یعنی آرسنال؟!!

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,815 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یعنی آرسنال؟!!

بچه ها این چه فوتبالی از آرسناله دیگه نظراتوتنونو بگیدبچه ها این بازی عجیبو ببینید البته شاید دلتون برای بازیککنا تنگ بشه ولی خیلی دلم به حال فن نیستروی سوخت خودتون ببینید البته تا آخرش بعد قضاوت کنید
http://www.youtube.com/watch?v=FUZxnW2tAHk&feature=related
اخه مگه بنده خدا چیکار کرد؟
تشکر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 12/1/1391 | 23:50 گفت:

منم نمي تونم ببينم!ولي اگر همون صحنه اي كه بچها مي گن باشه كه خيلي باحاله
سال بعدش تو هايبوري اون صحنه ون نيستر روي و ويرا رو يه يارو تو ورزشگاه قاب گرفته بود اورده بود!!

سید امین هاشمی در 12/1/1391 | 20:12 گفت:

اول تشکر میکنم.حالا برم دانلود،ببینم چیه جریانش

سید امین هاشمی در 12/1/1391 | 20:08 گفت:

اول تشکر میکنم.حالا برم دانلود،ببینم چیه جریانش

مهران کاظمی در 12/1/1391 | 18:51 گفت:

منم یادمه، خیلی باحال بود، آقا error میده، خود سایت youtube بازش نمی کنه

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 18:27 گفت:

آفرین سروش

soroosh در 12/1/1391 | 18:21 گفت:

من ندیدم ولی فکر کنم اون بازیو میگی که کیون از نیستلروی پس از نزدن پنالتی استقبال کرد و ویرا هم با اون حرکتش نیستلروی رو ترسوند :)

HAMED toopchi در 12/1/1391 | 18:17 گفت:

يادش بخير، زنده اون بازيو ميديدم، خيلي هم خوب كردن، باحال بود. اين نشون از غيرت و حساسيت ميده، نه مثل الان كه 8تا .....

♥Arsenal♥ در 12/1/1391 | 18:16 گفت:

سینا من s اضاف کردم ولی جونم در اومد و بازم باز نشد...

sina در 12/1/1391 | 18:10 گفت:

اول آدرسش به جای HTTP , بنیویسین HTTPS , خودش فیلتر و رد میکنه !
;)
درباره خود کلیپ هم بگم که ونیستلروی با تمارضی که کرده بوود ... کار دست آرسنال داده بود . توی اون زمانها هم شدیدا جو بین دو باشگاه متشنج بوودددد ... !

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:53 گفت:

برو تو دیوارت

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 17:52 گفت:

یوتیوب؟بدونه چیز؟به حق چیزای نشنیده.

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:49 گفت:

ای بابا شیلتر فکن میخواد؟

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 17:48 گفت:

قضیه بازی چیه؟من چیز شکن ندارم.

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:44 گفت:

قضیه چی چیه مصطفی؟

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 17:39 گفت:

قضیه چیه؟