نقل قول فوتبالیست ها(2)

نویسنده: Ali

وبلاگ من
نویسنده: Ali
چیزی برای گفتن نیست
کل بازدید: 34,066 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل قول فوتبالیست ها(2)


با عرض سلام و خسته ناشید خدمت همه توپچی های عزیز.اینم بخش 2 نقل قول فوتبالیست ها.امیدوارم که خوشتون بیاد.


1-(آدم‌کش یورکشایر را که نخریده‌ایم)


هری ردنپ به این ترتیب از خرید جنجالی ویلیام گالاس از آرسنال دفاع می‌کند. تا حالا که او خرید خوبی بوده است. (آدم‌کش یورکشایر لقب پیتر ساتکلیف، قاتل زنجیره‌ای انگلیسی است.)


2- (شاید نباید این جمله را بر زبان بیاورم، اما شاید بیش از حد برای ورزشی چون فوتبال، باهوشم)


خودتان می توانید در مورد این نقل قول مضحک قضاوت کنید. جوی بارتون که اکنون به صورت قرضی به مارسی فرانسه رفته است، بازیکنی بود که به دلیل درگیری منحصربه فردش در آخرین بازی فصل قبل به همراه QPR، با 12 جلسه محرومیت روبرو و از سوی این باشگاه طرد شد. چنین بازیکنی اخیرا ادعا کرده که برای انجام ورزشی چون فوتبال، بیش از حد باهوش است و سایر بازیکنان از ضریب هوشی پایینی برخوردارند. بیش از حد باهوش برای ورزشی که از آن زندگی مرفهی برای خود درست کرده است.


بله، این همان جوی بارتون است که بدلیل توهین و درگیری مدتی را در زندان سپری کرده بود، سیگاری روشن را در چشم یکی از هم تیمی های جوانش خاموش کرده بود، در هنگام تمرین یکی دیگر از هم تیمی هایش را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده بود و در یکی از بازی های لیگ برتر، با مشت به صورت بازیکنی دیگر زده بود.


خیلی باهوشی، مسیو! این هم اظهار نظر این بازیکن جنجالی


3-(باستین شواین اشتایگر،در مورد صحبتش با مرکل در جایگاه ویژه)


اول از همه به من گفت که خودمو تو زمین کنترل کنم. بعد گفت که مثل دوسال پیش بازی کنم.چی کارمیتونستم کنم؟وقتی صدراعظم شما از شما چیزی بخواد باید اطاعت کنید!


4-(اینم اظهار نظر فرگی پیر خرفت پس از دومین شکست مقابل آرسنال در سال2006)


تنها یک قهرمان واقعی می‌تواند پس از شکست برگردد و ارزش واقعی خود را ثابت کند.


5-(تو همین اواخر قهرمان جام جهانی شده‌ای دیگر؟)


مجری تلویزیونی شبکه‌ای آمریکایی به این طریق از آمدن تیری آنری به نیویورک استقبال کرد. آن هم در شرایطی که فرانسه در جام جهانی 2010 مضحکه همه شد و احتمالا بزرگ‌ترین افتضاح تاریخ جام‌های جهانی را رقم زد.


6-(اظهار فرگی پیر خرفت  نظر درباره پیتر اشمایکل)


وقتی عصبانی می‌شد،نگاهی بهش می‌انداختم و پیش خودم می‌گفتم اگر به من ضربه بزند،می‌میرم.


7-«ویوا ال‌پولپو!» (زنده‌باد اختاپوس!)


طرفداران و رسانه‌های اسپانیا از پل اختاپوس به دلیل گل آندرس اینیستا در فینال جام جهانی تشکر می‌کنند. این غیب‌گوی درگذشته، بی‌تردید حیوان سال 2010 بود.


8-ریمون دومنک، سرمربی فرانسه، درمورد خودداریش از جواب دادن به سوالات درمورد ایتالیا


من به هیچ سوالی درمورد ایتالیا جواب نمیدم.اگه خواست شما اینه فراموشش کنین.حالا که انقدر وقت دارید بهتر نیست قهوه اسپر سو بخورید؟!


9-(فرگوسن درباره حضور مورینیو در چلسی در فصل دوم)


ما قطعا به مشکل می‌خوریم اگر زیاد به حرف‌های خوزه گوش بدهیم.


10-(آندریاس کوپکه مربی دروازه بانهای آلمان درباره ی اضطراب مسابقات)


هرشب مینشینیم و در مورد فوتبال حرف میزنیم.ایکاش میتونستیم در مورد چیزهای دیگه هم صحبت کنیم.


11-(اظهار فرگی پیر خرفت درباره رایان گیگز)


اولین‌بار که رایان را دیدم،پسر ۱۳‌ساله‌ای بود که مثل یک سگ پاکوتاه دنبال یک‌تکه کاغذ معلق در هوا می‌دوید.(آقا ببخشید ار فرگی پیر خرفت یکم زیاد نوشتم آخه خییییییییییلی زر میزنه)


12-(میشل پلاتینی،رئیس یوفا از کیفیت مسابقات)


همه معتقدند که کیفیت بازیها بالا رفته،دیگه خبری از تاکتیکهای دفاعی نیست و همه ی ابزارهای قانونی به نفع تیم های تهاجمی شده.کارگروهی بازیکنان مانع درخشش و شکوفائی بازیکن نیست و آنها نمایش خوبی ارائه کردند.


و در ضمن یه چیز دیگه ظاهرا بارسا با انتقال ویا به چلسی مخالفت کرده.


 


 


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 14/10/1391 | 19:41 گفت:

جالب بود

Ali در 14/10/1391 | 14:43 گفت:

امير محمد:
پير خرفت تويي
*****************
منظورت کیه؟

امير محمد در 14/10/1391 | 01:32 گفت:

پير خرفت تويي

masoud mahmudpur در 13/10/1391 | 22:11 گفت:

مرسی عالی بود.چقدر این فرگوسن بی شخصیته

Ali در 13/10/1391 | 21:32 گفت:

ببخشید. تو بخش 3 از ونگر بیشتر میذارم.ما مخلص همه جنوبی های عزیزم هستیم

توپچی جنوب در 13/10/1391 | 21:23 گفت:

مرسی ولی این پیر مرد خیلی زر زر کرده ها
بابا ونگر هم تیکه های باحالی رو میپرون ها رو