پشت اعداد : نیمه نهایی FA

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
آرسنالی ...
کل بازدید: 45,957 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پشت اعداد : نیمه نهایی FA
نیمه نهایی جام حذفی

این حضور آرسنال در نیمه نهایی این جام 27 مین حضور در این مرحله هست که در صورت برد به رکورد 18 حضور در فینال منچستر می رسه .
حضور در نیمه نهایی

برندگان نیمه نهایی

در 7 بازی از نیمه نهایی های قبل نیاز به بازی تکراری شده که آمار به صورت زیر است 

اولین حضور آرسنال در این مرحله در سال 1906 بود که با شکست همراه بود و سال بعدش هم دوباره شکست خورد و 20 سال طول کشید تا دوباره به این مرحله برسه و صعود کنه .

3 نیمه نهایی قبلی آرسنال در ومبلی با تیم های لندنی بوده .

مکان بازی های نیمه نهایی

این 12 مین حضور آرسنال با ونگر در ومبلی هست 

حضور در ومبلی

این نهمین حضور آرسنال با ونگر در مرحله نیمه نهایی هست یعنی 33% تمام حضور ها .

آرسنال به دنبال 10 مین حضور در فینال هست .

طبق اعلام سایت ورزش3 بازی از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد .

به امید برد ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدي نوروزي در 21/1/1393 | 18:31 گفت:

نقل قول : نقل قول : احتمالا یووه فیور رو شبکه 3
ارسنال و وستهام شبکه ورزش


پاسخ شما : دوشنبه شبكه3 نود داره


پاسخ شما : پس یووه فیو رو شبکه ورزش میزاره چون واقعا مهم تره

ولی غلط می کنن باید بازی مارو بزارن

محمد مهدي نوروزي در 21/1/1393 | 18:31 گفت:

نقل قول : نقل قول : احتمالا یووه فیور رو شبکه 3
ارسنال و وستهام شبکه ورزش


پاسخ شما : دوشنبه شبكه3 نود داره


پاسخ شما : پس یووه فیو رو شبکه ورزش میزاره چون واقعا مهم تره

ولی غلط می کنن باید بازی مارو بزارن

masoud mahmudpur در 21/1/1393 | 15:47 گفت:

یعنی اگه نبریم بدبخت میشییییییییییییییییم

حسین در 21/1/1393 | 14:40 گفت:

نقل قول : دوشنبه شب با وستهام

پاسخ شما : http://www.arsenal.com/fixtures/first-team

hosein در 21/1/1393 | 14:25 گفت:

نقل قول : احتمالا یووه فیور رو شبکه 3
ارسنال و وستهام شبکه ورزش


پاسخ شما : دوشنبه شبكه3 نود داره

hosein در 21/1/1393 | 14:22 گفت:

نقل قول : نقل قول : يه سوال : شنبه حذفي بازي داريم اونوقت دوشنبه تو ليگ ؟

پاسخ شما : سه شنبه تو لیگ بازی داریم


پاسخ شما : ورزش3 زده دوشنبوا

محمد مهدي نوروزي در 21/1/1393 | 14:02 گفت:

احتمالا یووه فیور رو شبکه 3
ارسنال و وستهام شبکه ورزش

محمد مهدي نوروزي در 21/1/1393 | 14:01 گفت:

دوشنبه شب با وستهام

حسین در 21/1/1393 | 13:44 گفت:

نقل قول : يه سوال : شنبه حذفي بازي داريم اونوقت دوشنبه تو ليگ ؟

پاسخ شما : سه شنبه تو لیگ بازی داریم

hosein در 21/1/1393 | 13:16 گفت:

يه سوال : شنبه حذفي بازي داريم اونوقت دوشنبه تو ليگ ؟

میثم محمودی در 21/1/1393 | 12:53 گفت:

عالی بود مرسی حسین جان
به امید پیروزی ارسنال
ارسنال 3-1 ویگان

iman در 21/1/1393 | 12:42 گفت:

از مدیران محترم خواهشمند است دیدار ارسنال-ویگان تو ومبلیه نتو امارات اصلاح شود

کمیل در 21/1/1393 | 12:07 گفت:

خداییش دیگه باید قهرمان بشیم، اگه با این تیم ها نتونیم قهرمان بشیم خیلی ضایعست

علی قاسمی در 21/1/1393 | 12:01 گفت:

ما باید قهرمان بشیم و به منچستر برسیم

محمد مهدي نوروزي در 21/1/1393 | 11:44 گفت:

امار که افتضاح هست
ولی اگه قهرمان شیم همه چی با منچستر برابر می شه