کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آلمان در دو دیدار اخیری که در تورنمنت بزرگ مقابل تیم ملی پرتغال قرار گرفته٬ آنها را شکست داده ولی پر مرتساکر به هم تیمی هایش هشدار میدهد باید فراتر از دو بازی پیشین کار کنند تا به پیروزی برسند.

مدافع میانی آرسنال در سال ۲۰۰۶ و در حالی که تنها ۲۱ سال داشت از روی نیمکت نظاره گر پیروزی ۳-۱ ژرمن ها برابر پرتغال بود و در ادامه او و تیم ملی کشورش در یورو ۲۰۰۸ نیز ۳-۲ پرتغال را شکست دادند. 
آلمان به طور مستقیم به یورو سعود کرد و پرتغال در پلی-آف. همی مسئله و نسل طلایی آلمان باعث شده همه شاگردان یوآخیم لوو رو مدعی بدانند. 

مرتساکر در مصاحبه با یوفا گفت:"مطمئنا این موضوع که آنها در دو دیدار اخیر بازی را به ما واگذار کرده اند برایشان نگران کننده خواهد بود ولی معتقدم اینبار برای شکست پرتغال باید چیزی فراتر از دو دیدار گذشته را ارائه کنیم."

مدافعان آلمان کار سختی در برابر کریستیانو رونالدو خواهند داشت و احتمالا این وظیفه سنگین بر دوش زوج دفاعی هلگر بادشتوبر و مرتساکر خواهد بود.

"او فوق ستاره تیم ملی پرتغال است٬ ولی فکر میکنم آنها در سال های اخیر به عنوان یک تیم با تجربه تر شده اند."

بازیکنان زیادی از هر دو تیم که در جام جهانی ۲۰۱۰ به میدان رفته اند٬ در یورو نیز حاضر خواهند بود. جایی که اکنون مرتساکر ۲۷ ساله یکی از با تجربه ترین عناصر تیم ملی آلمان است. ترکیب با استعداد و جوان تیم ملی آلمان اکنون بازیکنانی نظیر ماریو گوتزه٬ مسوت اوزیل و تونی کروس را در اخیتار دارد. مرتساکر معتقد است جوانان تیم ملی بیشتر به فوتبال آلمانی کمک خواهند کرد و ترکیب قدرتمندی را شکل خواهند داد.

"فکر میکنم این فرآیندی است که از جام جهانی ۲۰۰۶ آغاز شد. در سال های اخیر سعی کرده ایم به بهترین شکل از استعدادهایمان استفاده کنیم. ما آلمان ها از نسلی هستیم که کار بر روی بایکنانش از ۲۰ یا ۳۰ سال پیش شروع شده. با سبک بازی خودمان سعی میکنیم بازی را پیش ببریم. با این سبک شانس بسیار خوبی برای جلب احساسات داریم."

ورود تیم ملی آلمان با استقبال لهستانی ها رو به رو شد و تمرینات آلمان در این کشور تعداد زیادی را به خود جلب میکند که احتمالا یکی از دلایل آن بازیکنانی لهستانی-آلمانی یعنی لوکاس پودولسکی و میروسلاو کلوزه است.

"فکر میکنم اگر شما اصالتا متعلق به یکی از کشورهای میزبان باشید٬ هیجان را در طول تمریناتی که با حضور تماشاگران است حس خواهید کرد٬ همچنین بازی کردن در مقابل چنین جمعیتی برای سایر بازیکنان نیز هیجان انگیز است.
"ما ارزش و اهمیت یورو را میبینیم. میخواهیم تمام مسیر را طی کنیم و امیدواریم نتایج مثبتی بگیریم. این هدف ما از بودن در اینجاست."

تگ ها

ثبت نظر شما
11+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چرا آرسنال کابوس دروازه بانان در کرنر است؟
آدریان کلارک موفق ترین تیم لیگ برتر در ساخت گل از ضربات کرنر در فصل ۲۰۲۲/۲۳ را تجزیه و تحلیل می کند.
پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
پیشنهاد ۷۰ میلیون پوندی توپچی ها برای مویزس کایسدو توسط برایتون رد شد
زیر ذره بین: ادی انکتیا جانشین ژسوس مصدوم
گابریل ژسوس در تابستان از منچسترسیتی به آرسنال پیوست. این بازیکن برزیلی قبل از جام جهانی از فوتبال برای باشگاه جدیدش لذت می برد. رقابت های جام جهانی به دلیل مصدومیت برای او خیلی زود به پایان رسید و این نگرانی های زیادی در آرسنال ایجاد کرد...
بهتر از شکست ناپذیران...
شروع سریع آرسنال در تاریخ لیگ برتر در کجا قرار دارد؟
کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
آنالیز تاکتیکی اتلتیک از عملکرد چشم‌گیر آرسنال در شاخص کانترپرسینگ در فصل پیش‌رو...

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ نوشت :
اینا بفروش نیستن !!! به همین سادگی !
تیلمانس رو بیارن!!! برای 5 ماه نهایتا 10 میلیون هزینه داره !

مربوط به پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی