?Your Top Eleven+روز نگار:2836 روز تلخ گذشت!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,505 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

?Your Top Eleven+روز نگار:2836 روز تلخ گذشت!

my top eleven :
یازده بازیکن برتر آرسنال رو تو یه تیم جا بدین ببینیم پرچم کدوم بازیکنا بالاست؟!!!
مربی هم فراموش نشه!!!
---------------------------------------------------------------


از |آخرین روزی که آرسنال جام گرفته 2836 روز میگذره تو این مدت مدید 25 بازیکن رفتن ا آرسنال که جمعا 75 جام گرفتند.اینم از جامایی که گرفتند:
*ادو

کوپادل ري 2008 با والنسيا

*استفان اودونل

چهار قهرماني ايرلند با بوهيمايانس و شامروک رورز

* فرانک سيمک

قهرمان با چارليزلي يونايتد

* لورن

قهرمان جام حذفي 2008 با پورتموث

* آنتونيو ريس

4 قهرمان با رئال مادريد، بنفيکا و آتلتيکو مادريد (2 قهرماني)

* آلکساندر هلب

5 قهرماني با بارسلونا (3 قهرماني)، بيرمنگام و باته بوريسوف

* ژيلبرتو سيلوا

2 قهرمان با پاناتيناکوس

* فران مريدا

يک قهرماني سوپر کاپ يوفا

* ادواردو

5 قهرماني باشاختار دونتسک

* امانوئل ابوئه

2 قهرماني با گالاتاسراي

* متئو کونولي

2 قهرماني با ردينگ و کوئينز پارک

* سسک فابرگاس

4 قهرماني با بارسلونا

* گائل کليچي

2 قهرماني با منچستر‌سيتي

*سمير نصري

2 قهرماني با منچستر سيتي

* سول کمپل

ا قهرماني با پورتموث

*آنتوني استوکس

2 قهرماني با سلتيک، 1 قهرماني با ساندرلند

* سباستين لارسون

1 قهرماني با بيرمنگام

* لاسانا ديارا

چهار قهرماني با پورتموث و رئال مادريد

* جيب کولوتوره

سه قهرماني با منچسترسيتي

* پاتريک ويرا

هشت قهرماني با يوونتوس، اينتر ميلان و منچستر سيتي

* امانونل آدابايور

يک قهرماني با رئال مادريد

* جرمن پنات

يک قهرماني با پورتموث

* متئو فلاميني

دو قهرماني با ميلان

* اشلي کول

8 قهرماني با چلسي

* تيري آنري

7 قهرماني با بارسلونابنظرتون میشه چیزی گفت؟!!بقول فردوسی پور اجازه بدین من سرمو بکوبم به این میز!!!نامردا اگه میموندن که ما حال و روزمون اینطوری نبود.

***ایزدمنان نگهدارتان***
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad در 11/12/1391 | 08:41 گفت:

آخه فابرگاس با بارسلونا 1دونه بیشتر جام نبرد چجوری نوشتی 4 تا حالا برای بقیه رو نمیگم

Ali heidari در 7/12/1391 | 15:39 گفت:

حساب کنید این بازیکنان زمانی رفتن که تیم فقط اونارو داشت بعد از اونا همیشه بازکن بهتر داشتیم مثل الان که
(جکی - پولدی - سانتی - ورما) داریم تاریخا رو نگاه کنید میفهمین این بازکنا خیلی با هم نبودن که بخوایم با هم داشته باشیمشون من که حاضرم پنجم بشیم اما ونگر نره میگید چرا چون به خودتون نگاه کنید دوست دارید بازیکن جوان داشته باشیم بازیکن با استعداد اینا همه به خاطر ونگره این مشکلا هم به خاطر اون مدیرای ÷ول ÷رست هست که فقط میخوان تیم سود داشته باشه و بس....

Bijan در 7/12/1391 | 11:31 گفت:

آقا اینا رو فروختن پولشم خوردن یه آبم روش
عده محدودی بودن که خودشون ساز جدایی کوک کردن والا بقیه به عنوان مازاد فروخته شدن !!!

mohsen abbasi در 7/12/1391 | 01:03 گفت:

ینی این ونگر به جکیم رحم نکرده بعد فابرگاس اون مردک با دادن شماره ده و بازوبند می خواد اینم بفروشه
این بازوبند کاپیتانیم شده ویترین ونگر

رسول در 6/12/1391 | 18:03 گفت:

اینا حقیقتهای تلخیه که توی این هشت سال ما شدیم آیینه عبرت تیمها
امیدوارم این فصل برا مدیرا و ونگر درس عبرت بشه...........که نمیشه

HOSSEIN در 6/12/1391 | 16:42 گفت:

بچه ها ونگر داره طرح کاپیتانی فصل بعد ویلشر رو میکشه.اینو اگه مجسمشو چند سال دیگه نزدن هرچی میخواین بگین.
عجب بازیکنیه ها خدائیش این جکی.

ehsan zoola در 6/12/1391 | 16:32 گفت:

متاسفانه ان پرسی و سانگ هم این فصل به این لیست اضافه میشه

البته چندتایی مثل گالاس و کارلوس ولا نتونستن جام بگیرن و چند تایی هم مثل فلامینی و هنری هم فوتبالشون خیلی خراب شد

ehsan zoola در 6/12/1391 | 16:30 گفت:

واااااااااااااااااای چ بازیکنایی داشتیم همشون خدا بودن

ولی از رفتن نصری و کول و کلیچی ک بهمون خیانت کردن و به تیمای رقیب رفتن خیلی ناراحت شدم