کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


پس از اینکه ونگر از برگزاری فوتبال در المپیک انتقاد کرد و این مسابقات را "تورنمت غیر واقعی فوتبال" خواند و اعلام کرد از بازیکنانش برای رفتن به المپیک حمایت نخواهد کرد٬ آرون رمزی و آرسن ونگر جلسه ای با هم داشته اند.

رمزی که با قبول دعوت استیوارت پیرس برای پیوستن به تیم المپیک بریتانیا درخواست اتحادیه فوتبال ولز برای نپذیرفتن این درخواست رد کرده است٬ در باره جلسه اش با آرسن ونگر گفت:"ما جلسه ای داشتیم که در آن رئیس نظر خودش را مطرح کرد و من نظر خودم را.
"ولی المپیک شانسی است که تنها یک بار در زندگی برای شما وجود دارد بعلاوه اینکه این شانس را به شما میدهد تا در یک تورنمت بین المللی بازی کنید٬ تجربه ای که من آن را نداشته ام."

رمزی ۲۱ ساله با وجود اینکه در مدرسه اش عضو تیم ۵ گانه بوده (ورزشی متشکل از: شمشیربازی اپه، تیراندازی با تپانچه بادی، شنای آزاد ۲۰۰ متر، پرش با اسب نمایشی و دو صحرانوردی ۳ کیلومتر)٬ با توجه به روی آوردن به فوتبال٬ هرگز تصور نمیکرده روزی شانس حضور در المپیک را بدست آورد.

"در تمام طول عمرم المپیک ها را دنبال کرده ام ولی با وجود اینکه در مدرسه ورزش میکردم٬ هرگز رویایی برای حضور در المپیک نداشتم و هرگز فکر نمیکردم روزی در این مسابقات به میدان بروم زیرا معمولا تیمی تحت عنوان تیم فوتبال بریتانیا وجود نداشت. بنابراین بودن جزئی از این تیم و شاید برنده شدن مدال هیجان انگیز است."

آرسن ونگر پیشتر اعلام کرده بود فوتبال المپیک "مسابقات دو و میدانی است٬ نه فوتبال" و اتحادیه فوتبال ولز نیز مخالف تشکیل تیم بریتانیا بود و برای این مخالفت عضویت ولز و سایر اعضای بریتانیا در فیفا را ذکر میکرد. ولی آرون رمزی٬ کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز و هم وطن های او تریجح دادند در این مسابقات حضور پیدا کنند.

"ما جلسه ای را به اتحادیه فوتبال ولز برگزار کردیم و آنها گفتند که این حضور به انتخاب خودتان بستگی دارد. آنها به روشنی اعلام کردند که چه احساسی به این تصمیم دارند ولی گفتند که تصمیم نهایی به ما بستگی دارد. ما به اندازه کافی بالغ هستیم که خودمان تصمیم بگیرم و اکنون نیز انیجا هستیم.
"تعداد بازیکنان ولزی در ترکیب این تیم نشان میدهد که در چند سال گذشته فوتبال ولز پیشرفت کرده است وتجربه حضور در یک ترونمت بین المللی قطعا میتواند برای ما مفید باشد."

آرسن ونگر نگران حضور بازیکنانش در المپیک بود ولی با توجه به حضور ولکات و چمبرلین در یورو٬ مصدومیت جک ویلشر و دعوت نشدن کیرون گیبس٬ تنها آرون رمزی به این تیم راه یافت.

رایان گیگز نیز که دیروز به عنوان کاپیتان تیم المپیک بریتانیا انتخاب شد٬ حرف های آرون رمزی در مورد فواید حضور بازیکنان ولزی در یک تورمنت بین المللی را تایید کرد:"امیدوارم بتوانم تجربه ای که دارم را منتقل کنم٬ برای من نیز این شانسی است برای حضور در یک تورنمت بین المللی٬ چیزی که پیش از این آن را نداشته ام٬ و حالا افتخار بزرگی است که کاپیتان این تیم هستم. من خوش شانس بوده ام که افتخارات زیادی را کسب کرده ام ولی شما هرگز تصور نمیکنید که مدال طلای المپیک را برنده شوید و داشتن این شانس در ۳۸ سالگی فوق العاده است و برای به دست آوردن این فرصت بلافاصله این شانس را پذیرفتم."

تگ ها

ثبت نظر شما
10+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
در مورد کاپیتان و رهبر باشگاه ما کیم لیتل چه می توان گفت که قبلاً گفته نشده است؟
چرا آرسنال کابوس دروازه بانان در کرنر است؟
آدریان کلارک موفق ترین تیم لیگ برتر در ساخت گل از ضربات کرنر در فصل ۲۰۲۲/۲۳ را تجزیه و تحلیل می کند.
پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
پیشنهاد ۷۰ میلیون پوندی توپچی ها برای مویزس کایسدو توسط برایتون رد شد
زیر ذره بین: ادی انکتیا جانشین ژسوس مصدوم
گابریل ژسوس در تابستان از منچسترسیتی به آرسنال پیوست. این بازیکن برزیلی قبل از جام جهانی از فوتبال برای باشگاه جدیدش لذت می برد. رقابت های جام جهانی به دلیل مصدومیت برای او خیلی زود به پایان رسید و این نگرانی های زیادی در آرسنال ایجاد کرد...

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ نوشت :
اینا بفروش نیستن !!! به همین سادگی !
تیلمانس رو بیارن!!! برای 5 ماه نهایتا 10 میلیون هزینه داره !

مربوط به پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی