کلیپ های آرسنالی (آرسنال 360 اضافه شد)

نویسنده: kasra

وبلاگ من
نویسنده: kasra
يه آرسنالي ديوونه
کل بازدید: 13,308 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلیپ های آرسنالی (آرسنال 360 اضافه شد)


بهترین کلیپهای آرسنالیآرسنال 360% 22/9/2013

http://www.uploadscenter.com/sfh86zg7yn29

--------------------------------------------------------------------------

کلیپ اول مربوط به یه مسابقه بین ولکات ، چمبو و پولدیه درباره ی تور آرسنال

http://www.uploadscenter.com/g8qldaryjy3y

اینم ماجرای سامورایی شدن مرتساکر و پولدیه! اینو حتما دانلود کنید

http://www.uploadscenter.com/bilwv02pabcc

این مربوط به قهرمانی آرسنال تو الدترافود هستش ! سال 2001-2002

http://www.uploadscenter.com/lv3qfa6kn59r

اینم  داستان این تیکه کلامه پولدی هستش که میگه آها آها

http://www.uploadscenter.com/mbu9zkiewm0e

اگه کلیپی هم  خواستین بگین

نظرم بدین

امیدوارم خوشتون بیاد

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Reza در 5/7/1392 | 19:35 گفت:

آقا خیلی باحال بود مخصوصا مسابقه بین ولکات-چمپرلین وپودولسکی

حسن در 31/6/1392 | 15:21 گفت:

بچه ها sms ها رو روانه کنین!!!!

ArSeNaL در 31/6/1392 | 14:46 گفت:

4 روزه نوشته پخش میشه 2 ساعت مونده 1برنامه دیگه پخش میکنن

maryam در 31/6/1392 | 14:40 گفت:

بدرک راه فردا نشون میده از اون جا میبینیم خاک تو سرشون خب یا نشون بدن یا ندن دیگه مسخره نکنن ملت رو

ArSeNaL در 31/6/1392 | 14:36 گفت:

الان نوشت ساعت3.30 فورمول1 پخش میکنه اونم زنده

maryam در 31/6/1392 | 14:32 گفت:

چرا پخش نمیشه شبکه ورزش که زده پخش میکنن نه؟!

حمید پیرنیا در 31/6/1392 | 13:58 گفت:

دوستان عزیز بازیمون پخش نمیشه مرده شور این شبکه ورزشو ببره

sadegh در 31/6/1392 | 13:22 گفت:

4 قدیم یا جدید

سید ابوالفضل موسوی در 31/6/1392 | 13:09 گفت:

مرسی.هر چی کلیپ آرسنالی با کیفیت داری بزار.بازم ممنون

parsa در 31/6/1392 | 13:01 گفت:

آقا بازی به وقت ما هست ساعت 4
یه وقت اشتباه نکنیدا

Vishka در 31/6/1392 | 11:58 گفت:

خیلییییییییییییییییییییی ممنونم

کاش میشد چند تا لایک بدم

ناصر در 31/6/1392 | 11:32 گفت:

سلام داش کسرا.دمت گرم.اگه بتونی تمام بازی های پیش فصل(اعم از تور،بازی های دوستانه و جام امارات)+کلیپ های هرهفته ی آرسنال(اعم از آرسنال 360،مصاحبه های اختصاصی،کلوز آپ،ویدئوهای سایت آرسنال) رو هم بذاری ممنون میشم.
ببخشید که درخواستم خیلی زیاد و بزرگ شد،اما چیکار میشه کرد یه آرسنال بیشتر نداریم که

reza در 31/6/1392 | 11:17 گفت:

دمت گرم عالی بودن اینا

امیر صفای نیکو در 31/6/1392 | 08:09 گفت:

داش ممنون...ولی همش قدیمی بود...ولی فدای سرت...

توپچی جنوب در 31/6/1392 | 06:00 گفت:

وااااي خيلي با حال بود kasra جون دمت گرم من فقط دو كليپ اول رو وقت كردم ببينم كارت درسته پسر بازم از اين كار هاي خوب خوب بكن

تو كليپ اول سوال اول رو پولدي خيلي باحال جواب داد
تئو ولكات همه سوال ها رو مثل تك به تك هاش كه شانسي ميزنه شانسي جواب ميداد

كلا پولدي آدم شوخ طبعيه و هميشه دنبال يه بهونه ميگرده واسه خنديدن و سر به سر بچه ها گذاشتن تو رختكن هم همينجوريه من عاااااشقشم مثل خود منه!!!!!!
چقدر به مرته ساكر خنديد وقتي اون لباس و مو مصنوعي رو واسش گذاشتن واقعا من كيف كردم
خيلي خوشم اومد
يه لايك داري اونم شديد بازم داري بزار از اين مدل كليپ ها رفيق

مهدی افسرده در 31/6/1392 | 02:07 گفت:

اون کلیپ اولی خیلی باحال بود

دمت گرم

علیرضا در 31/6/1392 | 02:03 گفت:

مرسی بابت کلیپا.اگه از لیونگبرگ کلیپ داری بزار