کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تئو و چمبرلین بازیکنان آرسنالی تیم ملی انگلیس کار را از روی نیمکت شروع کردند . تئو ولکات در یک بازی احساسی و زیبا در شب جمعه مسابقات در گروه D به عنوان یار ذخیره به میدان رفت و موفق به زدن یک گل و دادن یک پاس گل شد.
بازیکن آرسنال تئو ولکات در دقیقه 60 بازی وارد میدان شد و با یک ضربه زیبااز نزدیکی خط محوطه جریمه موفق شد گلی زیبا به ثمر برساند و بازی را به تساوی 2-2 بکشاند.
دقیقه 78 ولکات یک پاس خوب را برای دنی ولبک فرستاد و ولبک نیز توپ را دروندروازه قرار داد تا شاگردان روی هاجسون این بازی را با یک پیروزی ارزشمند به پایان ببرند و راه برای صعود هموار تر کنند.
انگلیسی ها رفته رفته سوار بر بازی شدند و اولین موقعیت خود را در دقیقه 17توسط دنی ولبک که پاس خوبی را از جیمز میلنر دریافت کرده بود هدر دادند.
اما کارهای تاکتیکی خود را تصحیح کردند و 6دقیقه بعد روی پاس زیبای استوین جرارد ، اندی کارول موفق شد دروازه سوئد را باز کند.
انگلستان نیمه اول را به خوبی در دست داشت , ولی ادامه اولوف ملبرگ از خط دفاعی نا منظم انگلیس نهایت استفاده را برد و بازی را به تساوی کشاند.
گل دوم سوئدی ها در دقیقه 59 بازی روی یک ضربه ایستگاهی بازهم توسط ملبرگ به ثمر رسید.
انگلستان که در آن دقایق آشفته بود و جان تری و گلن جانسون را برای استفادهاز ارسال ها به جلو کشانده بود بازهم موفق نشد بازی را مساوی کند.
در حالی که 1ساعت از بازی گذشته بود روی هاجسون تئو ولکات را به میدان فرستاد این بازیکن 23ساله بازی زیبایی را از خودش به نمایش گذاشت.
دقیقه 64 بازی یک ضربه کرنر انگلیسی ها زدند که با دفع ناقص سوئدی ها همراهبود و باعث شد توپ جلوی پای ولکات بیاید و او هم با یک ضربه محکم و زیبا توپ را به وسط دروازه سوئدی ها فرستاد و بازی را 2-2 مساوی کرد.
مهاجمین سوئد در دقایقی از بازی به خوبی حمله کردند و چند توپ خطرناک توسط کالستروم و ابراهیمویچ روانه دروازه انگلیس کردند که با واکنش های بسیار خوب جو هارت همراه بود .
ولی انگلیس که به دنبال گل سوم بود توسط ولکات یک حمله را طرح ریزی کردند ،ولکات که از سمت راست خوب حرکت کرده بود یک پاس به دنی ولبک داد و ولبک هماز فرصت استفاده کرد و دروازه سوئد را برای سومین بار باز کرد.
همین سه گل باعث شد تا بازی 3-2 به نفع تیم ملی انگلیس به پایان برسد و شرایط بهتری را در جدول برای خود فراهم کنند. هاجسون چمبرلین را در دقایق پایانی به میدان فرستاد و او از دقیقه 89تا پایان بازی در پیروزی انگلیس برای تیم ملی بازی کرد.

تگ ها

ثبت نظر شما
1+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز
مارکیز، هورتیگ و کی روش به آرسنال پیوستند
تیم بانوان آرسنال بیشتر فروشنده بود تا خریدار

آخرین نظرات

محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
میلاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ نوشت :
ونپرسی و آدبایور درسته موقع رفتن آنری در تیم بودن ولی بعد از رفتنش اینا شکوفا شدن
همچنین بازیکنی مثل الکسیس هم باید تو این لیست قرار میگرفت

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ نوشت :
گابریل پاعولیستا
بلا استثنا تو هر بازی تیمو ب فنا میداد یک تنهمربوط به رتبه بندی 10 خرید بد آرسنال
vahid در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ نوشت :
چفچنکو هم میتونست تو این مقاله باشه


مربوط به 9 مورد از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی