لطفا همه بخوانید(حادثه ای تلخ)

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,134 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لطفا همه بخوانید(حادثه ای تلخ)

مستطیل سبز باز هم شاهد حادثه بسیار تلخ 


با سلام به دوستای گل و عزیزم  امروز بسیار ناراحتم به خاطر اتفاق تلخ بازی دیروز در سری بی ایتالیا 

هافبک 25 ساله تیم لیورنو  ایتالیا دیروز در طی انجام باز با ایست یا سکته قلبی مواجه شد و متاسفانه جان باخت حالا از همه بچه های این سایت میخوام که برای شادی روحش دعا بخوانند امیدوارم که دیگر شاهد همچین اتفاقات تلخ در دنیای ورزش نباشیم 

تصویر پیر ماریو مورو سینی:
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>

/ If you hate Barcelona clap yer hands \


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 28/1/1391 | 19:21 گفت:

لیگ دسته دو ایتالیا رو هم تعقیب میکنی؟؟؟

Vishka در 28/1/1391 | 12:44 گفت:

هومن خیلی باهوشی چشمت نزنن!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))
مرسی که دعا میکنی .و مرسی به اونایی که برا من و امثال من دعا میکنن

hamed در 28/1/1391 | 00:31 گفت:

امیدوارم دیگه از این اتفاقات تلخ هیچ جای دنیا نباشه...

خدا بیامرزتش...

(Hooman sam (Dark metal در 28/1/1391 | 00:24 گفت:

ویشکا خیلی تابلو گفتی فوتسالیستا !!! ما که فهمیدیم منظورتو و برات دعا میکنیم مصدوم نشی...
like like

Vishka در 28/1/1391 | 00:13 گفت:

خدایا تموم فوتبالیستا .فوتسالیستا و ورزشکارا رو از اینجور حوادث تلخ دور نگه دار

محسن آزاده در 28/1/1391 | 00:07 گفت:

شاید خیلی ها متوجه نشده باشن که این پست به دو واقعیت تلخ اشاره داشت !!!
اول خبر مرگ موروسینی !
و دوم واقیت تلخ این روزهای فوتبال که در قالب عکس در پایان پست قرار گرفته بود!
:((((((((((((((((

توپچی جنوب در 27/1/1391 | 23:44 گفت:

من واقعا ناراحت شدم....

روحش شاد ویادش گرامی باد.........
خوش به حالش که تو زمین فوتبال مرد...........

(Hooman sam (Dark metal در 27/1/1391 | 23:07 گفت:

این عکس آخریه غوغا بود غوغااااااااااااااا...
مرسی...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 27/1/1391 | 23:04 گفت:

این دنیا فانی تشریف داره....
روحش شاد...
unlike unlike

علی ارشدی در 27/1/1391 | 22:35 گفت:

چرا کامنت قبلیم نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بی خیال
ــــــــــــــــــ
خدا بیامرزتش
عکس اون پایین عالیه

محمد حسینی در 27/1/1391 | 22:31 گفت:

خدایش بیامرزاد
چه قدر دلخراش بود ویدئو

محمد حسینی در 27/1/1391 | 22:29 گفت:

خدایش بیامرزاد

amir reza در 27/1/1391 | 22:27 گفت:

مرسی..خدا بیامرزش

سعيد توپچي در 27/1/1391 | 22:24 گفت:

واقعا فيلم تأثيرگذاري بود، مرسي dady

آرمان الهیاری در 27/1/1391 | 22:18 گفت:

وقتی گریه ی هم تیمی هاشو دیدم اشکم دراومد

سعيد توپچي در 27/1/1391 | 22:09 گفت:

ببخشي منظورم از ((افقد)) اينقدر بود

سعيد توپچي در 27/1/1391 | 22:08 گفت:

شايد بقول دوستان زندگي سختي داشته، ولي بدون شک با مرگ عجيبش توي خاطره‌ها موند!
نمي‌دونم چرا فوتباليستا افقد سکته مي‌کنن!

احسان در 27/1/1391 | 21:39 گفت:

خدا رحمتش کنه

حمید فرازی در 27/1/1391 | 21:36 گفت:

فعلا عزرائیل رو آورده به فوتبال.پیش از این پدر و مادرش و چندوقت پیش هم برادرشو از دست داده بود حالا هم که خودش.واقعا اتفاق تلخی بود.روحش شاد

امین جان از شما هم ممنونم

arash در 27/1/1391 | 21:33 گفت:

امیدوارم که دیگر شاهد همچین اتفاقات تلخ در دنیای ورزش نباشیم

حسین در 27/1/1391 | 21:28 گفت:

خدا رحمتش کنه.

چقدر دردناک و ناراحت کننده هست.در موردش از قول مسئول باشگاه لیوورنو خوندم که زندگی پر از مشکلی داشته ولی انسان خیلی خوبی بوده و همیشه لبخند میزده.

همیشه خوب ها زودتر میرن...

ehs در 27/1/1391 | 21:21 گفت:

بارسا tv نشون داد ديدم!
خيلي ناراحت كننده بود،خدا بيامرزدش

مجتبی هانری در 27/1/1391 | 20:58 گفت:

روحش شاد،،،جوانه