اشك شوق

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
دانشجو مكانيك -اهل اصفهان -طرفدار ارسنالم - عاشق ونگرم
کل بازدید: 3,374 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اشك شوق

ايول شير مردان ارسنال


اين پبروزي به همه تبريك ميگم واقعا گريم گرفت  اما اين سوال هميشه تو ذهنم بوده كه چرا تيمي كه اينقدر پتانسيل داره هر فصل تو يه مقطعي بايد لنگ بزنه  يكي نيست به اين بازيكنا بگه نونتون نيست ابتون نيست ميميرين از اول فصل محكم شروع ميكردين  از ته قلبم دعا كردم  اتفاقات عجيبي بيفته و ما امسال قهرمان شيم شايد بهم بخندين ولي كار نشد نداره  فاصله 10 امتيازي با تاتنهام رسيده به 1  
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:08 گفت:

دوستان لطفا این مطالب چند خطی رو رو دیوار بنویسید

علی آقاشاهی در 23/12/1390 | 15:08 گفت:

دوست ندارم الان حال خوب همه رو خراب کنم ولی امیدوارم 4ام بمونیم (البته که الان امیدم به سوم شدنه ، آرزوم دوم شدن و تو خواب میبینم که اول بشیم ) چون بازی های سختی هم برا ما مونده که فوق الاده تاثیر گذاره اولیش هم همین بازی هفته بعدمونه که فکر میکتم از هر سه بازی قبلی لیگ سختتره
Good luck

مریم تجدد در 23/12/1390 | 15:08 گفت:

کاملا موافقم.ولی باید قبول کرد که رو بازیکنا فشار زیاده

محسن در 23/12/1390 | 12:57 گفت:

مشکل اصلی نداشتن تجربه و مصدومیت های متوالی بازیکناست

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 12:44 گفت:

اول فصل هماهنگ نبودیم بعدشم مصدوم آوردیم.....


میتونیم حداقل دوم بشیم آخه سیتی بازی های سخته خودشو انجام نداده+یه بازی با خودمون........

Gunner در 23/12/1390 | 08:13 گفت:

خب همنجا مينوشتي الكي يه دونه بلاك رو بردي تو هستوري

hamed در 23/12/1390 | 06:11 گفت:

قهرمانی که نه ولی سوم میشیم...

saeed dadyar در 23/12/1390 | 03:56 گفت:

sobat sakhte ke timemon motasefane........

شاهين در 23/12/1390 | 03:55 گفت:

امشب وب هم هر كاري كرد نتونست 3 امتازي كه واسش زحمت كشيديم ازمون بگيره داور بي عقل 3 دقيقه ديرتر سوت زد

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 03:55 گفت:

الان هم دوباره همونجوری میشه دیشب هم شانسی شانسی بردیم البته کلی موقعیت خراب کردیم ولی چه فایده