Mario Götze

نویسنده: یه آرسنالی

وبلاگ من
نویسنده: یه آرسنالی
از وقتی که عاشق فوتبال شدم هانری رو خیلی دوست داشتم اون فوق العاده بود به همین دلیل به آرسنال علاقه مند شدم و از بازی برکمپ و پیرس ریس لیونبرگ ویرا و... لذت بردم تا الآن که شیفته ی جوانهایی چون ویلشر و چمبرلین و... شدم.
کل بازدید: 4,290 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Mario Götze

سلامدوستان به نظر من يه بازيكني كه ما خيلي بهش احتياج داريم ماريو گوتزه دورتمونده دورتموند كاگاوا رو از دست داد و  يكم از هم پاشيده شده شايد آئوردن گوتزه كار سختي باشه اما واقعا به صرفه است.

واقعا تيم رويايي ميشه جك و گوتزه و چمبرلين در كنار هم.

شايد بگيد با اين بازيكنا نميشه جام گرفت ولي باور كنيد اونا جونايي هستند كه تجربشون از خيلي ها بيشتره.

و اگه ما با اين بازيكنا قهرمان بشيم كه حتما ميشيم يه مزه ديگري داره.

اينم عكسشچند تا عكس داغ آرسنالياميدوارم لذت ببريد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 18/4/1391 | 10:07 گفت:

با ون پرسی عوض کنیم.......!!!؟؟

♥Arsenal♥ در 18/4/1391 | 10:07 گفت:

میگم میشه سسک رو دوباره آورد؟؟؟

محمد على(اباى) در 18/4/1391 | 01:02 گفت:

مرسی...گوتزه خیلی خوبه ولی حیف که تمدید کرده
باید سسک و دوباره پس بگیریم
♥سسک♥

soroosh در 17/4/1391 | 20:49 گفت:

ببینید گوتزه رو الکی گنده نکنید
تو تیم ملی آلمان سگ هم حساب نمی شد
به نظرم باید دنبال یه بازیکن دیگه بریم
شاید ایسفیلد فصل بعد عجیب ترین بازیکن آرسنال شه. شاید !

یه آرسنالی در 17/4/1391 | 20:25 گفت:

خواهش ميكنم دوستان

Morteza Bauer در 17/4/1391 | 19:07 گفت:

مرسی داداش عالی بود

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 18:03 گفت:

مرسی عالی بود مرد

رضا توپچی در 17/4/1391 | 15:24 گفت:

تشکر...
متاسفانه مصطفی درست میگه:گوتزه بلند مدت تمدید کرده...

Behnood در 17/4/1391 | 15:10 گفت:

گوتزه بهترین گزینست برا خط هافبک...

ولی تمدید کرد و شماره 10 دورتموند رو هم بهش دادن.

مهدی افسرده در 17/4/1391 | 14:49 گفت:

تازه قراردادشو 5ساله تمدید کرده که

sepehr khalili در 17/4/1391 | 14:44 گفت:

واقعا بازیکن خوبیه،ولی یکم دیره دیگه تمدید کرد

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 14:26 گفت:

مرسی،گوتزه قراردادش رو بلند مدت تمدید کرده و خریدنش محاله،میتونیم تو این پست به اریکسون فکر کنیم.

nima در 17/4/1391 | 14:24 گفت:

مرسی...
گوتزه که بعیده بیاد!!!