کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


به نظر می رسد مهاجم هلندی آرسنال در جلسه ای كه به زودی با آرسن ونگر و ايوان گازيديس مدير اجرایی باشگاه خواهد داشت ، همان موضع قبلی خود يعنی ترك كردن آرسنال پيش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات را خواهد داشت. اما مقامات آرسنال تصميم گرفته اند تا كاپيتان خود را تا پايان قراردادش با باشگاه كه تا اتمام آن 11 ماه باقی مانده است در تيم نگاه دارند. اين بدين معناست كه ون پرسی فصل آينده نيز در آرسنال توپ خواهد زد و باشگاه حاضر شدهتا بر روی اينكه ممكن است وی در پايان فصل آنده به صورت آزاد باشگاه را ترك كند قمار كند.

توپچی های شمال لندنی بر اين باورند كه در صورتی كه ون پرسی را يك سال ديگردر تيم خود نگاه دارند ، وی 30 ساله خواهد شد و بدين ترتيب شانس اينكه تيمديگری در اين سن به او پيشنهاد قرارداد 4 ساله را بدهد كاهش خواهد يافت و در اين صورت آنها می‌توانند كاپيتان خود را متقاعد به تمديد قرار داد كنند.

ون پرسی در تاريخ 4 جولای بيانيه ای را در وبسايت رسمی خود منتشر كرد كه درآن مشخصا اعلام كرد با چشم اندازی كه آرسن ونگر و مديران باشگاه برای آينده آرسنال دارند موافق نيست و قصد دارد اين باشگاه را ترك كند. وی همچنين صراحتا اعلام كرد حاضر نيست قرار داد خود را با باشگاه تا پيش از اتمام آن تمديد كند.

اما مشخص است كه اين تصميم رابين برای تحت فشار گذاشتن باشگاه و هموار كردنراهش برای انتقال به منچستر سيتی ، تغييری را در خواست و اشتياق آرسنال برای حفظ كاپيتانش ايجاد نكرده است ، حتی اگر اين كار به قيمت از دست دادن20-25 مليون پوند باشد.

يك منبع آگاه و عالی رتبه از باشگاه آرسنال در اين رابطه گفت: " ما قصد داريم وی را حفظ كرده و تا پايان قراردادش او را در تيم خود نگاه داريم. زمانی كه او 30 ساله شود تمديد قرار دادش آسان تر می شود و ما اميدواريم درسال آخر قرار دادش ذهنيت وی برای ترك باشگاه تغيير كند."

استراتژی قمار گونه آرسنال برای حفظ كاپيتانش علاوه بر اينكه ممكن است منجربه از دست دادن پول هنگفتی شود ، ممكن است در فصل آينده ون پرسی نتواند بهدليل نارضايتی اش ، عملكرد خوب خود در فصل گذشته را برای آنها تكرار كند. اما باشگاه از اين بابت كه ون پرسی ، كه از امروز نيز در تمرينات تيم شركت كرده است ، در صورتی كه فصل آينده نيز در تيم بماند به باشگاه كاملا متعهدخواهد بود مطمئن است.


انتظار می رود كه ون پرسی در تور آسيا نيز توپچی ها را همراهی كرده و در سهديدار دوستانه ای كه در آنجا دارند و مهم ترين آن جمعه هفته آينده و در مقابل منچستر سيتی است برای آرسنال به ميدان برود.

تگ ها

ثبت نظر شما
7+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی