سخني با رئيس

نویسنده: مهدی احتشام

وبلاگ من
نویسنده: مهدی احتشام
سلطان تيري به خانه خوش اومدي
کل بازدید: 6,217 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

سخني با رئيس

پيرامون خريدهاي ونگر


ونگر عزيز برگرد به گذشته، برگرد به دوران برگكمپ آنري پيرس و ليونبرگ... درست كه دست ابرقدرتهاي روس و عرب چنگ به گلويت انداخته اند و تو را به قهقرا برده اند ولي خود مي داني كه با كمي تامل و تفكر و احترام به طرفداران جايگاهت را پس مي گيري
تا كي امثال فلاميني و گلب و بسياري كه خود مي داني كه با تيم چه مي كنند را بايد تحمل كرد
ما در حسرت جام هستيم و روساي آرسنال در فكر پول و درآمدزايي و چه اشك ها كه از رفتن هاي اجباري نريختيم وقتي به چهره آنري در حسرت تيم مي نگرم بارها بارها لعن مي فرستم به سران قدرت طلب كه به جز تحقير چيزي عايدمان نكردند.
دليل رفتن فابرگاس و نصري را مي دانم و من هم مثل تو به آنها اجازه دادم بروند ولي به چه قيمت؟؟؟
آيا وقت آن نرسيده كه به جوانگرايي خود با نگرشي جديد بنگري ونگر؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

احساساتت قابل درکه!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:16 گفت:

اوضاع باشگاه خیلی پیچیده شده اصلا سر از کار اینا در نمیارم

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 12:57 گفت:

مرسی مهدی جان.از دست ونگر چی بر میاد.اونم مطیع دستورای مالک باشگاهه دیگه داداش

رضا کاظمی در 29/9/1390 | 12:34 گفت:

با داش داوود موافقم

حمید فرازی در 29/9/1390 | 11:36 گفت:

جالب بود مهدی جان.دیگه حرفه ای شدیا.منم خیلی به اون روزا فکر میکنم.از یه طرف میگم چطور شد ونگر با اون طرز تفکر که همیشه ستاره میخرید الان اینجور شده و با خودم میگم حتما برمیگرده به سیاست کثیف باشگاه.از یه طرفم میگم چرا رئیس با اومدن عثمانوف که خیلی عقاید خوبی داره و میخواد با جذب چندین ستاره و حفظ بازیکنان بااستعداد آرسنال بازم آرسنالو زنده کنه مخالفه و اعلام کرده اگه عثمانوف مالک باشگاه بشه آرسنالو ترک میکنه.هرچند که اگه ونگر با این عقاید بخواد آرسنالو ترک کنه اصلا ناراحت نمیشم چون هیچ کس بزرگتر از باشگاه نیست و بازم آرسنال یه مربی بزرگ به جهان معرفی میکنه

عليرضا عمراني در 29/9/1390 | 10:52 گفت:

ما فكر نكنم از اين به بعد ديگه بازيكن راحت از دست بديم

Vishka در 29/9/1390 | 10:18 گفت:

از وقتشم گذشته.

davood در 29/9/1390 | 10:08 گفت:

فقط کافیه 5 سال هیچ بازیکنی نفروشیم تا تبدیل بشیم به وحشتناکترین تیم تاریخ