ونگر: فوتبال روحش را به تلویزیون فروخته

نویسنده: امیررضا

وبلاگ من
نویسنده: امیررضا
سال دوم دبیرستان...عاشق آرسنال و ونگر از 7سالگی..امیدوارم امسال دیگه قهرمان بشیم
کل بازدید: 83,394 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: فوتبال روحش را به تلویزیون فروخته

مربی فرانسوی معتقد است که گزارشگران کنترل و تسلط زیادی برروی برنامه بازیها دارند و مسئولان اجرایی باید دراین رابطه مداخله کنند
آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در صحبتهایی
اعلام کرده که رقابتهای لیگ برتر ،تاکنون نتوانسته مقابل درخواستهای
گزارشگران برای تغییرات در برنامه بازیها برخورد محکمی داشته باشد


این مربی فرانسوی معتقد است که مسئولان مدیریتی باید محدودیتهای بیشتری را برای تاثیر حق پخش تلویزیونی قائل شوند.


ونگر در صحبتهایی به ایندپندنت گفت:« در رقابتهای لیگ برتر بایداین
اطمینان حس شود که عدالت بیشتری در برنامه ریزی ها اعمال می شود.فکر نمی
کنم که در ماه گذشته یا در سال گذشته رقابتهای لیگ برتر شرایط عادلانه ای
در پخش بازیها داشته باشد. ما روحمان را فروخته ایم و دیگر کنترلی برروی
برنامه بازیها نداریم.»

حق پخش داخلی رقابتهای لیگ برتر در طول سالهای 3-2010 به مبلغ 1.782 میلیارد پوند افزایش یافته و درآمد حاصل از پخش این بازیها در کشورهای دیگر مبلغ 1.4 میلیارد پوند برآورد شده است


با تزریق چنین مبالغ هنگفتی به باشگاه های انگلیسی،ونگر پذیرفته که پخش تلویزیونی و برنامه برگزاری بازیها بخشی از فوتبال مدرن است.


ونگر دراین باره گفته:« واقعیت این است و من نمی توانم بگویم که درمورد
پخش تلویزیونی اشتباه می شود ولی این اصلا طبیعی نیست که بتوانی تاثیر
مستقیمی برروی برنامه بازیها از طریق تلویزیون داشته باشی. من نمی خواهم
شخصا درمورد باشگاه خاصی صحبت کنم و فقط فکر می کنم که زمانی که یک سری
مسائل تکرار می شوند، دیگر این ماجرا یک اتفاق و یک تصادف نیست.»


مربی فرانسوی ادامه  داد:« در انگلیس همیشه سخت است که بخواهی نظرت را
درمورد موضوع خاصی بگویی ولی  من تنها مربی ای نیستم که چنین طرز فکری دارد
و فکر می کنم که این یک مشکل جدی است.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 24/10/1390 | 20:34 گفت:

.اسپرمز با ولوز 1-1 شد. فریمپونگ 67 دیقه بازی کرد.
من یونایتد 3-0 بولتون رو زد
چلسی هم شانسی 1-0 ساندر لند رو زد ( خاک تو سرت بنتنر)

hesam در 24/10/1390 | 20:29 گفت:

تاتنهام و ليورپول مساوي,يونايتد و چلسي بردند

رضاشاماخ چوک بندر در 24/10/1390 | 19:51 گفت:

آرسنال مدافع عمان آورده

علی ارشدی در 24/10/1390 | 19:38 گفت:

بابا تو کشور ما حق پخش نمیده کسی استقلال پرسپولیس حق پخش ندارن اگه داشتن که از دولت پول نمی گرفتن حق پخش مال کشوریه که رسانهش خصوصی باشه

aso در 24/10/1390 | 19:38 گفت:

نمیدونم چه خبر شده، این روزا ونگر به همه چی گیر میده!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 24/10/1390 | 18:56 گفت:

اوناحداقل تمام بازیهاحق پخش داره.ولی کشورمابه جزاستقلال وپرسپولیس بقیه تیمهاحق ندارن