آرسنال...بدون رابین هم زنده میماند..

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,074 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال...بدون رابین هم زنده میماند..

او میرود...منم میرم...همه رفتنی هستندمگر کولو توره نبود که رفت؟ مگه  آدابایور نبود؟؟ وخیلی های دیگه رفتند اما ما همچنان آرسنالیم و همچنان 5 گل به قهرمان چمپیونزلیگ میزنیم(چلسی) و 5 گل هم به تاتنهام! ما زنده میمانیم.... حال مهم نیست که رابین بره یا نره(منظورم از ما زنده میمانیم آرسناله... من که چیزی نیستم.. میروم..همه میریم)

اما خب این وسط اسطوره ها حرف هایی زده اند... یان رایت... حرف های بسیاربسیار مهمی زد که من بخش از آن را به خاطر دارم.... در واقع در کل منظورش این بود که هدف چیست جناب ونگر؟؟؟ بیاید هدف رو مشخص کنید؟؟ قصد دارید با بازیکنان کوچیک ستاره بسازید و قهرمان شوید یا این که بازیکنان کوچیک رو ستاره کنید و بفروشید؟!!!

بله این حرف منم هست..... هدف چیه؟؟ حالا رابین بره... اونم جزوه اقمشه آدبایور و نصری و فابرگاس و هانری و خیلی های دیگه که شرفشون رو به پول فروختند!!!!!!!!!

نمیدونم....اما خدا عمر به ما بده که  ببینیم ته این پرونده و داستان علمی تخیلی اقتصادی ونگر به کجا میرسه....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 17/4/1391 | 11:25 گفت:

بله اگه ون پرسی بره ما همون آرسنال میمونیم!ولی ما میخوایم همین آرسنال رده 3 یا 4 بمونیم؟؟؟خب معلوم که نه!
ما 100% دلمون میخواد قهرمان شیم و این کار با نگرداشتن ستاره هامون به سرانجام میرسه!آره منم میدونم آرسنال بدون ون پرسی همون آرسنال میمونه ولی ما آرسنال رده 4چهارمی که نمیخوایم!!!اگه بخواد ون پرسی بره به جاش یکی دیگه بیاد خب همون میمونیم دیگه باید یکی بیاد کمکش نه که بیاد جاشو بگیره!!

moeinem در 17/4/1391 | 10:17 گفت:

اگه تا 1000 ساله دیگه ونگر جام نبره باز ازش حمایت میکنم!ب خاطر جام طرفدار آرسنال نشدم ک با جام نگرفتنش ترکش کنم!

آرمان الهیاری در 17/4/1391 | 09:58 گفت:

یان رایت خیلی حرف های قشنگی زده
واقعا حرف دل هوادارا رو زد

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 03:15 گفت:

بله بله همه حرفات رو قبول دارم به جز اسم تیتی که قاطی این جک و جونورا کردیش........


علی ارشدی در 17/4/1391 | 01:26 گفت:

مهران کاظمی@ دبل لایک!

مگه نمی دونی رضا حزب باده! هر طرف باد بوزه(هر چی بازدیدو ببره بالا) همونو می نویسه

اميرحسين اباذري در 17/4/1391 | 00:43 گفت:

همین بازیکنا هستند که تیمو میسازن . نمیشه که نسبت به انها بی تفاوت باشیم

مهران کاظمی در 17/4/1391 | 00:38 گفت:

بالاخره نفهمیدم شما کارای ونگر رو داستان علمی تخیلی اقتصادی میدونی یا بالانس مالی !!!!!!!!!!!!

محمدرضا در 17/4/1391 | 00:37 گفت:

مرسی برای پستت !! بچه ها نظرتون در مورد سیدو دومبیا چیه ؟! تو چند تا خبر دیدم که گفته میخواد تو تیمی باشه که لیگ قهرمانان هست !! یعنی تو اخبار نقل و انتقالات آرسنال خوندم !! به نظر من مهاجم خیلی خوبیه !!هم سنش خوبه فکر کنم 25 سالشه. هم سرعت خوبی داره و هم قدرت شوت هاش خوبه !! اگه اشتباه نکنم تو فیفا قدرتش 86 بود !! من برای آرسنال خریدمش و هر سال باهاش آقای گل میشدم . در کنار رابین بازیش میدادم ! اگه بتونیم بخریمش عالی میشه

سينا در 17/4/1391 | 00:12 گفت:

اقا تورو خدا اين تاتنهام و الكي شاخش نكنيد

ولي با اين هدفت كاملا موافقم ارسن ميخاد چيكار كنه خدا ميدونه !!!!!

ولي بد به دلم افتاده ارسنال اين فصل يه جام كمه كم داره برا خودش:X

رضا توپچی در 17/4/1391 | 00:07 گفت:

رضا جا ن شدیدن با تیتر پستت موافقم رابین اگه بمونه برای من دیگه اون توپچی سابق نیست و اگه بره مطمئن هستم طرفی که ضرر میکنه(از نظر فوتبالی نه مالی) آرسنال نیست چون اشخاصی بزرگتر از رابین رفتن و هیچ مشگلی برای ما پیش نیامده...
فراموش نکنیم با فابرگاس و نسرین و کلیچی چهارم لیگ شدیم و بدون اونا سوم پس میشه نتیجه گرفت همونطور که خودت گفتی آرسنال بدون رابین هم زنده میمونه...