شایعات نقل و انتقالات

نویسنده: mehdi

وبلاگ من
نویسنده: mehdi
من از 12 سال پیش تا حالا طرفدارار پراپاقرص آرسنال هستم و تمام بازی ها را دنبال می کنم
کل بازدید: 14,966 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل و انتقالات

شایعات امروز شامل خبرهای نسبتا خوبی برای ماست


بر اساس خبرها موراتا و آرسنال به هم نزدیکتر شدند. بعد از مصدومیت والکات و از دست دادن ادامه فصل اژیر قرمز برای آرسن ونگر روشن شده و در مورد موراتا با جدیت بیشتری عمل می کنه.

خبر بعدی اینکه رییس یه نیم نگاهی به وضعیت پدرو، هافبک بارسا داره که شاید بتونه اونو برای تابستون یا ژانویه به خدمت بگیره.

خبر خوشی که می خوام بهتون بدم اینه که با توجه به وضعیت تیم احتمالا رییس یه سوپرایز دیگه واسمون داشته باشه و می خواد با هزینه زیاد یک مهاجم تراز اول جذب کنه و از گزینه های اون ماریو مانژوکیچ، ادن ژکو، جکسون مارتینز، دیگو کاستا( احتمالش کم شده چون مدیر اتلتیکو گفته جایی نمیره) و وین رونی نام برده میشه.

ژولین دراکسلر توی لیست کوتاه مدت آرسنال نیست اما احتمال جذب اون توی تابستون وجود داره.

مهاجم دیگه ی مد نظر آرسنال سولومون روندون مهاجم روبین قازان است که فکر میکنم واسه انتقال قرضی مناسب باشه.
یه مهاجم دیگه هم توی لیست بود که حقیقتا نتونستم تلفظ کنم که برای آنژی ماخاج قلعه بازی می کنه.
خبر دیگه ای که در اخبار دیروز بود اینه که احتمالا کاپیتان فرمائلن از تیم جدا بشه و از ناپولی به عنوان مقصد احتمالی اون نام برده میشه.
ضمنا ox هم  به تمرینات گروهی برگشته.

دوستان توجه کنند که منبع موجوده اما در گذاشتن لینک اون تردید دارم. ممکنه دوباره فیلتری شیم. نظر بدید واسه دادن لینک چیکار کنم..........

شاد و پیروز باشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 20/10/1392 | 10:42 گفت:

خدا کنه مانژوکیچ و ژکو رو نگیره چون سبکشون مثل ژیرو, والا ژیرو خیلی بهتره
رونی و کاستا عالین البته رویس میتونه مهاجم هم وایسه و فالکائو هم بدک نیست ولی رئال مثل سگ دنبالشه

حاکم 26 در 20/10/1392 | 00:43 گفت:

مانزوکیچ نمیاد چون لواندوفسکی رو فصل بعد بایرن اضافه میکنه تا آخر این فصل هست
مگر فصل بعد بگیره

مهرزاد در 20/10/1392 | 00:08 گفت:

دوستان یه سوال بیجا:
الان واسه این دامنه ی سایت کسی هزینه داره می ده؟

mehdi در 19/10/1392 | 13:26 گفت:

دمت گرم داداش عالی بود.

مازیار در 19/10/1392 | 13:13 گفت:

یه مهاجم میخوایم سریع و تکنیکی باشه..
از این شتر ها دو تا داریم.

مهرزاد در 19/10/1392 | 12:29 گفت:

نقل قول : با بازیکنایه بارسا حال نمی کنم تازه ما نبری اوکس و والکاتو داریم امیدوارم دراکسلر بیاد که اینده داره چی داره این پدرو

پاسخ شما : همچنین!

مهرزاد در 19/10/1392 | 12:28 گفت:

دوستان خواهش می کنم!واسه منم فن پرسیه!

مهدی در 19/10/1392 | 11:52 گفت:

مارتینز عالی خداکنه سوپرایز دراکسلر باشه چون دراکسلر وینگر راسته و خیلیییی برامون مهمه اومدنش

آرین در 19/10/1392 | 10:30 گفت:

ممنون از پستت.اگه منبع رو میذاشتی بهتر میشد.در کل بنظرم از بین کل مهاجم هایی که لینک شدن لاوزی یا بنتکه یا جکسون مارتینز بیشتر به کارمون میاد.مخصوصا لاوزی که تو psg نیمکت نشینه.حتی شده قرضی 6 ماهه بیاریمش
درمورد مانژوکیچ و ژکو و از این دست بازیکن ها که بازی با پاشون در حد لیگ افغانستانه هم 2 تا داریم!!!

masoud mahmudpur در 19/10/1392 | 10:15 گفت:

مرسی.حالم از مانژکیچ بهم میخوره.ژیرو خیلی بهتره.حد اقل قیافه و اخلاق داره
اگه عکسی که وسط صفحه هست رو میگید که پودولسکیه.ولی اگه عکس اون یارو بالا ی صفحه سمت چپ با لباس بنفش(که صورتشم معلوم نیست)شاید عن پرسی باشه

sadegh در 19/10/1392 | 08:58 گفت:

نقل قول : نقل قول : فن پرسی نیست فدات شم پودولسکیه.
از شما هم ممنون مهدی جان خراب اواتارتم همشهری R:


پاسخ شما : بابا بخدا فن پرسی یعنی بعداز عمری فن پرسی رو نمی شناسم


پاسخ شما : شاید فقط برا شما فان پرسیه به خاطر علاقه شدیدتون نسبت به هم

پسر20میلیونی در 19/10/1392 | 04:08 گفت:

نقل قول : فن پرسی نیست فدات شم پودولسکیه.
از شما هم ممنون مهدی جان خراب اواتارتم همشهری R:


پاسخ شما : بابا بخدا فن پرسی یعنی بعداز عمری فن پرسی رو نمی شناسم

majid در 19/10/1392 | 01:50 گفت:

فن پرسی نیست فدات شم پودولسکیه.
از شما هم ممنون مهدی جان خراب اواتارتم همشهری R:

mohsen abbasi در 19/10/1392 | 01:49 گفت:

با بازیکنایه بارسا حال نمی کنم تازه ما نبری اوکس و والکاتو داریم امیدوارم دراکسلر بیاد که اینده داره چی داره این پدرو

پسر20میلیونی در 19/10/1392 | 01:33 گفت:

بابا این عکس ونپرسی تو این صفحه چیکار می کنه حالمو بهم زد.
خدا کنه نیم نگاهش ب پدرو جدی باشه چون با توجه ب مصدومیت ولکات وباتوجه ب اینکه تو تیم بارسا بازی می کنه ک سبک بازیش خیلی شبیه ب ماست یا برعکس، بهترین گزینست وخیلی زود میتونه تو تیم جا بیفته،واز بین مهاجمین هم از نظرمن بهتریین گزینه جکسون مارتینز بقیه احتمالشون خیلی کم

mehdi در 19/10/1392 | 01:04 گفت:

قربون داداش گلم.......

فیلتره داداش

mohsen abbasi در 19/10/1392 | 00:56 گفت:

مانزوکیچ که تا تابستون غیر ممکنه
سیتیم کهبه ما بازیکن نمی ده ناسلامتی رغیبیم
کاستا که امکانش نیست اتلتیکو تو اوجه مگه دیوانن شاه ماهیشونو بفروشن
مارتینز به نظر تنها گزینس
البته باید دید اختلاف نظر مویس و رونی چقدر جدیه

mohsen abbasi در 19/10/1392 | 00:52 گفت:

تا خودت واسه ما منبعی دیگه منبع می خوایم چی کار
منبعت اگه فیلتر نیست ایراد نداره جزئه شبکه های ماهواره ایم که نیست بهش گیر بدین بزار راحت باش