بررسی یک ادعا + یه خبر + یه درخواست

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 79,560 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی یک ادعا + یه خبر + یه درخواست

درست چندروز مونده به بازی حساس و دربی سرنوشت ساز شهر منچستر بود که فرگوسن مصاحبه ای کرد و گفت که آمار نشون میده که بیشترین پنالتی رو داوران برای سیتی میگیرن و به این تیم کمک میکنن . . .حالا چند روز بعد از اون ادعا سایت ورزشی تالک اسپورت دست به بررسی این مسئله زده و آمار همه تیمهای لیگ رو از ابتدای فصل 2011-2012 تا به الان اعلام کرده.

نکته: تیمهایی که در یک فصل از این دو فصل حضور داشتند در این آمار به حساب آورده نشدند.

تعداد پنالتی های هر تیم در مقابل اسمش نوشته شده و ترتیب هم از کم به زیاد هست :

16.ساندرلند و نوریچ با 2 پنالتی

15.آستون ویلا با 3 پنالتی

13.آرسنال و کی پی آر با 4 پنالتی

12. تاتنهام با 5 پنالتی

7.وست بروم و سوانسی و نیوکاسل و اورتون و لیورپول با 6 پنالتی
 
6.استوک سیتی با 7 پنالتی

3.چلسی و فولام و ویگان با 8 پنالتی

2.منچستر سیتی با 12 پنالتی 

1.منچستر یونایتد با 16 پنالتی !!!!!!!!!!!!


فکر میکنم با توجه به اختلاف 4 عددی منچستر با تیم دوم و اختلاف 8 و 12 عددی منچستر با چلسی و آرسنال دیگه احتیاج به توضیح خاصی نباشه همون کاری که نویسنده تالک اسپورت هم انجام داد و قضاوت رو به عهده خواننده گان گذاشته شما هم نظرتونو بگید.


___________________________________________________یه خبر : به نقل از سایت گل یکی از منابع داخلی باشگاه اعلام کرده که ونگر بودجه 62 میلیون یورویی برای زمستان در اختیار خواهد داشت.

امیدوارم این دفعه دیگه شایعه نباشه.


__________________________________________________


یه درخواست هم دارم. اگه کسی کلیپی واسه دانلود کردن از تونی آدامز داره لطفا لینک بذاره. ممنون میشم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 21/9/1391 | 22:22 گفت:

حمید پیرنیا: حرفای جالبی زدی. از این دید نگاه نکرده بودم.من منظورم مقایسه والکات و پودولسکی با نانی و اشلی یانگ بود.
به نظر من وینگ های منچستر بیشتر به داخل مایل میشن. یعنی تو حرکتهاشون به سمت محوطه جریمه میرن و برعکس مهاجم های ما بیشتر میرن گوشه و اکثرا برای مدافع های کناری توپو میندازن که اونها سانتر کنن. ولی قبول دارم گاهی به نفع منچستر گرفته میشه اما تبانی رو قبول ندارم.فکر میکنم بیشتر به خاطر ترس داورها از فرگوسن باشه.چون اگه داوری برعلیه منچستر سوت بزنه فرگوسن کاری باهاش میکنه که ........
اما درباره توهین. فقط قصدم توزیح درباره پست قبلی بود همین.و اگه ببینی زیاد توزیح ندادم و قصد کش دادن موضوع رو نداشتم.
و اما موضوع تنفر از منچستر. راستش من هم تا سال 2007 که درگیری و خشونت تو بازی دو تیم زیاد بود از منچستر متنفر بودم ولی الان نه. متنفر نیستم.به نظرم تیم قابل احترامیه. همین طور چلسی .تا پارسال اینغدر که ازش متنفر بودم که حد نداشت ولی بعد خریدهای امسالش و جوون کردن تیمش تنفرم ازشون کم شده. ولی بارسا.من از هیچ تیمی به اندازه بارسا تنفر ندارم حتی تاتنهام

محمدرضا در 21/9/1391 | 22:08 گفت:

خواهش میکنم

حمید پیرنیا در 21/9/1391 | 21:53 گفت:

محمدرضا دمت گرم خیلی آقایی داداش ایول.

sepehr paydarfar در 21/9/1391 | 21:29 گفت:

چی بگم والا

محمدرضا در 21/9/1391 | 20:23 گفت:

حمید جون من چون شما گفتی کسی ویدیو از تونی آدامز داره لینک بده . من رفتم از یوتیوب یه ویدیو ازش دانلود کردم و تو سایت آپارات گذاشتم . حالا لینکشو میدم که شما برین ببینین !! http://www.aparat.com/v/ZJCFu

حمید pires در 21/9/1391 | 19:41 گفت:

حمید جون اصلا گندش در نمیاد چون وقتی به یک کفتار انسان نما نشان sir میدن یعنی همه جوره هواشو دارن ولی بازم امیدوارم یک پاکسازی تو لیگ برتر بشه چون قبلا ناداوری رو فقط ما حس میکردیم اما رفته رفته بقیه تیمها فهمیدن یک چیزی سر جاش نیست.

حمید پیرنیا در 21/9/1391 | 18:49 گفت:

hamid sadi : از حرفای خودت شروع میکنم. ما بیشتر شبیه بارسا بازی میکنیم یا منچستر؟ یه سوال دیگه. سبک ما بیشتر بازی رو زمینه یا منچستر؟ اتفاقا مثال خوبی زدی بارسا. تیمهایی که مثل بارسا رو زمین بازی میکنن بیشتر براشون پنالتی گرفته میشه حالا خود هوادارای من یو هم میگن تیمشون کلاسیک بازی میکنه . دقیقا میشه بگی کدوم وینگر منچستر خیلی تکنیکیه؟

بحثو یه جور دیگه ادامه میدم بازم از حرفای خودت استفاده میکنم . میگی خط حمله منچستر تکنیکی تر . باشه قبول امسال خط حمله منچستر بهتره ولی میشه به من بگی پارسال دقیقا کدوم مهاجم منچستر تکنیکی تر از رابین بود؟ این آمار بیش از دو سومش مربوط به فصل پیشه.

اگه همه این حرفارو قبول نداری یه جور دیگه باهات بحث میکنم. اصلا آرسنال هیچی. کدوم بازیکن منچستر از ماتا یا هازارد تکنیکی تره ؟ مسلما هیچکدوم . یا کدوم مهاجم فصل پیش یونایتد از دروگبا یهتر بود؟ پس چرا برای یونایتد 8 پنالتی بیشتر از چلسی گرفته شده؟ همینطور میشه این بحثو درباره سیتی و یونایتد کرد که فاصله 4 عددی دارند.


اما درباره خودت دوست عزیز: اینجا کانون هوادارای آرسناله اگه به آرسنال توهین کنی یا به آرسن ونگر توهین کنی باید انتظار توهین داشته باشی ونگر اسطوره آرسناله حتی اگه منو تو قبولش نداشته باشیم. و در ضمن اگرم قصد حمایت از فرگی رو داری میتونم آدرس چندتا وبلاگ هوادارای یونایتد رو برات بفرستم چون اینجا همه از یونایتد تنفر دارن.

وسلام.

hamid saadi در 21/9/1391 | 18:34 گفت:

اما پنالتی. خودتون بیایید و مقایسه کنید.البته منصفانه.
مثلا خودمون رو با منچستر.
کدوم تیم مهاجم های تکنیکی تر داره.ما یا منچستر؟
وینگ های ما تکنیکی تر بازی میکنن یا منچستر؟
مطمئنا وینگها و مهاجم های منچستر.مال ما هم تکنیکی هستن ولی قبول کنید بیشتر کلاسیک بازی میکنن.
و فقط میخوام این جریان پنالتی رو با یه مثال ساده توزیح بدم.
این مثال این روزنامه مثل این میمونه که مثلا خطا های انجام شده روی بازیکنهای بارسلون رو با مثلا سوانسی مقایسه کنه.
و با بازی با کلامت بخواد به خوانندش بقبولونه که داورها به نفع بارسا سوت میزنن.

hamid saadi در 21/9/1391 | 18:30 گفت:

شایعه نیست.قبلا هم بهش پول دادن و خودش هم بارها تایید کرده و بارها به صورت کاملا احمقانه اعلام کرده که کیفیت لازم در بازار نیست و اگه کیفیت ببینه میخره.
حالا باید از این به اصطلاح باهوش سوال کرد پس این خریدهایی که بقیه انجام میدن چی هستن همه بی کیفیت هستن.
ونگر میخواد خلاف جهت آب شنا کنه.میخواد ثابت کنه که قیمت ها خیلی الکی هستن.شاید هم درست میگه.
ولی در شرایط موجود با این کارش فقط به آرسنال لطمه زده.چون هیچ کس به این کارش توجهی نمیکنه و ونگر نمیتونه رو بازار تاثیر بزاره.
به همین دلیل بود که تو پست قبلی گفتم ونگر احمقه.که بعدش دوستان شاکی شدن.

Farhad Rahbari در 21/9/1391 | 18:29 گفت:

دیدید وجود کفتار واسه یه شیر چقدر عذاب آور و غیرقابل تحمله؟ فرگی حکم همین کفتارو واسه ما داره
منفور ابدی = یونایتد لعنتی
ممنون از پستت

حمید پیرنیا در 21/9/1391 | 17:54 گفت:

حمید pires : داداش فک کنم اشتباه فهمیدی . فرگوسن گفته بود بیشترین پنالتی به نفع سیتی گرفته شده در حالی که آمار میگه بیشترین پنالتی برای منچستر گرفته شده. به نظرم اینهمه 12 عدد اختلافه زیادیه و کاملا بو داره. امیدوارم مثل کالچو گند اینم دربیاد چون واضحهکه دارن به نفع یونایتد میگیرن.

حمید pires در 21/9/1391 | 16:48 گفت:

مرسی حمید جان . منظور فرگوسن اینه که داورا نباید به تعداد پنالتیهای گرفته شده برای یونایتد نگاه کنن چیزی که براش سنگینه اینه که چرا برای سیتی به اندازه ما پنالتی نگرفتن!

masoud mahmudpur در 21/9/1391 | 16:41 گفت:

هادی جون اون حرفی که زیر شکلک نوشته رو باید copy کنی

masoud mahmudpur در 21/9/1391 | 16:40 گفت:

یعنی چقدر یه ادم میتونه پر رو باشه.حتما انتظار داره داور براشون بازی هم بکنه.
62 میلیون یورو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!امیدوارم این 62 میلیون با فروش ولکات نباشه

ali-r در 21/9/1391 | 16:39 گفت:

اشغالترین تیم:منچستر

هادی در 21/9/1391 | 16:30 گفت:

دوستان یکی بهم بگه چجوری از شکلکای بالا استفاده کنم؟

هادی در 21/9/1391 | 16:26 گفت:

@: @: @: وای

هادی در 21/9/1391 | 16:24 گفت:

واقعن که، حلم از این تیم منچیتر به هم میخوره
همه بازی هاشم با یک اختلاف میبره حالا حساب کنید 16 پنالتی میشه حدود 32 امتیاز

omid در 21/9/1391 | 16:15 گفت:

<

farhad bj در 21/9/1391 | 14:19 گفت:

فرگوسن zer mizaneee

ehsan zoola در 21/9/1391 | 14:06 گفت:

پیر خرفت تو همون ادامستو بجوری بهتره زر مفت نزن

بخدا تو بازی با سیتی اخر خر شانسی بودن اینا تو بازی قبلیشون با ردینگم ک با پنالتی بازی رو بردن خیلی کثیفن

بدم میاد ازشون به شدت


حامد نوری در 21/9/1391 | 14:04 گفت:

فرهاد چی میگی ! واقعیت رو نوشته !! کاشکی یکی پیدا میشد آمار 20 سال اخیر لیگ برتر رو در میاورد تا معلوم بشه کجای کاریم!!!!!

farhad bj در 21/9/1391 | 13:54 گفت:

kheili zer mizane kolan

farhad bj در 21/9/1391 | 13:54 گفت:

kheili zer mizane kolan