رابین میرود یا نه؟

نویسنده: علی ارشدی

وبلاگ من
نویسنده: علی ارشدی
دانشجوی حسابداری
کل بازدید: 308,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رابین میرود یا نه؟

سوال اینجاست


سلام دوستان
این روز ها شایعات پیرامون رابین زیاد شده خبر پیشنهاد اینتر هم آخریشه
حالا به نظر شما رابین چه تصمیمی میگیره؟ مثل دنیس کبیر عمل میکنه یا مثل...؟
من خودم میگم رابین جایی نمیره لا اقل واسه پول نمیره
شاید اگر تیم نتیجه نگیره و بازیکن نخریم رابین به توصیه فان باستن گوش کنه که گفته بود(( بمون و به باشگاه برای خرید فشار بیار ولی اگه فایده دار نبود برو)) (نقل به مظمون)
به هر حال اگر رابین بره من مسئولان این اتفاق رو نمیبخشم و زیر پل صراط حسابشونو میرسم :))
نظر شما چیه؟
رفتن یا ماندن؟ مسئله اینست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 18/8/1390 | 01:57 گفت:

چرا دست از سر جورو برداریم...شش هفت ساله تو ارسناله هر روز بدتر می شه.به نظرم جنکینسون حق داره بد بازی کنه.چون اولین سالشه توی آرسنال.سونگ هم اون اوایل همین طور بود.ولی جورو!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HOSSEIN در 18/8/1390 | 00:50 گفت:

این روندا ادامه بدیم حتما موندنیه

سعید نوری در 17/8/1390 | 23:20 گفت:

اون با بقیه فرق داره و اشبرتون رو ترک نمی کنه....................یکی به این حامد بگه دست از سر کچل ژورو برداره(-:

hamed در 17/8/1390 | 22:12 گفت:

امید به اینکه بازیکنایی مثل ون پرسی که واقعا اؤسنال بهشون احتیاج داره توی آرسنال بمونن

به نظر من که میمونه......

علیرضا در 17/8/1390 | 22:06 گفت:

به نظرم روبین میمونه.........یعنی من اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که کاپیتان پیراهن یه تیم دیگه بپوشه............
خدا کنه باشگاه پول خوردای ته جیبشو بده و چندتا بازیکن خوب بخریم که فکر کنم دیگه این کارو بکنه.........

Fateme در 17/8/1390 | 21:12 گفت:

قابل نداشت :)

HAMED toopchi در 17/8/1390 | 21:00 گفت:

رابي ميمونه، مطمئنم. ولي شما ميدونيد چرا هيچكي پيدا نميشه واسه جورو پيشنهاد بده!؟؟؟؟؟

Saeed Milani در 17/8/1390 | 20:56 گفت:

بازیکن نخرن اینم میره 100%

علی ارشدی در 17/8/1390 | 20:24 گفت:

واقعا ممنون خانم توپچی

Fateme در 17/8/1390 | 20:10 گفت:

http://www.internetdownloadmanager.com/download.html
دانلود منیجرو دانلود کن که دیگه مجبور نشی دنبال لینک دانلود کلیپا بگردی . خیلی خیلی چیز به درد بخوریه ;)

Fateme در 17/8/1390 | 19:56 گفت:

http://www.uploadbaz.com/sp1rqbq1wra0
همین بود دیگه آره ؟؟

mahdi rajaei در 17/8/1390 | 18:59 گفت:

به نظر من اگه اوضاع این باشه وبازیکن نخریم هر کی باشه میره حتی رابین؟!!!ولی من احساسم میگه این فصل بازیکنایی بهتری رو تو فصل نقل وانتقالات بخریم.البته بازیکنایی که تو تابستان خریدیم خیلی هم بد نیسند وجا پیشرفت دارند ولی دهن پرکن نیستند!

علی ارشدی در 17/8/1390 | 18:43 گفت:

هنوز نه فاطمه خانوم شما لینکشو داری؟

محمد اصغری در 17/8/1390 | 18:14 گفت:

اگه تیم تو ژانویه موفق عمل کنه مطمئن باشید رابین رفتنی نیست.
با این پیشنهادهایی هم که ارسنال داره برای خرید های بازیکن ها میده به نظرم تو ژانویه خرید های خوبی داشته باشیم.

توپچی جنوب در 17/8/1390 | 18:04 گفت:

روبین الگوی ورزشیش دنیس برکگمپه و دیگه خودتون تا تهش رو بخونین !!!!!!!

فقط امیدوارم مدیران باشگاه بازیکنان بزرگ بگیرن تا ونپرسی متعصب جایی نره حیفه بازیکن به این دوست داشتنی رو الکی الکی از دست بدیم............

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 18:03 گفت:

راستي اگه رابين رفت ارمان بايد سايت رو جمع كنه به جاش چندتا روضه خون بياره روضه ي تيم ارسنالو بخونن وبدبختيه هوادارارو

mostafaa در 17/8/1390 | 18:02 گفت:

به نظر من نمیره و نباید هم بره . رفتنش نه به صلاح اونه نه نه صلاح باشگاه

محمدرضاجاشي در 17/8/1390 | 17:59 گفت:

بستگي داره چه تيمي بخوادش وباشگاه دستمزدش رو اضافه كنه يا نه
مثلا بعيد ميدونم اگه رئال بياد براش وارسنالم سر كيسه رو شل نكنه بمونه
اما همه چي بستگي به باشگاه داره اگه باشگاه بخواد نه رابين حتي نصري هم نميرفت

محمد جواد در 17/8/1390 | 17:54 گفت:

این کاملا واضحه که رفتنش خیلی خیلی خیلی بده و به شدت به ضرر تیم تموم میشه.

این یه امتحانه بزرگ و یا شاید هم آخرین امتحانه واسه مسوولین و مدیران آرسنال. اگه از این امتحان(تمدید قرارداد رابین) سربلند

بیرون بیان یعنی باشگاه روند تازه ای در پیش گرفته و میشه بهش امیدوار شد ولی خدایی نکرده اگه تو این امتحان (تمدید قرار داد

رابین) موفق نشن یعنی اینکه باید 6 سال دیگه هم منتظر جام بمونیم!!! حالا به نظر شما مسولین آرسنال تو این امتحان(تمدید

قرار داد رابین) موفق میشن؟؟؟ یا از این امتحان(تمدید ...

علی آقا واسه اینکه *زیر* پل سراط یقه ما رو هم نگیری نظر دادیما!!!

Fateme در 17/8/1390 | 17:47 گفت:

راستی علی اون کلیپی که میخواستی رو دانلود کردی یا نه ؟؟

Fateme در 17/8/1390 | 17:45 گفت:

نمیره.حداقل امسال نمیره .البته اگه گدابازی مدیرا ادامه پیدا کنه باید تابستون منتظر دیدن کاپیتان با لباس یه تیم دیگه باشیم .... (خدا اون روزو نیاره!)اما من که از بابت این فصل خیالم راحته که میمونه.

sam baygan در 17/8/1390 | 17:40 گفت:

رابین قبلا گفته که اگه باشگاه دست به جیب بشه و چن تا بازیکن تراز اول بگیره هیج جا نمیره.با توجه به شرایط الان که هوادارا دیگه صداشون به خاطر از دست دادن بازیکنا دراومده مدیرا دیگه حماقت نمیکنن و حداقل رابینو حفظ میکنن.رابیم تا الان وفاداریشو ثابت کرده.منم فک نمیکنم بره.لااقل برا پول هیچ جا نمیره.

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:33 گفت:

کامنت لطفا؟

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:29 گفت:

در ضمن راضی نیستم اگه نظر ندین

حتی اگه شده در حد بله یا نه نظرتونو بگین

علی ارشدی در 17/8/1390 | 17:23 گفت:

مضمون درسته ببخشید که حس ویرایش نیست