چند امتیاز میگیریم؟

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 13,660 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند امتیاز میگیریم؟

به نظر شما تو چند تا بازی مونده به اتمام نیم فصل چند امتیاز بگیریم.


لیست بازیهای آرسنال به قرار زیره:
فولام : خونه
ویگان : بیرون
اورتون : خونه
چیزسیتی : بیرون
استون ویلا : بیرون
ولور : خونه
کوئینز : خونه

البته بعد بازی با چیز سیتی بازیهای فشرده قبل تعطیلات شروع میشه.
5 روز بعد بازی با چیزسیتی با استون، دوباره چهار روز بعدش با استون،پنج روز بعدشم با کوئینز بازی داریم.
البته اینم بگم که دور روز بعد بازی با کوئینز دوباره با فولام تو خونشون باید بازی کنیم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 30/8/1390 | 18:35 گفت:

17 امتیاز اگه خیلی خوب بازی کنیم

HAMED toopchi در 30/8/1390 | 17:33 گفت:

اميدوارم مانچيني رباط پاره كنه!

علیرضا در 30/8/1390 | 17:30 گفت:

21 امتیاز میگیریم.........سیتی هم که هیچی نیست.............
حالا ببینید چی کارش میکنیم...........

محمد اصغری در 30/8/1390 | 13:33 گفت:

پوز سیتی رو بزنیم بقیش حله.

saman در 30/8/1390 | 12:40 گفت:

به نظر من 19 امتیاز ولی دعا میکنم که 21 امتیاز کامل بگیره

davood در 30/8/1390 | 09:58 گفت:

بنظر من 19 یا 18 امتیاز میگیریم
دوست دارم سیتی همینطور با قدرت ادامه بده و اولین باختش یه باخت سنگین تو خونه مقابل توپچی ها باشه

aso در 30/8/1390 | 09:50 گفت:

به نظر من با توجه به بازیهای سخت چیزسیتی تا قبل بازی با آرسنال و اینکه این تیم تو جام باشگاها هم شرایطش خیلی خوب نیست ، به احتمال زیاد فشار زیادی به تیمشون وارد میشه و جلوی ما نمیونن با همه ی قدرتشون ظاهر بشن.
به نظر من که سیتی رو میشه راحت برد.

اما در مورد بازیهای فشرده به نظرم 2 تاشون مساوی کنیم اونم صفر صفر.
آخه تیم مهاجم دوم خوب نداره.
فن پرسی هم نمیتونه تو دو هفته ثابت بازی کنه.
اما چیز سیتی رو میشه راحت برد.

محمد يزداني در 30/8/1390 | 08:16 گفت:

بنظر من ما در بهترين شرايط 16 امتياز ميگيريم برد سيتي تقريبا بعيده وبا استون ويلا هم مساوي ميكنيم.تاريخ نشون داده آرسنال تو دوران اوجش گاها ازين تيماي متوسط نميتونه امتياز بگيره از ويگان كمي ميترسم چون تو اين چند سال اخير خيلي اذيتمون كرده.
يكي ازدوستا باخت سيتي به بايرن رو ملاك قرار داده منم قبول دارم سيتي جلو تيماي بزرگ ممكنه كم بياره ولي بايرن تو جام باشگاهها تجربش قابل قياس با سيتي نيست و بردش قابل پيش بيني بود.

shervin در 30/8/1390 | 02:04 گفت:

عاشقتم ونگر.
بچه ها بیاید از این به بعد فقط بگیم >>>>ورزشگاه امیریتس <<<< اصلا از اسم (ورزشگاه ا-م-ار-ا-ت) خوشم نمیاد.
می دونید که چرا خوشم نمیاد.

محمد رستگار در 30/8/1390 | 01:39 گفت:

تو آسیا خسرو حیدری رو بیاریم خیلی بهتر از جنکیسنون و جورو .

hamidtopchi در 30/8/1390 | 00:09 گفت:

نمیدونم و نمیتونم بگم چند امتیاز میگیریم ولی ایشالله همش!!
فقط امتیاز گرفتن از من سیتی مشکله وگرنه بقیشون بعید نیست که ردیفی ببازن در برابرمون!!

hamidtopchi در 29/8/1390 | 23:59 گفت:

یه انتقاد از همه حتی خودم (البته غیر حامد توپچی و سام عزیز):
این افتضاه افتضاه که بعضی از دوستان بهترین و جالب ترین پست هارو میزارن ولی حتی یک کامنت خشک و خالی هم برای پستش نمیزاریم!!ولی در عوض تو پست هایی که فقط اسم جالبی دارن و هیچ محتوایی ندارن تا دلت بخاد کامنت میزاریم!!
پست به این خوبی با نهایتا 200تا بازدید میره دست خدا ولی یه پست با بیشتر 400تا با محتویات صرفا نظر سنجی پر از کامنت!!
منظورم این نیست که یک پست (مثلا فلان پست) بیخوده نه اصلا منظورم اینه که باید به همه پست ها سر بزنیم!!نمیدونیم چی بنویسیم یا چه نظری داریم یه تشکر خشک خالی که بلدیم بزاریم!!اینو خودمون همگی میدونیم که وقتی یه پست میزاریم و هیچ حرفی در موردش نیست ناراحت میشیم اقلا خوش حال نمیشیم!!دوستان گرامی قدر اینجا رو بدونیم و با حمایت از پست های همدیگه اتحاد خودمون رو نشون بدیم!!نیازی نیست که حتما حرف نویسنده رو تایید کنیم حرف و نظر خودمون رو بگیم تا دوستان هم راحت تر نظر بدن!!بازم میگم نظر نداریم یک تشکر خوشک خالی که همه بلدیم!
انشالله از این به بعد دیگه هیچ پستی کمتر از 300تا بازدید نداشته باشه و همه کامنت بزارن تو بلاگ ها!!
هرکی با حرفای من مخالف به من بگه تا اگه تونستم قانعش کنم که حمایت کنه!!
البته میدونم اکثر کاربرای عزیز اینجا خودشون درک میکنن که چی گفتم!!
قصدمم اصلا حمله به پست کسی نیست اگه به کسی جسارت شده تو این کامنت معذرت میخوام!!
تا ابد آرسناااااااالللللللل

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 23:49 گفت:

آرسنال توژانویه شرایطش بهترمیشه.درضمن منچسترسیتی هفته بعدبایدبالیورپول بازی کنه توآنفیلد.تازهفباختاش شروع میشه.سیتی باتیمهای بزرگ مشکل داره مثل بایرن مونیخ که سیتی روزد

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 23:49 گفت:

آرسنال توژانویه شرایطش بهترمیشه.درضمن منچسترسیتی هفته بعدبایدبالیورپول بازی کنه توآنفیلد.تازهفباختاش شروع میشه.سیتی باتیمهای بزرگ مشکل داره مثل بایرن مونیخ که سیتی روزد

سید امین هاشمی در 29/8/1390 | 23:34 گفت:

کل امتیازاتو میخوایم

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 23:32 گفت:

sam bayganچيز سيتي چيز اين كارا رو ندارو خيلت راحت

علی ارشدی در 29/8/1390 | 23:31 گفت:

واضحه که اگه تیمی رو نبریم اون سیتیه البته بقیه رو هم نباید دست کم گرفت ولی من میگم 17 یا 19 امتیاز بازم بستگی به شرایط داره

hamidarsenal در 29/8/1390 | 23:25 گفت:

اگر خدا بخواد17امتیاز

sam baygan در 29/8/1390 | 23:21 گفت:

فقط خدا کنه همون چیزسیتی ما رو مثل چیز،چیز نکنه!چه چیز تو چیزی شد!

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 23:19 گفت:

تو اسيا هيچ بازيكني
ليگ انگليس قدرتيه وبازيكا اسيايي از نظر قدرتي بسيار ضعيف هستن بر عكس بازيكناي افريقا

حبیب در 29/8/1390 | 23:11 گفت:

رضا گیر دادی به آسیا.... بیخیال بابا

Ali&MT در 29/8/1390 | 23:07 گفت:

نظر من 5 برد و دو تساوي ... البته اگه تيم همين جوري ادامه بده و مصدوم نديم ... سخته پيش بيني ...

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1390 | 22:58 گفت:

انشآلله مثل آب خوردن همه رومیبریم.بچه هابه نظرتون توآسیاچه بازیکنی به دردآرسنال میخوره؟

رضا کاظمی در 29/8/1390 | 22:48 گفت:

19

محمدرضاجاشي در 29/8/1390 | 22:33 گفت:

در بهترين شرايط به دنبال 7برد بايد باشيم