پودولسکی:به یک باشگاه خارجی میروم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 369,898 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پودولسکی:به یک باشگاه خارجی میروم

در آلمان نمی مانم.


لوکاس پودولسکی، ستاره تیم کلن، اعلام کرد در صورتی که بخواهد از این باشگاه جدا شود، به یک باشگاه خارجی می پیوندد.

این ملی پوش آلمانی در رقابت های این فصل بازی های بسیار خوبی ارائه داده و براساس گزارش ها باشگاه شالکه به دنبال به خدمت گرفتن اوست. اما پودولسکی اعلام کرد قصد ندارد به گلزن کرشن برود. او تا سال 2013 با کلن قرارداد دارد.

او در گفتگو با بیلد گفت:" به بازی کردن در یک تیم آلمانی دیگر هرگز فکر نکرده ام. اگر بخواهم از کلن بروم، به یک تیم خارجی خواهم رفت.

این که بعضی ها فکر می کنند من تنها می توانم در کلن بازی کنم، من را اذیت می کند. آنها چیزی می گویند که اصلا درست نیست. من فکر می کنم می توانم در بهترین باشگاه های دنیا بازی کنم."

پودولسکی در رقابت های این فصل در 15 بازی 14 گل برای کلن به ثمر رساند و 4 پاس گل نیز داد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 24/9/1390 | 15:39 گفت:

ببینم پودولفسکی سایتی وبلاگی تویتری نداره واسش پیام بزاریم؟

محسن شعبانی در 24/9/1390 | 15:38 گفت:

واقعا اگه بیاد آرسنال دیگه هیچی کم نداریم من الان دو سال که توی فکر این ستارم که تو کلن واقعا به حقش نمیریسه خداکنه بیاد آرسنال. من نذر میکنم خداکنه که بیاد. خیلی می خوامش

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 21:08 گفت:

واقعا امسال عالی بوده.اگه بیاد آرسنال میدونین چی میشه؟ آرسنال 90%شانس قهرمانی پیدا میکنه

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:03 گفت:

داود جان پودولسکی امسال 14 گل زده و فقط 1 گل با گومز فاصله داره ضمن اینکه اونجا یکی مثل ریبری هم ندارن و خودش همه کاره هست.

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:01 گفت:

مرسی داداش.پودولسکی تو مصاحبه دیروزش اعلام کرده بود آرسنال و دورتموند جدی تر هستن و گفته آرسنال تیم بزرگیه و بازی شناوری اجرا میکنه.الان با توجه به اینکه چندپسته هست میتونه از گوتزه برامون بهتر باشه ضمن اینکه امسال خیلی تو اوجه

davood در 23/9/1390 | 20:52 گفت:

تو تیم ملی که عالی بازی میکنه تو جام جهانی فکر کنم به استرالیا بود یه شوت زد در حد اوه مای گاش اما من شنیدم تو باشگاه مثل تیم ملی نیست البته کلا المانی ها اینطوری هستن

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 20:03 گفت:

ممنون حسین جان لطف کردی داداش گلم

حسین عسگریان در 23/9/1390 | 19:47 گفت:

مرسی سید جان درضمن تولدتو پیشاپیش تبریک میگم دادا

علی ارشدی در 23/9/1390 | 19:36 گفت:

من خیلی پودولسیکو دوس دارم پا چپش نابودگره

(Hooman sam (Dark metal در 23/9/1390 | 18:32 گفت:

نگو که دلم میلرزه،،،،
پارک و شاماخم شدن بازیکن؟؟
باید باید باید 2تا حمله بخریم،اونم از نوع ستارش!!!

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 18:21 گفت:

این پودولسکیه آرسنال بیا نیست

HAMED toopchi در 23/9/1390 | 17:49 گفت:

بي خودي شكممون رو صابون نزنيم، ما بايد بريم دنبال يكي مثل پارك و شاماك!