کلیپ

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,683 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلیپ

سلام بچه ها من یک کلیپ ازورزش 3 براتون لینکش میزارم برین دانلود کنید خیلی


قشنگ مخصوصا آخراش امیدوارم دیگه امثال اینارو ازدست ندیم که بااین که ماباید


صعود میکردیم اما....


اینم لینک http://video.varzesh3.com/your-clips/players/%D8%A2%D9%86%D8%B1%DB%8C%D8%8C-%D8%A2%D8%AF%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-07-2006/
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 25/12/1391 | 20:24 گفت:

به نقل از give me football,mirror و چند تا خبرگزاری دیگه آرسنال خودش رو واسه پیشنهاد 30 م یورویی به ایسکو هافبک جوان اسپانیایی آماده میکنه

M o o r I در 25/12/1391 | 14:51 گفت:

راستی اینم یادم رفت ک دم عیده و بچه ها یکم مشغولنو شاید کمتر میان تو سایت شاید دلیلش اینم باشه ;)

M o o r I در 25/12/1391 | 14:47 گفت:

بخدا ما بهترین طرفداراییم

ببین با 9 سال بی جامی چطوری دووم آوردیمو چقد به تیممون ایمان داریمو هر روز بیشتر از دیروز دوسش داریم ؟

بخدا ما هوادارا جزو بهترین هواداراییم

کمم نیستیما !!! ;)

M o o r I در 25/12/1391 | 14:43 گفت:

نمیدونم چه بلایی سره بچه های سایت اومده. اگه میام اینترنت بخاطره بکس گل اینجا بود ولی.... خیلی خلوت شده. هیشکی مثل قبلا نمیاد. کامنت ها خیلی کم شده. دیوار خلوت شده. اصن این وضعو دوس ندارم.

===============================

داداش بچه ها یکم امیدشونو از دست دادن همین
چون آرسنال هر فصل داره بدتر از قبل میشه . اگ تابشتون چند تا خرید تپل داشته باشیمو تیم دوباره یشه همون تیم آرسنال همیشگی ببین این سایت چی میشه خدا وکیلی

اصلا فکر کردن بهش آدمو ب وجد میاره . فک کن جفت منچسترارو رفتو برگشت لوله میکنیمو تو اروپا قهرمان میشیم اونوقت فکرشو بکن آرسنال چه شود با رئیس

ما فقط منتظر تابستونیم ایشالله ک دیگه ازین بحران دراومدیمو اونوقت ببین این تیم چه شود کدوم تیمه ک جلومون تاب بیاره

ما هنوز امیدواریم پس توئم باش

♥Arsenal♥ در 25/12/1391 | 14:42 گفت:

دلم برای پت رایس تنگ شـــــــــــــــــــــده!!!!

masoud mahmudpur در 25/12/1391 | 14:31 گفت:

مرسی علی جون
کلا نصف فصل به جام قهرمانان اروپاست

رضا فضلی در 25/12/1391 | 14:28 گفت:

بچه ها به نظرم دیگه امسال نریم لیگ قهرمانان و تابستون بریم به دنبال ستاره ها

محمد مهدی در 25/12/1391 | 13:53 گفت:

نمیدونم چه بلایی سره بچه های سایت اومده. اگه میام اینترنت بخاطره بکس گل اینجا بود ولی.... خیلی خلوت شده. هیشکی مثل قبلا نمیاد. کامنت ها خیلی کم شده. دیوار خلوت شده. اصن این وضعو دوس ندارم.

مهدی افسرده در 25/12/1391 | 12:28 گفت:

http://www.youtube.com/watch?v=SWCOvE21r3k&feature=youtu.be

اینم ببینین تازه است آهنگشم قشنگه