لیگ برتر انگلیس

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
i am awosome
کل بازدید: 4,457 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیگ برتر انگلیس

وضعیت 3 تیم برتر لیگ برتر انگلیسسلام.
 من امروز میخوام  وضعیت 3 تیم برتر لیگ برتر رو بهتون نشون بدم.


#1:منچستر یونایتد:این تیم 32 بازی داشته که از این بازیها 25 تارو برده
4تارو مساوی کرده و3تارو باخته .این تیم با تفاضل گل51 و79 امتیاز در
صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار داره.
 #2:منچسترسیتی:این باشگاه با تعداد بازی32و22برد 5مساوی 5باخت و71
امتیاز دومه.
 #3:آرسنال:آرسنال(تیم خودمون)32بازی داشته.17تارو برده.8بار مساوی کرده و
8بار باخته که جمعا 61 امتیاز براش حساب میشه.(تفاضل گلشم22)
آرسنال در رقابت با دو تیم تاتنهام ونیو کاستل که هر دو با 59 امتیاز دنبالش
میکنن به سر می بره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 23/1/1391 | 15:41 گفت:

مواظب باش گاف ندی که بچه ها حساسن .
البته چون بندری هستی کارت درسته

hamed در 23/1/1391 | 12:47 گفت:

خوش اومدی به جمع آرسنالی ها...

محمد حسینی در 23/1/1391 | 03:51 گفت:

خوش اومدی

shervin در 23/1/1391 | 03:08 گفت:

تنیس(بدون میز)

فقط همینو عشقه کلی خندیدم:)

حمید فرازی در 23/1/1391 | 02:36 گفت:

خوش اومدی سروش جان.فکر کنم یکی از نوجوون ترین هواداری آرسنال باشی.

چیکارش داری علی علاقه داره دیگه صدای هیچ کس هم درنیومده

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 02:05 گفت:

مرسی سروش عزیز

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 01:16 گفت:

دستت درد نکنه که روشنمون کردی سروش جان به جمع بلاگ نویسان پر سور هم خوش اومدی........

mohsen abbasi در 23/1/1391 | 00:58 گفت:

عجب 8 باخت 8 تساوی

amir reza در 23/1/1391 | 00:28 گفت:

مرسی عزیزم

علی ارشدی در 23/1/1391 | 00:09 گفت:

مرسی سروش جان خوش اومدی به جمع بلاگ نویسا :)

بی زحمت متنتو ویرایش کن که ملت صداشون در اومده =))

سید سجاد حسینی در 22/1/1391 | 23:06 گفت:

منم از وقتی طرفدار آرسنال شدم هیچ جامی نبردیم. از 2006طرفدار آرسنال شدم و فقط به خواطر سبک بازیش عاشقشم.

ehs در 22/1/1391 | 22:56 گفت:

مرس سروش جان
واقعا ديدن يه هوادار نوجوون به ادم اميد ميده طرفداري كه 7 سال تيمش رو بدون جام حمايت كنه!احتمالا تو بازيهاي زيباي ارسنال رو يادت نمي اد،يادت نمي اد كه چه روزها و شبهاي خوشي داشتيم !ورودت رو تبريك ميگم و به نظرم تو خيلي بيشتر از من ارسنالي هستي!

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 22:51 گفت:

4تارو مساوی کرده و3تارو مساوی کرده !!!!
اشتباه نمیکنی؟؟
مرسی...جالب بود..
like like

محسن آزاده در 22/1/1391 | 22:49 گفت:

منچستر یونایتد:این تیم 32 بازی داشته که از این بازیها 25 تارو برده
4تارو مساوی کرده و3تارو مساوی کرده.
-------------------------
یه بار دیگه این جملتو بخون ! ینی چی ؟؟!!؟؟!!

مصطفی کاظمی در 22/1/1391 | 22:43 گفت:

راستی بالا اومدن تیمتونم مبارک،ایشالا فصل بعد قهرمان لیگ بشه!!!
=))

مصطفی کاظمی در 22/1/1391 | 22:42 گفت:

خوش اومدی توپچیه کوچک.

vahid در 22/1/1391 | 22:08 گفت:

افرین عزیزم

morteza در 22/1/1391 | 22:01 گفت:

مرسی سروش