کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


سرمربی آرسنال این مهاجم هلندی را در سال 2004 به فوتبال انگلیس آورد و قبلاز پیوستن او به یونایتد در تبدیل وی به یک فوروارد کلاس بالا نقش مهمی ایفا کرد.

ونگر در تابستان گذشته سانتی کازورلا، لوکاس پودولسکی و الیویه ژیرو را خریداری کرد و در این فصل گلهای زیادی بین این سه بازیکن تقسیم شده است. اواذعان می کند فراموش کردن جدایی ونپرسی به زمان نیاز داشت و حالا تیمش به خوبی با شرایط وفق پیدا کرده است.

" شما وقتی یک بازیکن بزرگ را از دست می دهید، که این برای ما چندین بار اتفاق افتاده است، باید روی این موضوع تمرکز کنید که از دست دادن آنها را فراموش کنید و تلاش کنید تا برای تیمتان یک سازماندهی جدید و کارآمد پیدا کنید.

" شما همیشه ممکن است بازیکنان بزرگ را از دست بدهید. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که پشت سر گذاشتن جدایی ونپرسی نیازمند زمان بود، و اگر به تعداد گلهای زده ما در این فصل نگاه کنید می بینید که مشابه فصل گذشته است.

" ما نیاز به زمان داشتیم تا راه های جدیدی برای گلزنی پیدا کنیم چون در زمان حضور او اکثر اوقات توپ ها به او ختم می شد. باید یک تعادل جدید بین دفاع و حمله پیدا می کردیم و حالا به شرایط با ثباتی رسیده ایم."

ونپرسی در 278 بازی اش برای آرسنال 132 گل به ثمر رساند و در سال 2012 نیز پس از پشت سر گذاشتن مصدومیتهایش و به ثمر رساندن 37 گل در تمامی رقابتها به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر شناخته شد.

با این حال ونگر می گوید نمی تواند به خاطر از دست دادن کاپیتان سابقش افسوس بخورد.

" من با این تفکر به استقبال بازی ها نمی روم. در شغل ما باید به آینده نگاه کرد. بازیکنان بزرگ زیادی این باشگاه را ترک کرده اند که شما می توانید به خاطر تک تک آنها افسوس بخورید.

" وقتی تصمیمی را می گیرید می دانید که نکاتی مثبت و منفی دارد. تنها چیزی که در این زمان اهمیت دارد آینده باشگاه و تیم است، شما باید با این دید مساله را نگاه کنید.

" از دست دادن بازیکنان بزرگ همیشه دشوار است. بیایید واقع بین باشیم، از دست دادن یک بازیکن بزرگ 24 ساله سخت تر از یک بازیکن 29 ساله است که تنها یکی دو سال تمام توان خود را برای باشگاه گذاشته است. با این حال این بخشی از زندگی مدرن یک فوتبالیست مدرن است.

" ما در شغلی هستیم که هدف ما دو چیز است: هر چه در توان دارید برای باشگاهخود بگذارید و اینکه در زندگی افراد تاثیر مثبتی بگذارید. در مورد دوم فکرمی کنم آرسنال در زندگی شخصی و حرفه ای رابین ونپرسی تاثیر مثبتی داشت پس ما وظیفه خودمان را به خوبی انجام داده ایم."

تگ ها

ثبت نظر شما
19+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 برایتون 1 The Fa WSL
اولین برد باشگاه آرسنال (مردان و زنان) بلاخره در ۲۷ ژانویه رقم خورد
منچسترسیتی 1 آرسنال 1 The Fa WSL
تساوی داراماتیک آرسنال در وقت اضافه ...

آخرین نظرات

amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ نوشت :
Roohi gunner در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰٦ نوشت :
برند لینو سوزوکی ، آینده رو ولش کنید حال رو بچسبید فانوسن

مربوط به هر آنچه که باید در مورد لینو سوزا خرید جدید آرسنال بدانید
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
خنده دار ترینش اونجا بود که برای کانته 32 میلیون ندادن و ژاکا رو با 35 میلیون خریدن! فکرشو بکن زلاتان توی آرسنال چهره میشد!!! یه حسرت دیگه به حسرتامون اضافه میشد که چرا مفت فروختنش به یه باشگاه دیگه.

مربوط به 50 بازیکن بزرگ که نزدیک به پیوستن به آرسنال بودند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
واقعا این سه ( ساکا، اسمیت رو، مارتینلی) فوق العاده هستن. به نظرم یه مهاجم نوک جذب کنیم و از این سه نفر بیشتر استفاده بشه خیلی تیم بهتر میشه. اودگارد هم خیلی خوبه

مربوط به 11 آمار فوق‌العاده از جوانان آرسنال
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
به نظرم باشگاه باید بازیکنایی که سن کمی دارن و امتحان خودشون رو پس دادن جذب کنه. بدون شک جذب بن وایت و رمزدیل عالی بودن

مربوط به پنج بازیکن آرسنال که تابستان قراردادشان با توپچی‌ها به پایان می‌رسد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی