موافقت رئيس با پيشنهاد تمديد 2 ساله قراردادش

نویسنده: محمد حسین عبادی

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین عبادی
من از 9سالگی طرفدار آرسنال شدم
کل بازدید: 92,505 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

موافقت رئيس با پيشنهاد تمديد 2 ساله قراردادش

به گفته وين ويسي خبرنگار اختصاصي سايت گل،آرسن ونگر با پيشنهاد جديد سران آرسنال مبني بر امضاي قرارداد 2 ساله با حقوق ساليانه 7.5 ميليون پوند موافقت كرده و بدين ترتيب وي تا سال 2016 روي نيمكت آرسنال خواهد نشست...

با توجه به اين خبر در قراداد جديد دستمزد آرسن افزايش نخواهد يافت...

آمار رئيس در تمامي بازي هاي آرسنال:

تعداد بازي: 966

تعداد برد: 552  

تعداد تساوي ها:230

تعداد باخت:184

twitter.com/wayneveysey

============

همچنين به گفته تلگراف،مسوت اوزيل و وولكات و كازورلا مشكلي براي همراهي تيم در مسابقه با نوريچ ندارن و ميتونن در تركيب قرار بگيرن...همچنين گفته شده كه وضعيت باكاري سانيا بعد از اسكن مشخص ميشه ولي به طور حتم به بازي با دورتموند ميرسه... پولدي هم احتمالا تا 3 هفته ديگه ميتونه به ميادين بازگرده.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین عبادی در 26/7/1392 | 14:10 گفت:

آره درست ميگي سالار جان...ونگر تاييد كرد كه فعلا تئو آماده نيس ولي خبري كه گذاشتم مال ديروز ظهر از روزنامه تلگراف بود نه سايت رسمي

سالار لاری در 26/7/1392 | 13:49 گفت:

تئو تا 2 هفته دیگه نمیرسه

masoud mahmudpur در 26/7/1392 | 13:24 گفت:

اییییییول

توپچی جنوب در 26/7/1392 | 00:05 گفت:

من شنيده بود ٣ساله سالي ٨م.پوند !!!!!
ولي مهم نيست چند ساله و چقدر حقوق مهم اينكه رئيس بالا سر بچه ها باشه و اونا رو پرورش بده و واسه تيم موفقيت كسب كنه.

کوروش در 25/7/1392 | 22:35 گفت:

ممنون خوش خبر باشی مرد

jafar در 25/7/1392 | 22:01 گفت:

به گفته رئیس ولکات دو هفته ی دیگر زمان لازم دارد.

majid در 25/7/1392 | 20:32 گفت:


احسان جان ارسنال که اصن نیستش تو لیست

ehsan zoola در 25/7/1392 | 17:40 گفت:

دوستان لطفا بیاین اینجا به ارسنال رای بدین که از چند تا تیم عقب هستیم و واسه ارسنال افت داره

http://www.tarafdari.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86/%D9%85%D8%AA%D9%86/38970/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-1%D8%9B-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF#comment-91736

majid در 25/7/1392 | 17:40 گفت:


لاییییییییییییییییییک

ehsan zoola در 25/7/1392 | 17:39 گفت:

درود بر ونگر کبیــــــــــــــــــــــــر
این مرد واسه آرسنال ساختــــــــــــه شده تازه موقع گرفتن نتیجه زحماتشه جایی نخواهد رفت

شاهين در 25/7/1392 | 16:54 گفت:

مرسی .... همیشه خوش خبر باشی ...

amir در 25/7/1392 | 16:03 گفت:

عالی بود هم فامیلی

مهدی در 25/7/1392 | 15:31 گفت:

چمبرلین کی بر میگرده؟

سید محمد رضا در 25/7/1392 | 15:06 گفت:

دمت گرم ، کلا عاشق پستاتم ، ساده و مفید