تاریخچه بازی میلان و ارسنال!!!

نویسنده: توپچی جنوب

وبلاگ من
نویسنده: توپچی جنوب
شهرام عمویی ,لیسانسه بیولوژی هستم ازسال2000 عاشق ونگر وسبک بازی ارسنال شدم دوست دارم ارسنال هرچه زودتر جام لیگ قهرمانان اروپا رو به افتخاراتش اضافه کنه=>همیشه ارسنالی متعصب بودم وهستم وخواهم بود:عشق فقط ارسنال.............
کل بازدید: 90,985 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاریخچه بازی میلان و ارسنال!!!

ارسنال یا میلان کدام به مرحله بعد صعود میکنن ؟
خوب معلومه ارسنال...


ارسنال و میلان تا به حال 4مرتبه در بازی های رسمی به مصاف هم رفتند که سهم هر کدام 1پیروزی و 2بازی هم با تساوی به پایان رسیده!!

رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آ.ث.میلان (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 0 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (سوپرکاپ اروپا): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آرسنال (سوپرکاپ اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد آ.ث.میلان، 1 مساوی

در خانه آ.ث.میلان (سوپرکاپ اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد آ.ث.میلان، 0 مساوی

-----------------------------------------


* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 2-0 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2007/2008 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل آ.ث.میلان پیروزی 2-0 در خارج از خانه و در فصل 2007/2008 بوده است.

* پرگل ترین برد آ.ث.میلان در مقابل آرسنال پیروزی 2-0 در خانه و در فصل 1994/1995 بوده است.

اگه دقت کنین میبینید ارسنال تا به حال در خانه به میلان نباخته و درخانه حریف هم تونسته به پیروزی دست پیدا کرده .
راستی تو امارتس کاپ هم با هم بازی کردن که بازی 1-1شد گل ارسنال شاماخ زد و گل میلان پاتو

به نظر من برای رسیدن به قهرمانی باید با همه تیم های قوی بازی کرد و برد چه الان چه تو فینال فرقی نمیکنه ومیلان بهترین گزینه بود.
حریف مهم نیست بردن حریف مهمه!!!!!!!
یادمه سال 2006 هم که رفتیم فینال تو این مرحله به یوونتوس بازی کردیم وزدیمشون.

باخرید های خوب در ژانویه و با بازگشت جک ویلشر و سانیا و گلزنی کاپیتان ونپرسی مبریمشون وگام بلندی واسه رسیدن به قهرمانی اروپا برمیداریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:41 گفت:

به قول علی اقا میتونه بره بمیره

ramin kazemi در 25/9/1390 | 23:25 گفت:

جذابترین بازی این دور میشه.

sam baygan در 25/9/1390 | 21:46 گفت:

خوش اومدی پسر...
نیستی چرا؟

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:59 گفت:

آرسنال میره بالا بدون شک

فرهاد در 25/9/1390 | 19:22 گفت:

منچستر-آژاکس_سیتی-پورتو لیگ اروپا

محسن در 25/9/1390 | 18:04 گفت:

می برییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
میلان که هیچ بابای میلانو هم میزنیم ناک اوت می کنیم

(Hooman sam (Dark metal در 25/9/1390 | 17:50 گفت:

ایشالا با دعای بچه ها میبریم...

علیرضا در 25/9/1390 | 17:49 گفت:

سعید جون قرار نبود موج منفی بدیااااااااا
میزنیم میترکونیمشون............100 در 100 روبین هم تو سن سیرو هتریک میکنه و جک و سانگ هم هر کدوم یه گل میزنن........حال کردین...........اینجوری باید امید بدید..........

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:42 گفت:

سلام علی جون مر30 من چاکر همه ارسنالی های رو زمینم بخصوص بچه های کانون خودمون

فرهاد در 25/9/1390 | 17:34 گفت:

به به آقا آرمان کجایی پسر

علی ارشدی در 25/9/1390 | 17:14 گفت:

شهرام خوش برگشتی دلمون تنگت شده بود

آرمان امیراحمدی در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

میبریم بابا :D

reza در 25/9/1390 | 16:58 گفت:

سلام به دور یک هشتم

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 16:23 گفت:

حمید جون سخت گرفتار بودم ولی همیشه بازی های ارسنال رو مستقیم دنبال میکردم و به یادتون بودم .


اره سعید تو فینال باختیم ولی امسال اگه تو ژانویه خوب تقویت بشیم میتونیم قهرمان بشیم همه چیز به خرید های ژانویه بستگی داره!!!!!!!!!!

Saeed Milani در 25/9/1390 | 16:16 گفت:

متاسفانه حذف شدیم!

میلاد حسینی در 25/9/1390 | 16:14 گفت:

بین دو بازی رفت و برگشت با میلان باید با تاتنهام و لیورپول هم بازی کنیم!!!!!!

حمید فرازی در 25/9/1390 | 16:05 گفت:

عمو شهرام این مدت کجا بودی؟

حمید فرازی در 25/9/1390 | 16:04 گفت:

ایشالا میبریم