سیتی به دنبال بلهندا

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 79,454 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سیتی به دنبال بلهندا


به نظر میرسه سیتی قرار نیست پاشو از تو کفش ما بکشه بیرون. بعد از خریدن بازیکنهای ما و ادست گذاشتن رو اهداف ما مثل هازارد و یحیی توره و . . . حالا بازم این قضیه داره تکرار میشه . . .یونس بلهندا هافبکی با توانایی گلزنی بالا که از مهمترین پدیده های این فصل لیگ فرانسه به حساب میاد و به همراه ژیرود از مهمترین عوامل فصل درخشان مونپولیه هستن. چند ماه پیش آرسن ونگر از این بازیکن تعریف کرد و گفت اون رو زیر نظر داره و بعد از مدتی رئال مادرید هم زیدان رو برای دیدن بازیش به فرانسه فرستاد. زیدان هم بعد از بازی حسابی ازش تعریف کرد.  گفته میشه سیتی اونو به عنوان گزینه ی جانشین هازارد در نظر گرفته تا اگه هازارد به یه باشگاه دیگه رفت  بلهندا رو جذب کنن. اما به نظر میاد اگه هازارد به سیتی بره میتونه گزینه فوق العاده خوبی برای ما باشه . قیمتش هم اونجور که گفته شده زیاد نیست. بلهندا در این فصل لیگ فرانسه در 27 بازی برای تیمش 12 گل زده و6 پاس گل داده. و معرفیش:Younes Belhanda
Date of Birth:Feb 25, 1990 (Age 22)
Nationality:France
Height:174 cm.
Weight:75 Kg.
Position:Midfielder
National Team:Morocco

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 21/2/1391 | 16:25 گفت:

این پول عربای السیتی نمود مارو...(شکلک سبز تهوع)

like \\m// like

محمودرضا معینی در 21/2/1391 | 15:54 گفت:

به نظر من که بازیکن خوبیه اما کنارش باید ژیرود رو هم بخریم خداییش با هم خیلی چفتن!!!همون طور که با خرید جروینیو باید هازارد رو هم فصل پیش می خریدیم .... اصلا خرید بازیکنهایی که با هم بازی می کنند خیلی می تونه به زودتر جا افتادنشون تو تیم کمک کنه

HOSSEIN در 21/2/1391 | 15:23 گفت:

ونگر باید بدون اعلام نام یارو بازیکن رو اول بخره و بعد اسمشو اعلام کنه که چنین اتفاقاتی پیش نیاد!!!!

soroosh در 21/2/1391 | 13:20 گفت:

بابا من سیتی نمیخره اینو
می خواد بزار سر قبرش؟
هازارد رو که احتمال زیاد خریدن
دیگه نیازی به بلهندا ندارن...اگه بخرنش واقعا خرن !!!!

hamed در 21/2/1391 | 12:09 گفت:

انشاالله میاد آرسنال...

سید سجاد حسینی در 21/2/1391 | 11:44 گفت:

از اسمش خوشم نمیاد!

sepehr najafian در 21/2/1391 | 11:43 گفت:

اگه هيچکدوم نشدن هويلتو ميخريم

parsa در 21/2/1391 | 11:39 گفت:

اگه هازارد نشد بهترین گزینه است

آرمان الهیاری در 21/2/1391 | 11:34 گفت:

تف به قبر سیتی
به نظر من تو این 15سال ونگر همه ی لیگ ها و تیم ها رو آباد کرد
اگه نبود خیلی از ستاره ها کشف نمیشدن

حمید پیرنیا در 21/2/1391 | 11:29 گفت:

حرفتو قبول دارم شهرام جون عجیب ها. همه منتظرن ببینن ما دست رو کی میذاریم برن بخرنش از کریس رونالدو بگیر تا همین ریکی آلوارز خدایی کی اینو میشناخت؟

توپچی جنوب در 21/2/1391 | 11:21 گفت:

فکر کنم بازیکن بدرد بخوری باشه ولی مگه این سگ های تقلید کن میزارن اگه ونگر از بازیکن دسته 3 لیبی هم تعریف کنه تم های السیتی و تاتنهام و رئال مادریئ و چلسی و بارسا و منچستر و غیره مثل سگ میرن دنبالش مثل سگگگگگگگگگگگگگگگگگگ