با افتخارات تــی تـــی بزرگ!!

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 75,443 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

با افتخارات تــی تـــی بزرگ!!

سلام: میلاد قائم آل محمد را به همه تبریک میگویم.

 
Thierry Daniel Henry

 370 بازی - 226 گل
میانگین 0.61 گل در هر بازی


  


هانری در 17 آگوست 1977 در فرانسه متولد شد. در سن 15 سالگی، آکادمی فوتبال موناکو او را از یک تیم محلی به خدمت گرفت. در 17 سالگی به ترکیب اصلی موناکو رسید و با وجود سن کمش، 20 گل برای این تیم به ثمر رساند. در سال 98، یوونتوس او را بخدمت گرفت اما کمتر از یک فصل طول کشید که ونگر او را به لندن آورد. آرسن ونگر او را جانشین آنلکا میدانست ولی هواداران با توجه به هیکل ضعیف او و همچنین نمایش بدی که در یوونتوس داشت، به او علاقه نشان ندادند. اما بازیهای تماشائی او در کنار بزرگان آرسنال، نمایشی فوق العاده را در فصل اول برای او رقم زد.

 


در فصل نخست، جوان 22 ساله فرانسوی، 48 دیدار را برای توپچی ها انجام داد و موفق شد 26 گل به ثمر برساند. او در این فصل 11 پاس گل نیز برای هم تیمی های خود فراهم کرد. درخشش یکباره او نظر تمامی هواداران را برگرداند. دیگر هیچ کس نگران رفتن ایان رایت و آنلکا نبود. فصل بعد از آن ، او در گلزنی ضعیفتر کار کرد. اما فصل 2001/2002 درخشش او یکی از ارکان اصلی آرسنال برای فتح 2 جام بود.


 


و این شروعی بر درخشش او در سالهای باقی بود. هانری 8 فصل در آرسنال بازی کرد و در 370 بازی به میدان رفت. او در این بازیها 226 گل به ثمر رساند تا تمام گلزنان افسانه ای آرسنال را پشت سر گذارد. افتخاراتی که او در آرسنال بدست آورد ، فتح 2 لیگ و 3 جام حذفی بود. بازیهای خوب او برای آرسنال باعث شد 4 بار در فصلهای 20012002 - 2003/2004 - 2004/2005 - 2005/2006 عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کند. او همچنین 2 بار در سالهای 2003 و 2004 به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انتخاب شد.


 


 او 4 بار به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ جزیره انتخاب شد. در سالهای 2004 و 2005 ، کفش طلای اروپا را از آن خود کرد. وی 6 بار متوالی در سالهای 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 در تیم منتخب لیگ برتر قرار گرفت. 3 بار نیز نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن جهان شد. در سال 2006 به عنوان بهترین مهاجم جهان شناخته شد. و در لیست 100 فوتبالیست برتر قرن که از سوی فیفا اعلام شد قرار گرفت


_____________________________


این عکس هاش مرا کشت((داغون واشک هام را درآورد))پس از پرده برداری از مجسمه تیری هانری خارج از ورزشگاه امارات، افسانه توپچی ها در جدال برای کنترل اشک های خود بود. استوارت در مورد این عکس می گوید" از انجا که در مراحل ساخت این تندیس قرار داشتم، پیش از پرده برداری از آن تماس های زیادی با هانری برقرار کردم. او چند روز قبل از آن با من تماس گرفت و گفت که نمی داند آیا می تواند جلوی اشک های خود را بگیردیا نه، او فکر می کرد که در مورد آن احساساتی می شود. بنابارین من می دانستم که ممکن است چنین اتفاقی بیوفتد. وقتی اشک ها را در چشم ها او دیدم، احساس کردم که کمی مقصرم اما این لحظه بزرگی برای او بود، این تصویری دوست داشتنی است.______________________________
بازی رفت با میلان


با اومدن تری هانری به جمع توپچی ها به بازیکنان این تیم خیلی روحیه داد ولی کاش نمیومد تا من این صحنه را ببینم و یا   با خاطره ی خوش امارت را به مقصدش در آمریکا ترک میکرد این آخرین بازی هانری با پیراهن آرسنال بود.


_______________


در کل تری هانری بازیکنی خیلی خوب وبسیار دوست داشتنی در آرسنال بود که این افتخارات را با پیراهن این تیم بدست آورد والبته فوتبالش را باید مدیون آرسنال بدونه!


 به نظرم 2افتخار را در آرسنال کم داشت  اولی ناباورانه دومی ناحق


 


1(( ناکام در  عنوان صاحب توپ طلای اروپاه  که من هنوز هم حسرتشو میخورم هانری یک بار هم شده لیاقت این عنوان را داشت.


2(( فتح لیگ قهرمانان اروپاه که در اون بازی فینال  اگه اون داور لعنتی میزاشت وینس لمان را به نا حق اخراج نمیکرد در مقابل بارسلو لعنتی تر یاران تـــی تـــی این تیم را با خاک یکسان میکردند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

رضا توپچی در 15/4/1391 | 20:28 گفت:

دمت گرم برادر...
من همین الآن فتوا میدم:آرسنالی نیست،هرکس که هانری رو خائن بدونه...
ولی مجتبی توی این آشفته بازار داغ دلمو تازه کردی...
کجاااااااااااااااااااااااایییییییییییییی کاپییییییییییییییییتان هانری که دل رئیس و هوادارانتو خودیا شکستن....

sadegh در 15/4/1391 | 19:31 گفت:

دمت خیلی خیلی گرم

parsa در 15/4/1391 | 17:53 گفت:

مرسی
مجتبی
پسوند هانری چیزی جز کبیر نمیتونه باشه

مجتبی هانری در 15/4/1391 | 17:51 گفت:

چرا؟
بعضی از اسم هانری هم به عنوان خائن یاد میکنند که خیلی این حرفا عذابم میده

سينا در 15/4/1391 | 17:29 گفت:

خائن؟!!!!!!!
با كي كار داري من تا حال نديدم كسي به هانري خائن بكه
ممنون مجتبي ولي فك كنم سه بار اين پست تو سايت ديدم

مجتبی هانری در 15/4/1391 | 17:21 گفت:

خائن؟؟؟؟؟
هانری؟؟
واقعا خنده آوره کسی هانری بزرگ را خائن حساب کنه.

jafar در 15/4/1391 | 16:57 گفت:

خدا رو شکر که یکی هم از آنری تعریف کرد و اونو جزو خائنین ندونست ایول دستت درد نکنه