته چند بازی برای آرسنال انجام داده است و چند گل زده است.
لازم نیست شما همه چیز را در یک فصل ببینید،نمای بزرگتری وجود دارد که شما باید آن را ببینید."

رابین ونپرسی با زدن 37 گل به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انتخاب شده است،اما این برای بدست آوردن جام برای آرسنال کافی نبوده است،وودکاک معتقد است رابین باید در آرسنال بماند زیرا این باشگاه بسیار با ثبات بوده است.

"آرسنال همراه با یونایتد یکی از دو باشگاه با ثبات در لیگ برتر است.شما برای درک این موضوع تنها ببینید مربیان این دو باشگاه چگونه در طی سالهای طولانی هنوز در این باشگاهها هستند.
شما باید از جنبه های دیگر نیز به این موضوع نگاه کنید.من مطمئن هستم رابیننیز این کار را انجام میدهد.این تنها نمی تواند در مورد پول باشد.
من میدانم بازیکنان زیادی هستند که اگر پول بیشتری به آنها بدهید میروند،زیرا انها فقط پول را میخواهند.
ولی من اینطور فکر میکنم که بازیکنان بزرگ نگرشی دارند که بیشتر در مورد بازی و جایی که بازی میکنند است و سپس پول و قراردادی که امضا خواهند کرد."

"من فکر میکنم آرسنال در موقعیت خوبی است و فکر میکنم رابین میداند آرسنال چه چیزی به او ارائه میدهد."

"اگر ما از طریق سنت به فوتبال مدرن برگردیم،آنها یک باشگاه باثبات خوب هستند که تاکنون بازیکنان بزرگی در طول سالها داشته اند.
تنها چیزی که در چند سال گذشته فاقد آن بوده اند بدست آوردن جام بوده است اما آنها بیش از حد از انجام آن دور نیستند."

"این نکته ویژه ای است وقتی که به نظرمیرسد رابین مصدومیتی نداشته است و نگران این موضوع نیست و او فصل بسیار خوبی پشت سر گذاشته است بنابراین من امیدوارم این نقطه شروعی برای تعداد فصل های بسیار عالی با آرسنال برای او باشد."

وودکاک معتقد است برنده شدن جام و نه پول در ترسیم آینده ونپرسی نقش خواهد داشت.

"همیشه مهم است که بازیکنان خوبتان را در باشگاه حفظ کنید و صادقانه بگویماگر به باشگاه های بزرگ و اعضای گروه جی-۱۴ نگاه کنید٬ آن ۱۴ باشگاه همواره به دنبال کسب جام هستند و این کاری است که هر بازیکن بزرگی میخواهدانجام دهد."

"او میخواهد در باشگاه بزرگی باشد٬ میخواهد قرارداد بسیار خوبی داشته باشدو میخواهد تا پیش از پایان دوران فوتبالش جام برنده شود. بنابراین تنها تعدادی باشگاه وجود دارند که که میتوانید در آنجا به خواسته تان برسید. آیاآرسنال در این لیست قرار دارد؟ آیا آنها روی کاغذ مدعی هستند؟‌ این سوال اول است و سوال دوم این است که بازیکن از خود میپرسد کجا میخواهم به فوتبالم ادامه دهم؟ "

"زمانی که شما در مورد بازیکنانی مانند رابین ونپرسی و یا بازیکنانی که دربالاترین سطح لیگ برتر بازی میکنند صحبت میکنید٬ پول اولویت آنها نیست. آنها اگر تصمیم درستی بگیرند از نظر مالی نیز تامین خواهند بود بنابراین صحبت بر سر چند میلیون پوند بیشتر نیست."

"صحبت بر سر چیزهای مهمتری است٬ صحبت بر سر شخصیت یک باشگاه٬ صحبت بر سر اینکه کجا میخواهم زندگی کنم٬ صحبت بر سر تاریخ باشگاه و صحبت بر سر ثبات باشگاه است."

تگ ها

ثبت نظر شما
14+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

زیر ذره بین: ادی انکتیا جانشین ژسوس مصدوم
گابریل ژسوس در تابستان از منچسترسیتی به آرسنال پیوست. این بازیکن برزیلی قبل از جام جهانی از فوتبال برای باشگاه جدیدش لذت می برد. رقابت های جام جهانی به دلیل مصدومیت برای او خیلی زود به پایان رسید و این نگرانی های زیادی در آرسنال ایجاد کرد...
بهتر از شکست ناپذیران...
شروع سریع آرسنال در تاریخ لیگ برتر در کجا قرار دارد؟
کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
آنالیز تاکتیکی اتلتیک از عملکرد چشم‌گیر آرسنال در شاخص کانترپرسینگ در فصل پیش‌رو...
 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت

آخرین نظرات

علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی