مثلث های گل آرسنال

نویسنده: علی آقاشاهی

وبلاگ من
نویسنده: علی آقاشاهی
از سال 96 طرفدار آرسنالم و حتی مسیر زندگیم به سمت آرسناله نیمکت آرسنال دومین هدف بزرگ زندگیمه دوست دخترم هم آرسنالیه دو آتیشس. good luck
کل بازدید: 46,697 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مثلث های گل آرسنال

برای به ثمر رسیدن یک گل در یک بازی معمولا عوامل متعددی دخیل هستند ولی چیزی که به طور معمول برای تماشاگران فوتبال و مخصوصا طرفداران یک تیم ارزشمند است ، دو نفری که گل را به ثمر می رسانند هستند ( کسی که پاس گل می دهد و کسی که گل می زند)
تو این نوشته آماری سعی کردم سومین فردی رو که تاثیر بیشتری (بعد از دو نفری که بالا گفتم) تو گل های آرسنال در زمین مسابقه داشته شناسایی کنم
راستش این آمار رو من خودم در آوردم ولی شاید جای دیگه ای هم بشه پیداش کرد

 تمام بازی های این فصل آرسنال که توشون گل زدیم رو یه بررسی کردم و سعی کردم سومین فرد تاثیر گذار روی هر گل رو شناسایی کنم. در اکثر گل ها این فرد سوم وجود داره ولی در بعضی از گل ها فقط 2 نفر نقش تاثیر گذار دارن و یکی دو گل هم کاملا فردی به ثمر رسیده.

توی هر بازی بازیکنی که در هر سطر آخر نوشته شده زننده گل ، کسی که قبل از اون هست سازنده گل(بجز گل های ریباندی) ، و فرد اول پایه گذار گل هست.

آرسنال 1 - استون ویلا 3 :
روسیچکی چمبرلین ژیرود

آرسنال 3 - فنر باخچه 0 :
رمزی والکات گیبز
ویلشر رمزی
کازورلا والکات ژیرود(پنالتی)

آرسنال 3 - فولام 1 :
رمزی ویلشر ژیرود
کازورلا والکات پودولسکی (ریباند)
کازورلا پودولسکی

آرسنال 2 - فنر باخچه 0 :
پودولسکی والکات رمزی
ویلشر گیبز رمزی

آرسنال 1 - تاتنهام 0 :
روسیچکی والکات ژیرود

آرسنال 3 - ساندرلند 1 :
گیبز اوزیل ژیرود
جنکینگسون رمزی
اوزیل ژیروز رمزی

آرسنال 2 - مارسی 1 :
گیبز والکات
رمزی

آرسنال 3 - استوک 1 :
ویلشر اوزیل رمزی(ریباند)
اوزیل مرتساکر
اوزیل سانیا

آرسنال 1 - وست برومویچ 1 :
نبری بنتنر ایسفیلد

آرسنال 2 - سوانسی 1 :
رمزی نبری
ویلشر ژیرود رمزی

آرسنال 2 - ناپولی 0 :
ژیرود رمزی اوزیل
اوزیل ژیرود

آرسنال 1 - وست برومویچ 1 :
ژیرود روسیچکی ویلشر

آرسنال 4 - نورویچ 1 :
کازورلا ژیرود ویلشر
کازورلا ژیرود اوزیل
ویلشر رمزی
روسیچکی رمزی اوزیل

ارسنال 1 - دورتموند 2 :
سانیا ژیرود

آرسنال 2 - کریستال پالاس 0 :
رمزی نبری آرتتا(پنالتی)
رمزی ژیرود

آرسنال 2 - لیورپول 0 :
سانیا کازرلا(ریباند)
ژیرود اوزیل رمزی

آرسنال 1 - دورتموند 0 :
اوزیل ژیرود رمزی

آرسنال 2 - ساوتهمپتون 0 :
ژیرود
مرتساکر ژیرود(پنالتی)

آرسنال 2 - مارسی 0 :
سانیا ویلشر
رمزی اوزیل ویلشر

آرسنال 3 - کاردیف 0 :
گیبز اوزیل رمزی
رمزی اوزیل فلامینی
نبری رمزی

آرسنال 2 - هال سیتی 0 :
رمزی جنکینگسون بنتر
رمزی اوزیل

آرسنال 1 - اورتون 1 :
روسیچکی والکات اوزیل

آرسنال 3 - منچستر سیتی 6 :
رمزی اوزیل والکات
اوزیل رمزی والکات
رمزی سانیا مرتساکر

آرسنال 3 - وستهام 1 :
اوزیل کازورلا والکات
گیبز پودولسکی والکات
والکات ژیرود پودولسکی

آرسنال 1 - نیوکاسل 0 :
والکات ژیرود

آرسنال 2 - کاردیف 0 :
مونرئال سانیا بنتنر
روسیچکی ویلشر والکات

آرسنال 2 - تاتنهام 0 :
نبری کازورلا
روسیچکی

آرسنال 2 - استون ویلا 1 :
اوزیل مونرئال ویلشر
ویلشر ژیرود

آرسنال 2 - فولام 0 :
ژیرود ویلشر کازورلا
کازورلا

خوب این از بازی ها ، حلا اگر بخوایم طبق این آمار به بازیکن ها برای تاثیر گذاریشون روی گل ها امتیاز بدیم  یک راهش اینه که به زننده گل 3 امتیاز به سازنده گل 2 امتیاز و به بازیکن تاثیرگذار 1 امتیاز بدیم که در این صورت امتیاز بازیکن ها به شکل زیر میشه

ژیرود : 12 گل 6 پاس گل 4 تاثیر در گل. 52 امتیاز در 22 گل
چمبرلین : 1 پاس گل. 2 امتیاز در 1 گل
روسیچکی : 1 گل 1 پاس گل 5 تاثیر در گل. 10 امتیاز در 7 گل
گیبز: 1 گل 1 پاس گل 4 تاثیر در گل. 9 امتیاز در 6 گل
والکات : 6 گل 6 پاس گل 2 تاثیر در گل. 32 امتیاز در 14 گل
رمزی : 13 گل 6 پاس گل 8 تاثیر در گل . 59 امتیاز در 27 گل
ویلشر : 5 گل 6 پاس گل 3 تاثیر در گل . 30 امتیاز در 14 گل
کازورلا : 4 گل 2 پاس گل 4 تاپیر در گل . 20 امتیاز در 10 گل
پودولسکی : 3 گل 1 پاس گل 1 تاثیر در گل . 12 امتیاز در 5 گل
اوزیل : 5 گل 9 پاس گل 6 تاثیر در گل . 39 امتیاز در 20 گل
جنکینگسون : 2 پاس گل . 4 امتیاز در 2 گل
ایسفیلد : 1 گل . 3 امتیاز در 1 گل
بنتنر : 2 گل 1 پاس گل . 8 امتیاز در 3 گل
نبری : 1 گل 3 پاس گل 1 تاثیر در گل . 10 امتیاز در 5 گل
سانیا : 1 گل 3 پاس گل 2 تاثیر در گل . 11 امتیاز در 6 گل
آرتتا : 1 گل . 3 امتیاز در 1 گل
مرتساکر : 2 گل 1 پاس گل . 8 امتیاز در 3 گل
فلامینی : 1 گل . 3 امتیاز در 1 گل
مونرئال : 1 پاس گل 1 تاثیر در گل . 3 امتیاز در 2 گل

در کل برداشت های مختلفی میشه از این آمار داشت ولی من هدفم این بود که بگم توی مساله گل زنی توی آرسنال نباید نگاه فردی داشته باشیم . با توجه به اینه توی 59 گلی که آرسنال این فصل به ثمر رسونده 6 بازیکن در بالای  گل10 تاثیر گذار بودند و 9 بازیکن در بالای 6 گل (هر کدام در یک دهم گل ها ) و در کل برای به ثمر رسیدن این گل ها 19 بازیکن یکی از 3 نفر تاثیر گذار بودند آرسنال کاملا تیمی گل میزنه
حدس میزنم این ارقام در تیم های دیگه خیلی متفاوت باشه و شاید این عدد 19 برای تیم های دیگه به زحمت به 10 برسه

GOOD LUCK

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 2/11/1392 | 17:17 گفت:

خوب بود.
ولی من تاثیرگذاری رو شکل دیگه ایی میبینم.
به نظر من اونطوری که باید به بازیکنی مثل فلامینی تو این آمارها اهمیت داده نمیشه.
گرچه همه میدونن بازیکنی تو سبک فلامینی چغدر موثره برای آرسنال.
بازیکنی که به علاوه انرژیک دونده و جنگنده بودن یک چیز دیگه داره که خیلی خوبه اونم اینه که بقیه بازیکنها رو تهییج میکنه.

سید حسین در 2/11/1392 | 00:44 گفت:

سلام به همگی به شبکه ورزش اس بدین فقط بنویسید لیگ انگلیس ...سوال اینه که طرفدار کدام لیگ هستید شمارش 30000925 فقط بنویسد لیگ انگلیس

رضا T در 1/11/1392 | 00:18 گفت:

نقل قول : آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »


پاسخ شما : شاهین جان من مصاحبه انگلیسی ونگر رو خوندم و اینطور که گفتن نیست.ونگر گفته دوست دارم احتمال یه خبر خوب رو براتون اعلام کنم ولی در حال حاضر همچین امکانی نیست

رضا T در 1/11/1392 | 00:18 گفت:

نقل قول : آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »


پاسخ شما : شاهین جان من مصاحبه انگلیسی ونگر رو خوندم و اینطور که گفتن نیست.ونگر گفته دوست دارم احتمال یه خبر خوب رو براتون اعلام کنم ولی در حال حاضر همچین امکانی نیست

مهرزاد در 30/10/1392 | 22:40 گفت:

نقل قول : نقل قول : اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.


پاسخ شما : كدوم مصاحبش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چي گفته به ژيرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


پاسخ شما : بعد از بازی باهاش مصاحبه کردن درباره ی نوک بازی کردن پولدی یه جاش گفت که اون توپو بین تماشاچی ها نمی زنه(داخل سایت هست) البته شاید من منظورشو بد فهمیدم.

شاهين در 30/10/1392 | 22:39 گفت:

نقل قول : آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »


پاسخ شما : راستی پست خوبی بود
ژیرود مهاجم بدی نیست و تو کارهای ترکیبی هم خیلی خوب کار می کنه ولی بازم یه مهاجم کامل و گلزن می خواهیم ... زیرود خیلی موقعیت خراب می کنه که بخصوص تو بازی های مهم این به ضررمون تموم می شه !!!

مریم تجدد در 30/10/1392 | 21:50 گفت:

پستی عالی و تاثیر گذار
دست مریزاد داداش

شاهين در 30/10/1392 | 18:55 گفت:

آرسن ونگر :
« داریم به گزینه‌های ممکن فکر می‌کنیم تا کسی را بخریم . اما روی ووچینیچ تمرکز نکرده‌ایم . برخی افراد قدرت تخیلی دارند که من ندارم . اما در هر حال احتمالا خبر جذابی را برای شما اعلام خواهم کرد . »

ناصر در 30/10/1392 | 15:44 گفت:

نقل قول : نقل قول : ممنون علی آقا.خیلی جالب بود
اکثر گل های تیم به صورت کار گروهیه و در این بین بیشترین تاثیر رو رمزی،اوزیل و ژیرو گذاشتن.
با توجه به انتقاداتی که به ژیرو نسبت به گل نزنی ایش میشه ذکر این نکته لازمه که این بازیکن یه مهاجم با فیزیک عالی،قدرت جنگتدگی و کار تیمی عالیه و به خاطر همین خصوصیت هاش هست که ونگر اون رو به پولدی و بنتنر ترجیح میده.


پاسخ شما : راستش ناصر جون منم با تو کاملا هم عقیده هستم و تا حدودی با این آمار می خواستم تاثیر گذاری ژیرود رو در تیم بیشتر نشون بدم
البته فوتبال الان طوری شده که در کنار موفقیت تیم طرفدار ها دوست دارن بازیکنای تیمشون رکورد شخصی هم داشته باشن که این هم طبیعیه ولی بعضی اوقات این رکورد ها برای تیم مضر هست (البته این نظر شخصی من هستش)

GOOD luck


پاسخ شما : ممنون از لطف تون.شما کاملا درست میفرمائید.تا حدودی به طرفدارها هم باید حق داد که از مهاجم تیمی مثل آرسنال که طی دو دهه ی گذشته مهاجمان افسانه ایی داشته تو هر مسابقه گل بخوان.
یه طورایی ونگر هم به حرف مردم اصلا گوش نمیده برای همین ژیرو همیشه فیکسه.
Wish The Best

میعاد در 30/10/1392 | 14:47 گفت:

نقل قول : اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.


پاسخ شما : كدوم مصاحبش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چي گفته به ژيرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی آقاشاهی در 30/10/1392 | 14:14 گفت:

از همه دوستان بابت وقتی که گذاشتند و این مطلب رو خوندند تشکر می کنم

Good luck

masoud mahmudpur در 30/10/1392 | 13:35 گفت:

مرسی.عالی بود

رضا توپچی در 30/10/1392 | 13:29 گفت:

خیلی وقت بود که دیگه توی بلاگ ها کامنت نمی نوشتم ولی حداقل کاری که میشد برای این وقتی که گذاشتی انجام داد همین نوشتن تشکر ساده بود
واقعاً کارت عالی بود ...

علی آقاشاهی در 30/10/1392 | 11:47 گفت:

نقل قول : آقا علی پستت عالیه. من خیلی حال ندارم بنویسم ولی پستت اینقد عالی بود که نوشتم. منو هم ترغیب کردی به وقت گذاشتن واسه یه پست خوب

پاسخ شما : دست به قلم شو ، من که به شدت استقبال می کنم

Good luck

Lotfali khan zand در 30/10/1392 | 01:47 گفت:

آقا علی پستت عالیه. من خیلی حال ندارم بنویسم ولی پستت اینقد عالی بود که نوشتم. منو هم ترغیب کردی به وقت گذاشتن واسه یه پست خوب

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 23:17 گفت:

نقل قول : ممنون علی آقا.خیلی جالب بود
اکثر گل های تیم به صورت کار گروهیه و در این بین بیشترین تاثیر رو رمزی،اوزیل و ژیرو گذاشتن.
با توجه به انتقاداتی که به ژیرو نسبت به گل نزنی ایش میشه ذکر این نکته لازمه که این بازیکن یه مهاجم با فیزیک عالی،قدرت جنگتدگی و کار تیمی عالیه و به خاطر همین خصوصیت هاش هست که ونگر اون رو به پولدی و بنتنر ترجیح میده.


پاسخ شما : راستش ناصر جون منم با تو کاملا هم عقیده هستم و تا حدودی با این آمار می خواستم تاثیر گذاری ژیرود رو در تیم بیشتر نشون بدم
البته فوتبال الان طوری شده که در کنار موفقیت تیم طرفدار ها دوست دارن بازیکنای تیمشون رکورد شخصی هم داشته باشن که این هم طبیعیه ولی بعضی اوقات این رکورد ها برای تیم مضر هست (البته این نظر شخصی من هستش)

GOOD luck

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 23:10 گفت:

نقل قول : علی جون،دادا سلام....

آقا ما ارادتمندیم خدمتت عجیب....از دورادورها دستت رو به گرمی میفشارم....خدمت دوستانی که نمیدونن و عزیزانی قدیمی ای که واسشون دیگه "علی آقاشاهی" نوستالوژی شده...این علی آقای ما خیلی گله....یعنی یه چیزی من میگم یه چیزی شما میشنفینا....خیلی گله....یه پارچه آقاست.....اصلا مگه میشه "GOOD LUCK" های بی نظیر و اسپشیال علی رو فراموش کرد؟....مگه میشه پستهای پیش بینی هاش رو از یاد برد....
علی اشکم در اومد بخدا....اصلا یه وضــــی بوداون روزا این آرسنال دات آی آر....خدا بود بخدا قدیمترا....اصن مگه میشد دل کند از سایت؟....یادمه علی اون روز هم یکی از بچه های نسبتا فعال بود....علی هم مثل من دیگه بلاگ نمیزنه...نمیدونم دلیلش مشکل شخصیه یا همون مشکلی که من دارم؟

خلاصه علی آقا من واقعا از دیدن مجدد اون اواتارت خیلی به وجد اومدم....خیلی خوشحالم دیدمت....خیلی خیلی زیاد

قربانت...یاعلی...


پاسخ شما : یعنی از خجالت من الان آب شدم رفتم زیر صندلی
حسین جون تو لطف داری من به همه اعضای سایت ارادت دارم و تو دلم جا دارن مخصوصا قدیمی تر ها که واقعا تو این چند سال خاطرات زیادی با هم داشتیم. همین الان دوباره تمام بلاگ هام رو با کامنت های توش مرور کردم نمی دونی چه خاطراتی برام زنده شد.

راستش من اصلا وقت سر خاروندن ندارم امروز یه کم به خودم استراحت دادم و اومدم به دلم برسم
امیدوارم مشکلت حل بشه و با دل خوش پست بذاری.

در کل هم صحبتی با شما دوستان همیشه روحیه من رو تازه می کنه ، شاد باشی

GOOD LUCK

ناصر در 29/10/1392 | 22:58 گفت:

ممنون علی آقا.خیلی جالب بود
اکثر گل های تیم به صورت کار گروهیه و در این بین بیشترین تاثیر رو رمزی،اوزیل و ژیرو گذاشتن.
با توجه به انتقاداتی که به ژیرو نسبت به گل نزنی ایش میشه ذکر این نکته لازمه که این بازیکن یه مهاجم با فیزیک عالی،قدرت جنگتدگی و کار تیمی عالیه و به خاطر همین خصوصیت هاش هست که ونگر اون رو به پولدی و بنتنر ترجیح میده.

HOSSEIN در 29/10/1392 | 22:33 گفت:

علی جون،دادا سلام....

آقا ما ارادتمندیم خدمتت عجیب....از دورادورها دستت رو به گرمی میفشارم....خدمت دوستانی که نمیدونن و عزیزانی قدیمی ای که واسشون دیگه "علی آقاشاهی" نوستالوژی شده...این علی آقای ما خیلی گله....یعنی یه چیزی من میگم یه چیزی شما میشنفینا....خیلی گله....یه پارچه آقاست.....اصلا مگه میشه "GOOD LUCK" های بی نظیر و اسپشیال علی رو فراموش کرد؟....مگه میشه پستهای پیش بینی هاش رو از یاد برد....
علی اشکم در اومد بخدا....اصلا یه وضــــی بوداون روزا این آرسنال دات آی آر....خدا بود بخدا قدیمترا....اصن مگه میشد دل کند از سایت؟....یادمه علی اون روز هم یکی از بچه های نسبتا فعال بود....علی هم مثل من دیگه بلاگ نمیزنه...نمیدونم دلیلش مشکل شخصیه یا همون مشکلی که من دارم؟

خلاصه علی آقا من واقعا از دیدن مجدد اون اواتارت خیلی به وجد اومدم....خیلی خوشحالم دیدمت....خیلی خیلی زیاد

قربانت...یاعلی...

مهدی افسرده در 29/10/1392 | 22:28 گفت:

برهههههههههه

آنالیز در حده اورست

دمت گرم خداییش

Ali در 29/10/1392 | 21:48 گفت:

یعنی انصافا قشنگ بودا مرسی واقعا

پسر20میلیونی در 29/10/1392 | 21:43 گفت:

ایول ب رمزی و ایول ب تو بابت این پست فنی ،واقعا خسته نباشی

majid در 29/10/1392 | 21:03 گفت:

مرسی بابت زحمتی که کشیدی

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 19:39 گفت:

نقل قول : اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.


پاسخ شما : ایشالا اخر فصل سعی می کنم انجامش بدم ، فکر کنم تنهایی حداقل 1 هفته باید روش وقت بذارم.

من تا به حال ونگر رو اینطور تفسیر نکردم . شاید به خاطر شرایط ژیرود اون جمله رو تیکه به ژیرود بشه برداشت کرد ولی من ونگر رو اینطوری نمی تونم ببینم ، اون حتی به رقیب هاش هم تیکه نمیندازه اگر هم بخواد انتقاد کنه از تیمش مستقیما این حرف رو می زنه

در کل اولین انتظار از یک مهاجم گلزنی هستش که اگه تو این کار موفق نباشه مربی اون بازیکن هم به خاطر حمایتی که ازش می کنه تحت فشار قرار می کیره

Good luck

محمد مهدی در 29/10/1392 | 19:22 گفت:

فوق العاده بود مرسی

mohsen abbasi در 29/10/1392 | 19:22 گفت:

خیلی زحمت کشیدی دمت گرم

مهرزاد در 29/10/1392 | 19:21 گفت:

اقا منتظر انالیز مفصل تر هستم.

به غیر از این حرفا تو مصاحبه ی ونگر بد به جیرود تیکه انداختا.

بهزاد کاویانی در 29/10/1392 | 19:17 گفت:

امار جالبی بود.

علی آقاشاهی در 29/10/1392 | 19:12 گفت:

نقل قول : تو بازی رفت با مارسی روی گل رمزی تاثیر حرکت بدون توپ ژیروزیاد بود،بهتر بود اونو مینوشتی..
ولی بازم ممنون


پاسخ شما : کاملا درست می گی ، توی تمام گل ها خیلی فاکتور های دیگه ای هم میشه در نظر گرفت مثل شروع کننده حمله ، قطع کننده بازی حریف و... من اینجا خواستم فقط سه بازیکنی رو که تاثیر مستقیم روی توپ دارن آماری ازشون بدم.
شاید بعدا یه آنالیز خیلی مفصل تر در بیارم (البته اگه بچه ها دوست داشته باشن برای همین گلا کلا چشام از کاسه در اومد)

Good luck

مهرزاد در 29/10/1392 | 19:05 گفت:

بسیار جالب.

mehdi در 29/10/1392 | 18:59 گفت:

ایولا افرین

مازیار در 29/10/1392 | 18:56 گفت:

تو بازی رفت با مارسی روی گل رمزی تاثیر حرکت بدون توپ ژیروزیاد بود،بهتر بود اونو مینوشتی..
ولی بازم ممنون

بهنود بهروز وزیری در 29/10/1392 | 18:53 گفت:

واقعا عالی بود

علیرضا در 29/10/1392 | 18:43 گفت:

ممنون.بسیار عالی