واکنش دنیای فوتبال به بازنشستگی سر الکس فرگوسن

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

واکنش دنیای فوتبال به بازنشستگی سر الکس فرگوسن

بله انگار الکی الکی بزرگً شد و فرگوسن رفت الان میگید به ما چه منم فقط بخاطر کل کل های جذابی که با رییس داشت ناراحت شدم ای کاش بود و سال بعد پادشاهی ما رو میدید 


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سر الکس فرگوسن سرمربی افسانه ای منچستر یونایتد بعد از 27 سال فعالیت و کسب 49 جام برای شیاطین سرخ سرانجام بازنشستگی خود از دنیای مربیگری را اعلام کرد. این خبر در دنیای فوتبال با واکنش های مختلفی روبرو شد که برخی از آنها را زیر می خوانید:
سپ بلاتر (رئیس فیفا): الان شنیدم که فرگوسن در پایان فصل بازنشسته خواهد شد. بدون شک دستاور او در این سال ها او را در میان اسطوره ها قرار داده است.
کریستیانو رونالدو (مهاجم رئال مادرید): برای همه چیز ممنون رئیس.
دیوید بکام (کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس): فکر نمی کنم کسی در تاریخ فوتبال وجود داشته باشد که به این اندازه تاثیرگذار بوده باشد.
رود فن نیستلروی (مهاجم سابق منچستر یونایتد): 2001 تا 2006. 219 بازی و 150 گل تحت هدایت پرافتخارترین مربی تاریخ فوتبال. این یک امتیاز منحصر به فرد بود.
مایکل اوون (ستاره سابق تیم ملی انگلیس): منچستر یونایتد بدون فرگوسن معنای درستی ندارد. چه مرد بزرگی و چه خوب که در این شرایط کارش را به پایان برد.
پیتر اشمایکل (دروازه بان سابق منچستر یونایتد): ناامید، شوک زده و غمگین. فکر نمی کردم که آن روز امروز باشد.
کاسپر اشمایکل (پسر پیتر اشمایکل): بهترین مربی ای که تا به حال متولد شده است! شکی نیست!
وینسنت کمپانی (مدافع منچسترسیتی): سر الکس، یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال، بعد از 26 سال پرافتخار همه ما به او مدیونیم.
جوزپه روسی (مهاجم تیم ملی ایتالیا): چه دورانی! افتخار می کنم که شاگرد سر الکس فرگوسن بوده ام.
روملو لوکاکو (مهاجم چلسی): از این که خبر بازنشستگی یکی از بهترین مربیان دنیا را می شنوم ناراحتم. سر الکس یک قهرمان واقعی.
باشگاه چلسی: خانواده چلسی بهترین آرزو ها را برای سر الکس فرگوسن در دوران بازنشستگی اش دارد. او در طول 26 سال دشمنی فوق العاده بود!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی در 19/2/1392 | 10:17 گفت:

لقب(ها) توپچی‌ها
تاریخ تأسیس ۱۸۸۶
نام ورزشگاه ورزشگاه امارات
(گنجایش: ۶۰،۳۶۱[۱])
مدیرعامل پیتر هیل‌وود
مربی آرسن ونگر
لیگ لیگ برتر انگلستان

مهدی در 19/2/1392 | 10:16 گفت:

منم برام عجیبه اخه


نام کامل باشگاه باشگاه فوتبال چلسی
Chelsea Football Club
لقب(ها) آبی‌ها
بازنشستگان
تاریخ تأسیس ۱۴ مارس ۱۹۰۵
نام ورزشگاه استمفورد بریج، لندن
(گنجایش: ۴۱٬۸۴۱[۱])
مالک رومن آبراموویچ
مدیرعامل بروس باک
مربی رافائل بنیتز (موقت)
لیگ لیگ برتر انگلستان

آرمان امیراحمدی در 19/2/1392 | 09:42 گفت:

فک کنم چلسی 6 ساله شده چلسی !!! قبلش باقلی فروش های مخبرالدوله تهران هم میبردنشون !!! اینا رقابت تنگاتنگی با فولهام داشتند ، چرا خودشونو با منچستر مقایسه میکنن !؟

توپچی جنوب در 19/2/1392 | 06:48 گفت:

باشگاه چلسی: خانواده چلسی بهترین آرزو ها را برای سر الکس فرگوسن در دوران بازنشستگی اش دارد. او در طول 26 سال دشمنی فوق العاده بود
٢٦ سال !!!!!
چلسي و من يونايتد ٢٦ سال دشمن بودن

ehsan zoola در 19/2/1392 | 01:04 گفت:

سر بازی با رئال مشکل قلبی پیدا کرده بود از بس حرص کرده بود !

♥Arsenal♥ در 19/2/1392 | 00:13 گفت:

من نگران موقعیت فوتبال شدم توی بهترین لیگ دنیا همین فرگوسن خودش یه وزنه بود برا کل کل کردن با این رئال بارساییا....

محمد مهدی در 18/2/1392 | 23:25 گفت:

مرسی

Miladarsenal در 18/2/1392 | 21:45 گفت:

پیام چلسی خیلی خنده دار بود

بابا شما 6-7 سال بیشتر نیست شاخ شدید،26 سال و از کجاتون در اوردید؟

Farhad Rahbari در 18/2/1392 | 21:03 گفت:

Down with any united man

Farhad Rahbari در 18/2/1392 | 21:02 گفت:

Down with ane united man

javad در 18/2/1392 | 20:28 گفت:

من یو بببببببببببوووووووووووووووووممممممممممم فاتحه

nima shahrokhkhani در 18/2/1392 | 20:27 گفت:

ای وایییییییییی خدایی خیلی بد شد که تا دید دوباره آرسنال قوی میشه دمشو گذاشت رو کولش در رفت)
خدایی منفورترین شخصیت تو ذهنمه ولی براش آرزوی موفقیت میکنم پیر خرفت باید زودتر میرفتی)

Morteza Bauer در 18/2/1392 | 19:55 گفت:

یک کلام.حیف شدرفت.حداقل یه فصل دیگه میموند.تابه آرسنال ببازه.

محمد علی در 18/2/1392 | 19:20 گفت:

اخه بمیره واسش ننش........:دی

امیر صفای نیکو در 18/2/1392 | 18:58 گفت:

پس پیام من کو؟چرا مطالب رو آنچه هست انتقال نمیدهید؟

مهدی در 18/2/1392 | 18:52 گفت:

نه داداش ناصر

ناصر در 18/2/1392 | 18:48 گفت:

هنوز ونگر چیزی نگفته؟