کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


فرِدی میگوید آرسنال برای حفظ رابین ونپرسی باید تعدادی بازیکن با کیفیت بالا را به خدمت بگیرد.

لیونبرگ باور دارد آرسنال میتواند دوباره جام ها را برنده شود ولی نگه داشتن رابین در تیم٬ نقش مهمی برای قدم گذاشتن در این راه ایفا خواهد کرد.

"فکر میکنم نصیحتی برای رابین وجود ندارد و فکر میکنم شما بیشتر باید آرسنال را نصیحت کنید.
"زمانی که رابین به آرسنال آمد ما تیم خوبی بودیم و جام ها را برنده میشدیم.
"فکر میکنم این کاری است که او میخواهد انجام دهد و فکر میکنم آرسنال باید کمی بیشتر دست به جیب شود و دو یا سه بازیکن با سطح بسیار بالا بخرد٬ نه فقط بازیکنانی برای پر کردن ترکیب.
"فکر میکنم این کار مشخص میکند که رابین خواهد ماند یا خیر و به عنوان یک هوادار امیدوارم ماندن در باشگاه کاری باشد که او انجام خواهد داد زیرا میخواهم ببینم که آرسنال دوباره جام ها را بالای سر میبرد."

لیونبرگ میگوید ساخت استادیوم جدید آرسنال مانع هزینه کردن آرسنال شده است ولی باور دارد که باشگاه اکنون در جایگاه مالی مناسبی است و باید بازیکنان جدیدی را به باشگاه بیاورد.

"میدانم زمانی که آنها استادیوم جدیدی را ساختند٬ این موضوع به وضعیت مالی آنها تاثیر گذاشت و آنها نتوانستد توانشان را در بازار نقل و انتقالات نشان بدهند ولی اکنون فکر میکنم که باید بیشتر خرج کنند.
"این در مورد رقابت است و یک باشگاه بزرگ در یک وضعیت مناسب٬ مانند اکنون آرسنال٬ نیاز دارد که بازیکنانش را حفظ کند و بازیکنان جدیدی را نیز به ترکیب اضافه کند.
"این کاری است که ما در گذشته و زمانی که در هایبوری بودیم انجام میدادیم و امیدوارم دوباره بتوانیم این کار را انجام دهیم."

در سالهای گذشته آرسنال بازیکنان کلیدیش مانند سس فابرگاس و سمیر نصری را از دست داده است. لیونبرگ امیدوار است آرسنال بتواند در آینده ستاره هایش را در تیم نگه دارد.

"زمانی که فابرگاس یا نصری باشگاه را ترک کردند٬ احتمالا ۲ تن از بهترین بازیکنان تیم٬ پیش خودتان که فکر میکنید دوست ندارید این اتفاق را در باشگاهی مانند آرسنال ببینید. شما میخواهید که بهترین بازیکنانتان در تیم بمانند.
"اگر بازیکنی وجود دارد که نمیتواند در قالب تیم باشد٬ آنگاه میتواند باشگاه را ترک کند ولی نه ستارگان تیم. من میخواهم که به این روش بازگردیم."

زمانی که از فردی در مورد آرسن ونگر سوال شد٬ لیونبرگ به وضوح گفت که مطمئن نیست که آیا پشتیبانی مالی که مدیریت باشگاه از آن سخن میگوید واقعا در اختیار آرسن ونگر قرار داشته باشد. 
فردی میگوید کاری که آرسن ونگر برای باشگاه با این ترکیب جوان انجام داده تحسین برانگیز است و اگر پول موجود باشد٬ باید بازیکنان با تجربه به تیم اضافه شوند.

"میخواهم که مالکان باشگاه به روشنی حرف بزنند. زیرا مطمئن نیستم پولی که در رسانه ها از آن صحبت میشود در اختیار آرسن ونگر قرار بگیرد. اگر او نمیتواند پولی برای خرید بازیکنان در اختیار داشته باشد٬ پس آرسن کاری خارق العاده را انجام میدهد.
"کاری که او با ترکیب جوان تیم انجام میدهد شگفت انگیز است٬ پس فکر نمیکنم او مقصر تمام انتقاداتی باشد که از او صورت میگیرد.
"اگر نمیدانیم که پولی در کار هست یا نه٬ و مدیریت نیز چیزی در اینباره نمیگوید٬ پس او خارق العاده عمل کرده.
"ولی اگر در این تابستان پول وجود داشته باشد فکر میکنم خوب است که بازیکنانی را به تیم آورد که جوانان را رهبری کنند و پیش از این برنده جام شده باشند تا بتوانند تفکر جام بردن را به تیم بازگردانند."

تگ ها

ثبت نظر شما
13+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شش بازیکن سابق آرسنال که هنوز در سال 2021 در حال بازی کردن هستند
آرسنال بازیکنان سابق زیادی دارد که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده‌اند ، اما برخی از آنها هنوز در حال بازی هستند.ما شش بازیکن سابق آرسنال را پیدا کردیم که نمی‌توانیم باور کنیم هنوز در سال ۲۰۲۱ فوتبال بازی می‌کنند.
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی