کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

او اذعان کرد از اینکه مقابل پرتغال بازی نکرده دلسرد است اما قبول دارد کهباید حرفه ای بماند و برای استفاده از فرصت ها در یورو 2012 صبر کند.

یواخیم لو در بازی ابتدایی آلمان ترجیح داد از هولگر بداشتوبر و مت هاملس به عنوان مدافعان میانی استفاده کند و مدافع آرسنال می گوید باید خود را باشرایط تطبیق دهد به علاوه او می داند که برای کسب جایگاه چه رقابت دشواری در جریان است.

مرته ساکر به اکسپرس گفت:

"از ابتدا مشخص بود که تصمیم گیری در این باره تا چه حد دشوار است. حقیقت این است که انتظار این را نداشتم وقتی شما از آغاز آماده سازی ها همه توانتان را به کار می گیرید طبیعی است انتظار بازی نکردن را نداشته باشید. بنابراین غافلگیری بزرگی بود"

"متوجهم که برای لو سخت بود که این را به من بگوید اما این برایم وضعیت جدیدی است که باید تا آنجا که ممکن است به سرعت آن را بپذیرم"

پر این را نقطه ی پایان بازی های ملی اش نمی داند به علاوه او می خواهد سختتمرین کند تا لو را متقاعد کند در ادامه از او استفاده کند.

"همیشه در زندگی هم همین طور است. گاهی برای اینکه بهترین انتخاب ممکن را انجام بدهیم دست به انتخاب تصادفی می زنیم همیشه جنبه های مثبتی هم در تصمیمات وجود دارند شاید من در آینده بازی کنم"

"من به کارم ادامه می دهم چون وقتی که مدافعی روی نیمکت می نشیند به این معنا نیست که دیگر در تیم نقشی ندارد در بازی های ملی در نتیجه ی یک مصدومیت یا یک کارت زرد ممکن است خیلی چیزها به سرعت اتفاق بیفتند"

ممکن است مدافع 27 ساله به خاطر تجربه اش در ازای ون پرسی نقشی را در تیم ملی آلمان بازی کند. لو باید چهارشنبه با هلند مصاف کند که پس از باخت در بازی اول مقابل دانمارک به دنبال کسب پیروزی است و پر معتقد است شناخت او از مهاجم هلند می تواند به تیمش کمک کند

"او بازیکنی است که همیشه می تواند به شکل غریزی راه حلی پیدا کند شاید او بارها و بارها کاری را تکرار کند و این قابل پیشبینی است او مهاجمی در سطح جهانی است که بر اساس بازی مدافعان واکنش نشان می دهد و یک پای چپ شگفت انگیز دارد مربی[یواخیم لو] این را می داند هنوز من می توانم به همتیمی هایم بگویم چه باید بکنند"

تگ ها

ثبت نظر شما
9+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی