دلارهای نفتی

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,519 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دلارهای نفتی

شیخ منصور واشتباه گرفتن فوتبال دنیا با فروشگاه دی تو دی


شیخ منصور مالک اماراتیه باشگاه منچستر سیتی که اصلا ایرانیه ومتولد یکی از شهر های جنوبیه ایران یعنی هرموده
شیخ منصور در 3سال گذشته یک میلیارد پوند برای این تیم هزینه کرده و همیشه در پایان سال راندمان کاریه باشگاه منفی بوده.
با قوانین جدید لیگ انگلیس مبنی بر اینکه هر تیمی تراز یا بازده مالی مثبت نداره حق شرکت در لیگ وجام باشگاه ها رو هم نداره مالک باشگاه مجبور شد اسم ورزشگاه رو به شرکت هواپیمایی اتحادبفروشه.البته مبلغ قرارداد علنی نشد.
شیخ منصور در سال سه سال گذشته 4 بازیکن از بازیکنای ارسنال که از بازیکنان اصلی هم بودن با پیشنهاد های وسوسه انگیز به این تیم کشوند.
ادبایور-حبیب کولو توره-کلیچی ونصری بازیکنانی بودن که صرفا به بهانه نداشتن توان کافی تیم ارسنال برای گرفتن جام باشگاه رو ترک کردن.

اما اینبار دوباره اماج پیشنهادات رویایی شیخ منصور به سمت بهترین بازیکن ارسنال و همچنین بهترین گلزن لیگ جزیره و نکته اتکای ارسناله.
شیخ منصور با اینکه میدونه ون پرسی کسی نیست که تیمو ترک کنه با مطرح کردن چنین پیشنهاداتی اونم قبل بازی با تیمش میخواد بازیکنان وکادر فنی روعصبی کنه.


دلم میخواد شما هم نظر بدین تا من ببینم من زیاد عصبانیم یا حق دارم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 27/9/1390 | 00:20 گفت:

کاش ما رو می خرید بابا ، حداقل پول خرج می کرد ، نه مثل این دوتا عتیقه ، استن کرونکه و آلیشر عثمانوف که فقط فکر و ذکرشون اینه که کدومشون سهام بیشتری داره!

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 20:27 گفت:

پول دارن دیگه محمد جان.کاشکی میومد آرسنالو میخرید!

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 19:55 گفت:

هه داداش بی خیال ماایرونیا یه مثل داریم که میگه جوجه هارو اخرپاییز میشمرن فردابهشون نشون میدیم که یه من ماست چقدرکره داره

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:50 گفت:

شیخ منصور باید بدونه که نادونه :)))))

محمد جویبار در 26/9/1390 | 17:35 گفت:

واقعا پس حقا همه با من موافقین.
ما بازیکن با تعصب میخوایم نگرفتن جام دلیل ترک باشگاه نیست

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:16 گفت:

از ته ته ته دلم دعا میکنم همین ون پرسی 3تا بهشون بچپونه و بعد از بازی بگه من عمرا السیتی نمیام!!! آخ اون لحظه قیافه السیتیها دیدن داره....

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:16 گفت:

از ته ته ته دلم دعا میکنم همین ون پرسی 3تا بهشون بچپونه و بعد از بازی بگه من عمرا السیتی نمیام!!! آخ اون لحظه قیافه السیتیها دیدن داره....

sam baygan در 26/9/1390 | 16:15 گفت:

اتفاقا این غیر حرفه ای گری خودشونو نشون میده که قبل بازی با یه تیم همچین پیشنهادو میدن.
کلا سیتی بیشتر به تیم عربی شبیه تره تا یه تیم اروپایی.

حمید فرازی در 26/9/1390 | 16:07 گفت:

اگه یه خورده بررسی عمیق انجام بدین متوجه میشین این پوا مردم ایرانه که تو جیب عربای کثیفه.ولی...

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:45 گفت:

این یک عرب به تمام نافهمه تو به دل نگیر محمد جون رابین هیجا نمیره اون مثل بقیه پولکی نیست.

علی ارشدی در 26/9/1390 | 15:33 گفت:

دولت مستعجل که میگن همینا هستن به قول معروف این نیز بگذرد

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 15:13 گفت:

خدا براش خوش نخواد

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:09 گفت:

آره داداش حق داری ولی ایندفه کور خوندن