کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


نیل بانفیلد باور دارد که فلسفه مشترک مربی گری به او و استیو بولد اجازه خواهد داد تا وظایف خود در نقش جدید را بهتر ایفا کنند.

بولد موافقت کرد که پس از بازنشستگی پت رایس به عنوان جانشین وی دستیارآرسن ونگر در تیم اصلی شود درحالی که نیل بانفیلد به عنوان یکی از مربیانتیم اصلی کار خواهد کرد.

سرمربی سابق تیم رزرو میگوید در واقع او و بولد برای مدت خیلی زیادی با هم کار کرده اند و این یک امتیاز بزرگ برای آن ها است.

" من استیو را از زمانی که در تیم زیر 12 ساله ها سرمربی بود میشناسم،گاهی اوقات با هم میخندیم و او روی مربی گری خیلی کار میکند و یک مربیبسیار خوب است.

" شیوه تفکر ما یکسان است اما در عین حال در مورد برخی موارد نیز تفاوتداریم، ما بسیار انعطاف پذیر هستیم، به حرف های یکدیگر گوش میدهیم و فلسفهمربی گری مشترکی داریم، ثبات و مسیر یکسانی داریم و امیدوارم که بتوانیمبا یکدیگر این امر را در تیم اصلی نیز وارد کنیم.

" زمانی که شما به فردی شبیه خود نگاه میکنید که از مربی گری تیم زیر 14ساله ها آمده و استیو هدایت تیم زیر 12 سال را به عهده داشته میتوانیدببینید که باشگاه یک اصول اخلاقی قدرتمند در امر مربی گری داشته است و اینموضوع از سرمربی تیم سرچشمه میگیرد.

" او همیشه در مورد ارتقاء از داخل صحبت میکند بنابراین شما همواره برایتلاش کردن چیزهایی دارید.این پاداشی بود که سرمربی به خاطر کار سخت ماداده است و ما واقعا منتظر آن بودیم."

بانفیلد میگوید ممکن است که نقشش عوض شده باشد اما بازیکنان میدانند که چه انتظاراتی میتوانند از او داشته باشند.

" ما یک ارتباط خوب با همه بازیکنان جوانی که از تیم های پایه باشگاه آمدهاند داریم و از تمام مواردی که در اطراف ما بوده است به خوبی آگاهیم.

" اما نمیتوانیم از واقعیت مسیرمان که نتیجه گیری در بازی ها، بردن لیگ وجام هاست غافل شویم و این چیز متفاوتی است که برای آن تلاش میکنیم.مااکنون برای پیروزی در بازی ها مربی هستیم و این یک طرز تفکر متفاوت است.

" من خواستار آن هستم اما صبورم.یکی از بزرگ ترین موارد صداقت با بازیکناناست.آن ها میدانند که من با آن ها صادق هستم و غیر از این در قبالشانانجام نمیدهم.یک خط مستقیم وجود خواهد داشت، خوب و بد.آن ها میدانند که منبرای کمک به آن ها تلاش میکنم."

تگ ها

ثبت نظر شما
4+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی