جک ویلشر وفرزندش

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 74,604 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جک ویلشر وفرزندش

سلام:جک ویلشر وفرزندش
اینم خانم جک(( سمت راست))Topchi


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 29/3/1391 | 22:30 گفت:

منم 18 سالمه ولی زنم 100شرف داره به این زنه. تازه اینگیلیسیا با هر نازی از هم جدا میشن البته آمریکایی ها هم همینطور. ولی پسر جک از هردوشون خوشگلتره. راستی توپچی دوتا O داره بیسواد. یه دیسلایک بهت بدم برای این بی سوادیت؟ آره دیسلایک میخوای؟ آره؟آره؟

Bijan در 29/3/1391 | 21:49 گفت:

کفش آل استار !!!

فرهاد در 29/3/1391 | 14:14 گفت:

جکی.....

مریم تجدد در 29/3/1391 | 14:01 گفت:

ههههههههههههه دوستان میگین این زشته .برین زنه روبینیو رو ببینین

مریم تجدد در 29/3/1391 | 14:00 گفت:

وااااااااااای نیم وجب بچه بچه هم داره .خیلی نازه کفش الستار پوشیده .
سمت راستیه زن جکه فکر کنم چپیه زنه والکاته

شایان در 29/3/1391 | 01:25 گفت:

الحق که از زنت سر تری!!!!!!!! قیافه نداره!!

شایان در 29/3/1391 | 01:24 گفت:

جک!!!! منم 19 سالمه!! تو بچه داری و ما لنگ در هوا!!! خیلی بترکونیم خودمو جمع و جور کنم

ehs در 28/3/1391 | 21:32 گفت:

راستي اونها الان بعد 4 سال جدا شدن !!ولي به توافق رسيدن كه بچه رو با هم بزرگ كنن!!
امان از دست اين انگليسيها!!

masoud mahmudpur در 28/3/1391 | 21:26 گفت:

فکر کنم زنش یه 15 سالی باهاش فاصله سنی داشته باشه

توپچی جنوب در 28/3/1391 | 20:28 گفت:

مجتبی@ خوب این جوری که بچه ها بهش گیر دادن من درومدم اینجوری

علی ارشدی@ داری و در نمیاریا شیطون

مجتبی هانری در 28/3/1391 | 20:17 گفت:

توپچی یا تپچی!
حالا مهم جک وفرزندشه

علی ارشدی در 28/3/1391 | 19:59 گفت:

شهرام عمویی@ آخ گفتی آخ گفتی مثل خودم

مجتبی@ توپچی دو تا o داره دیگه! این الان تپچیه

مجتبی هانری در 28/3/1391 | 19:56 گفت:

شهرام:
با این سن می خوای چند زن داشته باشه بنده خدا

توپچی جنوب در 28/3/1391 | 19:24 گفت:

منم اگه جای جک بودم
هم خونه داشتم و هم ماشین داشتم و هم تو آرسنال بازی میکردم و هم مشهور بودم و هم محبوب بودم و همهفته ای خدا تومان پول میگرفتم
الان 6 تا زن داشتم و12 تا هم بچه که همه متعصب بودن واسه آرسنال

این بنده خدا که فقط یه دون زن و بچه داره...........

parsa در 28/3/1391 | 19:15 گفت:

تو 19 سالگي بچه دار شده
دست سانگ رو از پشت بست

مهدی افسرده در 28/3/1391 | 18:17 گفت:

چرا این قدر زود....؟؟؟!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 28/3/1391 | 18:11 گفت:

بابااین داداش جک ویلشره

Farhad Rahbari در 28/3/1391 | 17:01 گفت:

باز اگه سمت چپی بود قابل هضم تر بود...!
به هر حال ممنون

مجتبی هانری در 28/3/1391 | 16:52 گفت:

مصطفی:
مگه باید چند تاداشته باشه؟

sepehr najafian در 28/3/1391 | 16:30 گفت:

تو 19 سالگي بچه دار شده

مصطفی کاظمی در 28/3/1391 | 16:18 گفت:

ممنونم برادر،توپچیت چرا یه دونه o داره؟!؟!؟

احسان در 28/3/1391 | 15:55 گفت:

خانمش چقد لوس بازی در میاری جلو دوربین ؟؟؟ سنگین باش دختر

moeinem در 28/3/1391 | 15:46 گفت:

دمت گرم.پدرش ک متعصب ترین بازیکن آرسناله ببینیم پسرش چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!