احتمال پيوستن پودولسکي به آرسنال

نویسنده: محمد

وبلاگ من
نویسنده: محمد
23 سالمه متعهل هستم عاشق ونگر وارسنالم
کل بازدید: 2,836 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

احتمال پيوستن پودولسکي به آرسنال

ورزش 3


   آرسن ونگر پیش‌تر نسبت به جذب این بازیکن 26 ساله ابراز علاقمندی کرده بود و آرسنال می تواند در صورت ارائه پیشنهاد مناسب، پودولسکی را در تابستان به خدمت بگیرد.

بر پایه گزارش ساکرنت، پودولسکی فوتبال خود را با کلن آغاز کرد و سپس به بایرن مونیخ پیوست اما پس از اینکه نتوانست در این تیم به جایگاهی که انتظار داشت برسد، سه سال قبل به کلن بازگشت. این بازیکن در 95 بازی ملی، 43 گل برای تیم فوتبال آلمان به ثمر رسانده است.

پودولسکی به "بیلد ام زونتاگ" گفت: به من گفته بودند که با حضورم در کلن، این تیم بازیکنان خوب دیگری را هم به خدمت خواهد گرفت تا ابتدا در جمع هشت تیم برتر بوندس لیگا و سپس در میان 6 تیم برتر قرار بگیریم. اما وضعیتی که در حال حاضر شاهد آن هستیم چنین چیزی را تصدیق نمی کند و این، نا امیدکننده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 25/11/1390 | 22:04 گفت:

خیلی کارش درسته

محتشم تمیزی در 25/11/1390 | 17:29 گفت:

کاش ........................................

Vishka در 25/11/1390 | 16:49 گفت:

هرچند مثل قبلش نیس اما بیاد که خیلی خوب میشه.من موافقم.اما چقدر وقته اینا میگن و خبری نمیشه یعنی آخر داستان چی میشه

علی ارشدی در 25/11/1390 | 14:42 گفت:

ورزش سه دروغ پردازه بی خیالش بشید
البته منم دوست دارم لوکاس بیاد

حمید فرازی در 25/11/1390 | 14:04 گفت:

از خریدش استقبال میکنم.یه بازیکن چندپسته هست و و قدرت شوت زنیش(همون چیزی که بازیکنای ما کم تر دارن) خیلی به کارمون میاد

ali jamshidi در 25/11/1390 | 10:40 گفت:

ما کجا کلن کجا. ولی در کل صحبت های مشابهی شده.
ولی خدایی من بیشتر ستاره داشتیم. کلن فقط پودلسکی البته شاید من نمی شناسم

HAMED toopchi در 25/11/1390 | 09:49 گفت:

خبري نيست

sepehr najafian در 25/11/1390 | 09:48 گفت:

کلن هم مثل ما رفتار کرد.و ستاره هاش دارن ازش جدا ميشن.