آنري: فقط مسي و رونالدو از فن پرسي بهترند

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 434,279 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آنري: فقط مسي و رونالدو از فن پرسي بهترند

ستاره اسبق توپچي ها از درخشش رابين فن پرسي در آرسنال به شدت تمجيد کرد.


تيري آنري مهاجم اسبق آرسنال با تمجيد از رابين فان پرسي ستاره اين روزهاي آرسنال اعلام کرد تنها ليونل مسي و کريس رونالدو از او بهتر هستند.

فن پرسي در سال 2011 تا به حال 34 گل در 31 بازي به ثمر رسانده و تنها 2 گل با رکورد گلزني در ليگ برتر آلن شيرر در سال 1995 فاصله دارد.

شماره 14 اسبق آرسنال که 226 گل براي اين باشگاه به ثمر رساند در تمجيد از فن پرسي گفت:" رابين پيشرفت چشم گيري داشته و بدون شک يکي از بهترين مهاجمان اروپاست. به نظر من از از لحاظ آمار گلزني تنها مسي و رونالدو از او بهتر هستند."

آنري معتقد است اگر فن پرسي در فصل هاي گذشته هم دچار مصدوميت نمي شد مي توانست چنين آماري از خود به جاي بگذارد.

" در فصل هاي گذشته اگر مصدوميت سراغ او نمي آمد مي توانست درخشش فوق العاده اي داشته باشد. اميدوارم در اين فصل مصدوم نشود و در اوج بماند چرا که آرسنال در اين روزها به او نياز دارد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/9/1390 | 22:27 گفت:

ون پرسی از نظر من از مسی و رونالدو هم بهتر است.........................

Saeed Milani در 19/9/1390 | 18:55 گفت:

متاسفانه در جهت ترکست هیچکدوم از کانال ها بازیو نشون ندادند!

Saeed Milani در 19/9/1390 | 15:51 گفت:

برنامه کانال ها رو نمیدونم اما با توجه به همزمانی اکثر بازیها ، روی ماهواره ترک باید کانال های Idman Azerbaycan , AZ TV , وکانال راه فردای افغانستان رو چک کنی ساعت 18:30 روی هاتبرد هم تنها با داشتن دانگل یا ریسیور پروگرام شده یا کارت شبکه میتونی بازی رو از +CANAL و Sky Calcio نگاه کنی ، روی عرب هم کانال ابوظبی الریاضیه بازیهای لیگ برتر رو نشون میده.

mostafaa در 19/9/1390 | 14:09 گفت:

بازی امروز رو کدوم کانال ماهواره پخش می کنه؟اگر کسی می دونه کانال یا فرکانس رو بگه.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/9/1390 | 13:58 گفت:

لیگ اول دنیالیگ ایرانه.ورزشگاههای مدرن وپیشرفته.چمن های خیس وقشنگ .برنامه ای منظم ودلچسپ .بازیکنای حرفه ای درکلاس جهانی.بهتررئیس فوتبال آقای کفاشیان.15تیمش قهرمان آسیاشدن،تیم ملیش 3باربه فینال جام جهانی اومده که2بارش قهرمان شده ویه بارتوفینال به هلندباخت اونم توپنالتی.اسپانسرلیگ آدیداس.ضعیفترین تیم ایران باآرسنال توامارات مساوی کرد

Saeed Milani در 19/9/1390 | 13:44 گفت:

ایتالیا؟! ایتالیا تو رتبه 4ام قرار داره حتی پایین تر از بوندس لیگای زاقارت!

علی ارشدی در 19/9/1390 | 13:41 گفت:

لیگ ایتالیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن حق با سعید میلانیه همین مسی تو تیم ملیشون چه کار میکنه؟؟؟ هیچی فقط ژاویه که مسی رو راه میندازه

sepehr najafian در 19/9/1390 | 13:32 گفت:

لیگ ایتالیا بهترین و اسپانیا بدترین اروپاست.

محمد جواد در 19/9/1390 | 13:00 گفت:

اونم چی تو لیگ اسپانیا به اون مزخرفی!

Saeed Milani در 19/9/1390 | 12:50 گفت:

سیدجان الآنم رابین حرف نداره ، اگه با هیچی بیای و اینهمه گل بزنی مردی ، والا اگه ژاوی و اینیستا یا اوزیل و خدیرا لقمه رو بجوون بذارن دهنت که هنر نکردی

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 12:45 گفت:

اگر آرسنال 1هافبک در حد اوزیل و ژاوی داشت،الآن ون پرسی بهترین بود