کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در باره پیروزی دو بر صفر امشب ...

باور دارم که امشب بازی برجسته ای به نمایش گذاشتیم . ما با روح و کلاسی بالا بازی کردم ، و اعصاب خود را وقتی شرایط مشکل شد کاملا کنترل کردیم . پس ما در مجموع بازی خوب و بلوغ خود را به نمایش گذاشتیم و در لحظات مهم قاطع بودیم . من راجب دروازبان ، راجب اینکه الکس سانگ را پس از اخراج توماس به مرکز دفاع ببرم فکر کردم ، و باور دارم که امروز همه تیم به خوبی با موقعیت سازگار شد و بازی برجسته ای را ارائه دادیم .

در باره پنالتی وستهم و اخراج توماس ورمائلن ...

در مورد هر دو بسیار ناراحت شدم ، لحظه ناگواری بود . ما از این صحنه ها بسیار دیده ایم بدون اینکه بازیکن مجازات شود

در باره بازی یکشنبه منچستر چلسی ...

کاری که ما باید انجام دهیم پیروز شدن در بازیهای خودمان و تماشا کردن بازیهای دیگر تیم ها در آسودگی خاطر از پیروزی خودمان است . ما خیلی وقت پیش به این مساله پی بردیم که باید راه خودمان را بدون توجه به سایر نتایج پیگیری کنیم و این کار را به صورت خوشایندی انجام داده ایم زیرا در شرایطی که باید بازی را آرام کنیم به راحتی کنترل را در دست گرفته ایم ، رشد بسیاری کرده ایم و در شرایطی که بازی سرعت میخواهد به راحتی راهش را مییابیم ، معتقدم نتیجه امشب تنها به اعتمادمان در بازی های آینده اضافه میکند .

درباره منوئل آلمونیا ...

او مشکلات زیادی داشته ، و میدانم که همیشه در یک سطح نبوده . اوائل فصل یکسری مشکل داشت اما الان معتقدم که بازی برجسته ای انجام میدهد و به او اطمینان دارم ، در دو سه ماه گذشته او پاسخ انتقاد ها را داده است.

درباره نبرد بر سر قهرمانی ...

ما زیر فشار خاصی نیستیم ، این فصل فراتر از انتظار بوده ایم . ما میخواهیم ببریم زیرا هوشیاریم به اینکه همچنان هیچ جامی را کسب نکرده ایم ، اشتها ، استعداد و ذهنهایمان به سمت قهرمانیست . تنها کاری که میتوانیم بکنیم پیروزی به بهترین شکل در بازی های خودمان است و منتظر برای امتیاز از دست دادن دیگر تیمهاست . وقتی فوتبالیس هستید همیشه میخواهید جام ها را ازان خود کنید . مردم میزان جوانی این تیم را درک نمیکنند ، این تیم حتما جام میبرد ، زودتر بهتر . این فصل شانس بسیار خوبی برای اینکار داریم و نمایشمان در نیمه دوم این بازی در آینده بسیار سرنوشت ساز خواهد شد .

درباره نبود ورمائلن و مصدومیت گالاس ...

امیدوارم که این مشکلی برایمان بوجود نیاورد اما ما نمیتوانیم همینطور به از دست دادن دفاع وسطهایمان ادامه  دهیم . یک باشگاه نمیتواند شش مدافع وسط داشته باشد چون این بی معنیست ، ما گالاس را در اختیار نداریم و توماس را امروز از دست دادیم ، سول کمپبل بازی بسیار خوبی به نمایش میگذارد ، اما فکر میکنم اگر برای بازی بعدی هم بخواهد بازی کند قدری دچار مشکل میشود . پس من باید به او آخر هفته ای طولانی جهت ریکاوری دهم . او برای ما بسیار مهم است و به نظرم خرید بسیار خوبی بوده است .
همه میگویند که من کسی را به خدمت نگرفتم اما وقتی به عملکرد سول بنگریم میبینیم که خرید فوق العاده ای بوده است . با تجربه است و این تجربه در رختکن برای ما حیاتیست . وقتی تیمی مثل آرسنال در شرایط کنونی ما قرار میگیرد به بازیکنانی مثل او بسیار نیاز دارد ، کسانی مثل سول و آلمونیا که بسیار تاثیر گزارند . آنها در این شرایط بوده اند پس بقیه بازیکنها به آنها گوش میدهند .

درباره قرار دادن الکس سانگ در مرکز دفاع ...

فکر میکنم عملکردش در آنجا نشان دهنده بازی خوبش باشد . به خوبی و آسانی پست را پذیرفت و بازی خوبی نیز انجام داد و البته قبل از این در هافبک خود را به اثبات رسانده است . من ترسی از قرار دادن مجدد او در آن پست ندارم.

درباره اینکه آرسنال به مصیبت برای پیروزی نیاز داشته باشد ...

با شما موافقم ، ما نیاز خود را امشب از داده بودیم . فکر میکنم آنها حواسشان را با هیاهوهای درباره تساوی دیروز از داسته بودند . ما ضرورت لازم را نداشتیم ، و وقتی ده نفره شدیم التزام بیشتری بر پیروزی داشتیم !

درباره روبین ون پرسی ...

فکر میکنم او این هفته به باشگاه بازگردد . ما نماینده خود را به هلند ، جایی که وی در آنجا مشغول استراحت است فرستاده ایم . از نظر فیزیکی بسیار سرحال بنظر میرسد اما فکر میکنم برای پا به توپ شدن یک ماه دیگر نیاز دارد .


در آخر از طرف خودم و کانون هواداران آرسنال سال نو رو به همه ی آرسنالی های کشور تبریک میگم .

تگ ها

ثبت نظر شما
15+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اولین مصاحبه جورجینیو با باشگاه آرسنال
جورجینیو از علاقه خود برای کار با آرتتا می گوید.
کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
در مورد کاپیتان و رهبر باشگاه ما کیم لیتل چه می توان گفت که قبلاً گفته نشده است؟
چرا آرسنال کابوس دروازه بانان در کرنر است؟
آدریان کلارک موفق ترین تیم لیگ برتر در ساخت گل از ضربات کرنر در فصل ۲۰۲۲/۲۳ را تجزیه و تحلیل می کند.
پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
پیشنهاد ۷۰ میلیون پوندی توپچی ها برای مویزس کایسدو توسط برایتون رد شد

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ نوشت :
اینا بفروش نیستن !!! به همین سادگی !
تیلمانس رو بیارن!!! برای 5 ماه نهایتا 10 میلیون هزینه داره !

مربوط به پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی