کدام یک را میپسندید ...

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,498 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدام یک را میپسندید ...

بدون شک قهرمانی در لیگ انگلیس با توجه به اختلاف امتیاز فراوانی که منچستری ها با لندنی ها دارند به کورس دو اسبه تبدیل شده است حال کدام حالت ممکن رو ترجیح میدهید30 امتیاز پایانی تیم ها میتواند تعیین کننده خیلی از موارد باشد . دو تیم منچستری برای قهرمانی میجنگند و تیم های لندنی آرسنال ، تاتنهام و چلسی برای کسب سهمیه های لیگ قهرمانان تلاش میکنند . در هفته های باقی ماند تیم منچستر یونایتد به مراتب بازی های آسان تری را نسبت به منچستر سیتی دارد و با توجه به تجربه یاران فرگوسن میتوان قهرمانی شیاطین را محتمل تر دانست و بدون شک تا اینجای فصل این عنوان برازنده این تیم بوده است .

با توجه به بای های نسبتا دشوار من سیتی مانند بازی برابر تیم های چلسی ساندرلند یونایتد نیوکاسل آرسنال  این احتمال وجود دارد که این تیم همانند هفته گذشته امتیازات زیادی را از دست بدهند و قافیه را به هم شهری خود واگذار کنند حال از طرفی در صورت تداوم نتایج خوب آرسنال  و امتیازات زیادی که تیم های تاتنهام و چلسی از دست میدند  این امکان هم وجود دارد که در هفته های پایانی سوم شدن آرسنال هم مسجل شود و بازی های پایانی همانند فصول گذشته جنبه نیمه تشریفاتی پیدا کند .
 در این صورت شما کدام یک از موارد زیر را میپسندید

رقابت برا آرسنال در هفته های پایان به اوج برسد و 3 یا 4 تیم برای رتبه های سوم و چهام تلاش کتتد و بازی های پایانی هم برای هواداران آرسنال با حساسیت دنبال شود و با اینکه
سوم شدن تیم تا 5 یا 6 هفته آننده تقریبا مسجل شود و بازی های پایانی چندان برای ما حساس نباشد

آیا این امکان وجود داسد که  با توجه به بازی های دشوار سیتی  و بازی آرسنال و من سیتی در امارات ، تیم بتوان در هفته های پایانی امید کسب رتبه دوم را هم داشته باشد ؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا فراهانی در 23/12/1390 | 17:17 گفت:

یونایتد قهرمان نشه ما هم سوم شیم. تاتنهامم پنجم شه!

علی آقاشاهی در 23/12/1390 | 16:20 گفت:

قطعا حالتدوم بهتره ولی من به شخصه فکر می کنم حالت اول اتفاق بیافته دوم شدنمون هم فقط یک آرزوست
Good luck 

یونس در 23/12/1390 | 16:15 گفت:

فکر کنم بشه به دومی هم چشم داشت.ولی خیلی سخته.اختلاف با سیتی 14 امتیازه. ما یه بازی رو در رو با اونا داریم و این از دست ما خارجه. فقط باید ببینیم تیم های دیگه چیکار میکنن. اگه آرسنال، چلسی، یونایتد بتونن ازش امتیازای لازم رو بگیرن، حسابی میخوره تو ذوق شون و میشه امید داشت بازم امتیاز از دست بدن.

یونس در 23/12/1390 | 16:14 گفت:

فکر کنم بشه به دومی هم چشم داشت.ولی خیلی سخته.اختلاف با سیتی 14 امتیازه. ما یه بازی رو در رو با اونا داریم و این از دست ما خارجه. فقط باید ببینیم تیم های دیگه پیکار میکنن. اگه آرسنال، چلسی، یونایتد بتونن ازش امتیازای لازم رو بگیرن، حسابی میخوره تو ذوق شون و میشه امید داشت بازم امتیاز از دست بدن.

hamed در 23/12/1390 | 16:14 گفت:

مگه کسی بدش میاد آرسنال دوم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه به من باشه که دوست دارم قهرمان بشه...

محسن آزاده در 23/12/1390 | 16:02 گفت:

الان این سوال کردن داره !؟!؟ مگه خود آزاری داریم!؟ کم استرس داریم، استرس 3وم شدنم بهش اضافه شه !؟! منطقا ، عقلا ، شرعا ، عرفا ، . . . حالت دوم بهتره دیگه !!!! :)

جواد تی تی در 23/12/1390 | 15:53 گفت:

اگه سوم بشه خوبه ولی شانس دوم شدن اصلا نداریم

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:45 گفت:

مسلما حالت دوم! از نظر ریاضی حتی قهرمانی مون هم ممکنه چه برسه به دوم شدن! ولی از نظر منطقی باید بگم کارمون سخته درسته افتادیم رو دور اما خواهشا یادتون باشه که این فصل سینوس بودیم

hesam در 23/12/1390 | 15:37 گفت:

قطعن قطعي شدن سومي مون بهتره!