کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در باره پیروزی دو بر صفر امشب ...

باور دارم که امشب بازی برجسته ای به نمایش گذاشتیم . ما با روح و کلاسی بالا بازی کردم ، و اعصاب خود را وقتی شرایط مشکل شد کاملا کنترل کردیم . پس ما در مجموع بازی خوب و بلوغ خود را به نمایش گذاشتیم و در لحظات مهم قاطع بودیم . من راجب دروازبان ، راجب اینکه الکس سانگ را پس از اخراج توماس به مرکز دفاع ببرم فکر کردم ، و باور دارم که امروز همه تیم به خوبی با موقعیت سازگار شد و بازی برجسته ای را ارائه دادیم .

در باره پنالتی وستهم و اخراج توماس ورمائلن ...

در مورد هر دو بسیار ناراحت شدم ، لحظه ناگواری بود . ما از این صحنه ها بسیار دیده ایم بدون اینکه بازیکن مجازات شود

در باره بازی یکشنبه منچستر چلسی ...

کاری که ما باید انجام دهیم پیروز شدن در بازیهای خودمان و تماشا کردن بازیهای دیگر تیم ها در آسودگی خاطر از پیروزی خودمان است . ما خیلی وقت پیش به این مساله پی بردیم که باید راه خودمان را بدون توجه به سایر نتایج پیگیری کنیم و این کار را به صورت خوشایندی انجام داده ایم زیرا در شرایطی که باید بازی را آرام کنیم به راحتی کنترل را در دست گرفته ایم ، رشد بسیاری کرده ایم و در شرایطی که بازی سرعت میخواهد به راحتی راهش را مییابیم ، معتقدم نتیجه امشب تنها به اعتمادمان در بازی های آینده اضافه میکند .

درباره منوئل آلمونیا ...

او مشکلات زیادی داشته ، و میدانم که همیشه در یک سطح نبوده . اوائل فصل یکسری مشکل داشت اما الان معتقدم که بازی برجسته ای انجام میدهد و به او اطمینان دارم ، در دو سه ماه گذشته او پاسخ انتقاد ها را داده است.

درباره نبرد بر سر قهرمانی ...

ما زیر فشار خاصی نیستیم ، این فصل فراتر از انتظار بوده ایم . ما میخواهیم ببریم زیرا هوشیاریم به اینکه همچنان هیچ جامی را کسب نکرده ایم ، اشتها ، استعداد و ذهنهایمان به سمت قهرمانیست . تنها کاری که میتوانیم بکنیم پیروزی به بهترین شکل در بازی های خودمان است و منتظر برای امتیاز از دست دادن دیگر تیمهاست . وقتی فوتبالیس هستید همیشه میخواهید جام ها را ازان خود کنید . مردم میزان جوانی این تیم را درک نمیکنند ، این تیم حتما جام میبرد ، زودتر بهتر . این فصل شانس بسیار خوبی برای اینکار داریم و نمایشمان در نیمه دوم این بازی در آینده بسیار سرنوشت ساز خواهد شد .

درباره نبود ورمائلن و مصدومیت گالاس ...

امیدوارم که این مشکلی برایمان بوجود نیاورد اما ما نمیتوانیم همینطور به از دست دادن دفاع وسطهایمان ادامه  دهیم . یک باشگاه نمیتواند شش مدافع وسط داشته باشد چون این بی معنیست ، ما گالاس را در اختیار نداریم و توماس را امروز از دست دادیم ، سول کمپبل بازی بسیار خوبی به نمایش میگذارد ، اما فکر میکنم اگر برای بازی بعدی هم بخواهد بازی کند قدری دچار مشکل میشود . پس من باید به او آخر هفته ای طولانی جهت ریکاوری دهم . او برای ما بسیار مهم است و به نظرم خرید بسیار خوبی بوده است .
همه میگویند که من کسی را به خدمت نگرفتم اما وقتی به عملکرد سول بنگریم میبینیم که خرید فوق العاده ای بوده است . با تجربه است و این تجربه در رختکن برای ما حیاتیست . وقتی تیمی مثل آرسنال در شرایط کنونی ما قرار میگیرد به بازیکنانی مثل او بسیار نیاز دارد ، کسانی مثل سول و آلمونیا که بسیار تاثیر گزارند . آنها در این شرایط بوده اند پس بقیه بازیکنها به آنها گوش میدهند .

درباره قرار دادن الکس سانگ در مرکز دفاع ...

فکر میکنم عملکردش در آنجا نشان دهنده بازی خوبش باشد . به خوبی و آسانی پست را پذیرفت و بازی خوبی نیز انجام داد و البته قبل از این در هافبک خود را به اثبات رسانده است . من ترسی از قرار دادن مجدد او در آن پست ندارم.

درباره اینکه آرسنال به مصیبت برای پیروزی نیاز داشته باشد ...

با شما موافقم ، ما نیاز خود را امشب از داده بودیم . فکر میکنم آنها حواسشان را با هیاهوهای درباره تساوی دیروز از داسته بودند . ما ضرورت لازم را نداشتیم ، و وقتی ده نفره شدیم التزام بیشتری بر پیروزی داشتیم !

درباره روبین ون پرسی ...

فکر میکنم او این هفته به باشگاه بازگردد . ما نماینده خود را به هلند ، جایی که وی در آنجا مشغول استراحت است فرستاده ایم . از نظر فیزیکی بسیار سرحال بنظر میرسد اما فکر میکنم برای پا به توپ شدن یک ماه دیگر نیاز دارد .


در آخر از طرف خودم و کانون هواداران آرسنال سال نو رو به همه ی آرسنالی های کشور تبریک میگم .

تگ ها

ثبت نظر شما
14+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی