!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 13,800 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پخش بارسلونا ، والکانو به جای آرسنال، منچستر سیتیواقعا من نمیدونم،پخش بازی های اروپا دست کیه!!
این کیه که بازی بارسلونا! و رایو والکانو رو به بازی آرسنال،منچستر سیتی ترجیح میده!!!!
واقعا نمیدونم باید چی بگم،من که خودم بازی ها رو از ماهواره نگا می کنم!
ولی نمیدونم چرا به جای بازی آرسنال با سیتی ، بازی بارسلونا رو پخش میکنن، به خدا برا اولین بار تو عمرم یه لحظه شوکه شدم!!
مگه میشه به جای سیتی---آرسنال، بارسلونا--والکانو رو نشون بدن!
اصلا کسی می دونه ملاک این شبکه به اصطلاح ملی برا پخش بازی ها چیه!
چرا همش دارن بازی بارسلونا رو پخش میکنن!
من که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!!!!!

نکته جالب اینجاست که امسال سه تا بازی سنتی آرسنال با ،یونایتد،چلسی و لیورپول رو پخش نکردن!!!!
واقعا چرا اینجوری شده، الان اگه دقت کرده باشید کلا بازی های لیگ انگلیس رو کمتر پخش میکنه!!!!

بازم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 5/9/1390 | 21:38 گفت:

باید مرد باشیم و دیگه نگاه تلوریون ایران نکنیم.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 21:31 گفت:

30یا30؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیخیال سام گل

sam baygan در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

پخش بازیا دست ذکاییه،اونم عروسک ضرغامیه،ضرغامیم عروسک ...یه ،...ام سیاست های نظامو میچینه که تو لیست سیاهش انگیس تو صدره.بقیشم که تابلوه!

علی صادقزاده در 5/9/1390 | 18:44 گفت:

کلا قید دیدن فوتبال زنده آلمان و انگلیسو از تلویزیون ایران بزنین ..... این 2 کشور چند وقته با ایران قطع رابطه کردن . عدم پخش بازیای لیگ برترم 30یا30ه ...

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 18:43 گفت:

سیداگه به اینافوش بدی بدتریکنن.بایدکاری کنیم پخش کنن نه اینکه لجشونودربیاریم

aso در 5/9/1390 | 18:41 گفت:

سید دستت درد نکنه.
منم نمیدونستم عصبانیتمو کجا خالی کنم،رفتم کیوسک یه چند تا فحش اساسی به صدا و سیمای بارسلونا گفتمو ، یه ذره خالی شدم.
ما که حال کردیم!

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 18:31 گفت:

آسو جان اس دادم کلی فحش بارشون کردم عوضی هارو

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 18:13 گفت:

آقامصطفی بچه بندرعباسم.saleh_aji_ali@yahoo.com

علی ارشدی در 5/9/1390 | 17:14 گفت:

پیشنهاد رضا خوبه باید با هوادارای تیما دیگه متحد بشیم

محمد اصغری در 5/9/1390 | 17:11 گفت:

من که دارم شاخ در میارم .میدونستم شبکه 3 عقده ای ولی نه در این حد.
مطمئن باشید هوادارای خود بارسا هم بیشتر دلشون می خواد بازی ارسنال و سیتی رو ببینند.اخه بارسا نمیاد تو این بازی از تمام ستاره هاش استفاده کنه که اینا دارن این بازی رو به جای بازی ارسنال پخش می کنند.
دوستان اگه راهی مد نظرتون هست بگید تا بتونیم حرفمون رو به گوش مدیران این شبکه برسونیم.
خداییش حق با خنده بازاره که میگه : مدیر بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو...ق

mostafaa در 5/9/1390 | 17:09 گفت:

تو این چند روز تو نظرات حرف ایی زده شد که من خیلی ناراحت شدم.دوستان عزیز ما خیلی چیز ها از مذاهب مختلف شنیدیم و لی باید این واقعیت ر ودر نظر بگیریم که هر مذهبی عقیده ی خاص خودشو داره و مذاهب رقیب با اون یه سری اتهماتات رو به اون واردمی کنند که اصلا واقعیت نداره. همه ی ما مسلمون هستیم. من خواهش می کنم کسی به مذهبی توهین نکنه. ما باید یاد بگیریم به هر عقیده ای احترام بذاریم و هر حرفی را علیه مذهب باور نکنیم.دوستانی که می خوان در این زمینه مطالعه داشته باشن کتاب "مذهب علیه مذهب" دکتر شریعتی رو بخونن. آقا رضا من هم از شما می خواهم به دل نگیری . رضا جون بچه کجایی؟ایملتو میدی؟باهات کار دارم.

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 16:00 گفت:

زنگ یامسج کاری نمیکنن.به نظرم این قضیه روبه تمام سایتهابکشونیم.مثل یوونتوس میلان منچستررئال لیورپول اینتروقتی باهم باشیم حتماجواب میشنویم

محتشم تمیزی در 5/9/1390 | 15:52 گفت:

ولی حالا که فکرشو میکنم صد رحمت به گاو

محتشم تمیزی در 5/9/1390 | 15:51 گفت:

خیلی گاون

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 15:43 گفت:

آقاایناگاون گاوبایدیه کاری کرد.به نظرشمابایدچکارکنیم؟