کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

این بازیکن هلندی که در سال 2004 از باشگاه فاینورد به آرسنال پیوست،روز چهارشنبه اعلام کرد قراردادی که تنها یکسال دیگر از آن باقی مانده را تمدیدنخواهد کرد.

این بازیکن 28 ساله که در فصل گذشته عناوین فردی زیادی کسب کرد از سال 2005تاکنون موفق به کسب جام نشده است و می خواهد با پیوستن به یک باشگاه بزرگ به این ناکامی پایان دهد.

اما دیویس کاپیتان سابق آرسنال میگوید هنوز هم ممکن است این بازیکن هلندی قراردادش را تمدید کند اما در صورتی که باشگاه پیشنهاد وسوسه انگیز مالی بهاو ارائه دهد.

دیویس که بین سالهای 1978 تا 1995 توانسته 447 با پیراهن آرسنال را به تن کند میگوید:
"من باور دارم او در حال حاضر قرارداد جدیدی امضا نخواهد کرد بنابراین اجازه دهید ببینیم چگونه آرسنال به مذاکره با او باز خواهد گشت."

"من شک دارم که باشگاه پولی که رابین انتظار داشته را به او ارائه کرده باشد.تصور من این است که رابین حقوق هفتگی 200 هزار پوندی می خواهد تا در آمدی مانند وین رونی و سمیر نصری داشته باشد.چیزی که برای ونپرسی عادلانه است."

"او گفته است من نمی خواهم قرارداد جدید امضا کنم.او در موقعیت خوبی برای چانه زنی قراردارد و در حال حاضر باید دید که آرسنال پیشنهاد بالاتری ارائهخواهد داد."

آرسنال طی بیانیه ای اعلام کرده است که می خواهد مهاجم تیمش را برای فصل بعد نیز حفظ کند،با این حال دیویس فکر میکند خروج ونپرسی به عنوان بازیکن آزاد میتواند یک بیزینس بد باشد و همینطور معتقد است که باید واکنش هواداران به این موضوع را نیز مشاهده کرد.

دیویس میگوید:"این که اجازه دهیم قرارداد او به اتمام برسد میتواند یک تجارت بد باشد،با این کار آنها 20 میلیون پوند را از دست خواهند داد که کارعاقلانه ای نخواهد بود."

"این یک ضربه بد به هواداران بود و فکر میکنم آنها تا صبح به آن فکر میکردند و این بیانیه اوضاع سختی را در آینده برای او رقم خواهد زد.
هواداران از وضعیت موجود راضی نیستند و دیدن واکنش آنها جالب خواهد بود،امامن مطمئنم رابین هنگامی که بازی کند 100درصد توانش را به کار خواهد گرفت."

تگ ها

ثبت نظر شما
19+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی